Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory idealne na plażę
Broszka na środku biustonosza
Regulowane, odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, optycznie wydłużają nogi.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Halka Model Glossy Dress Powder Pink - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 93-96 cm |
| M | 93-98 cm | 88-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 103-108 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-88 cm | 80-84 cm |
| XXL | 108-113 cm | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Różowy |
KULTOWA Torebka Gwiazd 0799C Black Silver ćwieki GRUNGE - Manzana
Wysokość 39 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model 97-2 White/Black - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XS | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Wiatrówka Luger P-08 Parabellum 4,46mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008434937 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008434937 |
Bluzka o unikalnym połączeniu delikatnej tkaniny i eko-skóry MM2069 Milk - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Biały |
Satelita zwolnicy odpowiednik 0.255.4644.0/20
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.255.4644.0/20, 0.255.4644.0/10, 0.255.4644.0, 02 |
| EAN | 0.255.4644.0/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.255.4644.0/20, 0.255.4644.0/10, 0.255.4644.0, 02 |
| EAN | 0.255.4644.0/20 |
Trixie Mata pod wybieg / zagrodę / kojec Natura
- do użycia w domu i na zewnątrz
- zapobiega zabrudzeniu podłogi
- zapobiega kontaktowi zwierzęcia z mokrym podłożem
- zapobiega kopaniu
- łatwa w montarzu dzięki rzepom
- przeznaczona do kojca TX-6250 i TX-6257
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 6257 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 6257 |
Vitakraft Sprech Perlen 20g- Perełki na mówienie z witaminami dla papugi falistej
Skład: zboże, nasiona, składniki mineralne (kwaśny węglan wapnia 2% i kwaśny fosforan wapnia 2%), cukier (1% D-glukoza), miód 1%, drożdże.
Dodatkowe składniki/kg: 6.000 i.E. witaminy A, 800 i.E. witaminy D3 , 5mg witaminy E, 2mg witaminy C, 7mg miedzi, 10000 mg/kg lecytyny. Konserwowane za pomocą substancji dodatkowych EG.
Podawanie: podajemy z karmą codziennie w małych porcjach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21172 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21172 |
TETRA ToruMin 500ml-śr.do zakwasz. i zmiękcz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T736306 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T736306 |
Legginsy Mischa PS09 Navy Blue - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 71-77 cm |
| M | 94-99 cm | 67-73 cm |
| S | 90-95 cm | 63-69 cm |
| XL | 102-107 cm | 75-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 145 Navy - Figl
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Trampki Model BL28P Navy - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Delikatna koszula GR1296 White - GrandUA
Skład: 90% bawełna 10% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Paris White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
SZPILKI Z DŻETAMI 5090-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
68712-6 TopHeli TH6400-9 Outer Shaft - Wał Zewnętrzny
Część pasuje również do modelu TopHeli TH6400-9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-6 |
Płaszcz Damski Model VT041 Beige - Venaton
~Viscosa 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model Jessica Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Sprężarka powietrza V3080 KD1406
Sprężarka powietrza KD1406 Wydajność pompy: 900 L/min Pompa współpracuje z silnikiem o minimalnej mocy: 5.5KW Średnica cylindra 3 x 80mm Liczba cylindrów: 3 Ciśnienie maksymalne: 8 Bar Waga: 37kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |


_202512.jpg)