| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE CZERWONE LE039 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica ołówkowa SP34 Ecru - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 62 cm | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 63 cm | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 64 cm | 108 cm | 82 cm |
| 44 | 65 cm | 112 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model Florida B40 Black - IVON
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 80 cm |
| 38 | 58 cm | 84 cm |
| 40 | 59 cm | 88 cm |
| 42 | 60 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Podsłuch Nagrywaj. Dźwięk+Obaz w Latarce, z VOX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415314 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415314 |
Wesołe przedszkole Koziołka Matołka
KOMPLET BORNEO (wiskoza) czerwony - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 62 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 62 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 62 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 62 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Miseczka porcelanowa z kotkiem
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. Wymiary/pojemność:
∅ 11cm / 0,3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4009 |
Lolo Pets Classic Ciastka dla psa zwierzątka warzywne - gilza 1000g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80718 |
| EAN | 5904479807182 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80718 |
| EAN | 5904479807182 |
Sukienka Model MOE328 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 98 cm | 90 cm |
| M | 96.5 cm | 93 cm | 85 cm |
| S | 96 cm | 88 cm | 80 cm |
| XL | 97.5 cm | 103 cm | 95 cm |
| XXL | 98 cm | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Baterry Holder FT012-7 Uchwyt Mocowanie Baterii, Pakietu
Uchwyt Mocowanie Baterii, PakietuOryginalna część zamienna do motorówki FT012.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-7 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-7 |
TRIXIE Torba transportowa Ryan dla psów i kotów do 9 kg
WYMIARY: 26x27x47cm
Ta praktyczna torba transportowa z nylonu jest przeznaczona dla kotów jak również dla małych psów. Idealna gdy wybieracie się do weterynarza lub jedziecie samochodem, autobusem czy pociągiem.
Torba ta zamykana jest na dwa zamki błyskawiczne, z góry i z boku (krótszą część torby można otworzyć). Mocna wkładka na spodzie zapewnia stabilność
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28841 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28841 |
Bluzka z golfem Model B50 Black - Nife
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 58,5 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 59 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 60,5 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 62 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
ROYAL CANIN British Shorthair Adult 0,4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Inter-Zoo Klatka dla fretki FRETKA 101 x 58 x 80 cm
Wyposażenie: 2 piętra, 2 drabinki, otwierane drzwiczki z góry i z przodu Wymiary: 101 x 58 x 80 cm.: odstęp prętów: 25mm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G091 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G091 |
WYSOKIE TRAMPKI NEW AGE 082DK.P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Gorsety, body, pasy BODY VENA VBD-251 szary - Vena
~Polamid 3 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
T605-001 Balance Bar - Stabilizator
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T605-001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T605-001 |
Bluzka z długim rękawem GR1182 Yellow - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Żółty |


_141710.jpg)