Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
8in1 No Chew Spray - spray przeciwko obgryzaniu przedmiotów 230ml
- delikatny środek, który pomoże Ci niechęcić psa do gryzienia Twoich ulubionych rzeczy
- zawiera naturalne składniki o gorzkim smaku, który utrzymuje się na języku psa, kiedy sięgnie on po spryskane przedmioty
- może być stosowany w domu i na spacerze
- jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt
Opakowanie: 230ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102311 |
| EAN | 4048422102311 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102311 |
| EAN | 4048422102311 |
Sukienka z długimi rękawami GR1264 Blue - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 25mm. niebieska
Wymiar: 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045BLE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045BLE |
Mass Effect 2 Blue vs Red T-Shirt
Tatrapet Zabawka średnia z latexu 9-11cm. 487.95
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
BALERINKI DAMSKIE ZAMSZ T291P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Zasilacz Ładowarka 12V 500mA Kc0042 Krótkie Bolce
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. Uwaga - ładowarka posiada krótkie bolce. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0042 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0042 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 90G,100E,100F,95F,75K,75I,85J,90H,95G,95H,85H,80I,85I,90I,75J,80J,75L,100G,80K |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 90G,100E,100F,95F,75K,75I,85J,90H,95G,95H,85H,80I,85I,90I,75J,80J,75L,100G,80K |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Willow Cubano M-270 Brown - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 89-94 cm | 74-76 cm | 86-90 cm |
| M | 82-88 cm | 68-73 cm | 84-86 cm |
| S | 80-82 cm | 65-70 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-98 cm | 76-82 cm | 90-95 cm |
| XXL | 98-102 cm | 83-87 cm | 95-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Figi Model Aura 041 Beige - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE360 Red - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 113.5 cm | 104 cm | 120 cm | 86 cm |
| M | 113 cm | 99 cm | 115 cm | 81 cm |
| S | 112.5 cm | 94 cm | 110 cm | 76 cm |
| XL | 114 cm | 109 cm | 125 cm | 89 cm |
| XXL | 114.5 cm | 114 cm | 130 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model 753B Carolyn Kwiatowy Zmierzch - Gaia
Eleganckie figi typu brazilian.
- z przodu wykonane z dzianiny w kwiaty
- gładki tył z mikrofibry w szarym kolorze
- góra oraz nogawki z tyłu wykończone delikatną gumokoronką
Elastan 16 %
~Polamid 64 %
Polyester 15 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
Koszulka Margaret PK05 Gray-Black - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 64 cm | 90 cm | 86 cm |
| M | 63 cm | 86 cm | 82 cm |
| S | 62 cm | 82 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Taylor Titanium-Cabana Ardesia-Nectarine M-350 Grey/Ora
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Modny deseń - gradient
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model Linda 206 Red - IVON
Polyester 85 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 42 | 95 cm | 100 cm | 94 cm | 80 cm |
| 36 | 92 cm | 88 cm | 82 cm | 68 cm |
| 38 | 93 cm | 92 cm | 86 cm | 72 cm |
| 40 | 94 cm | 96 cm | 90 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SOOX-mf-rozo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SOOX-mf-rozo |
Breloczek (lokalizator) do Kluczy Reagujący na Gwizd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734148890 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734148890 |
TopHeli TH6200-06 6020-06 - Stabilizator
Część pasuje również do modelu 6020
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Pinokio domek dla świnki morskiej mały 22x19x16 cm.
Farby oraz kleje których użyto do produkcji są nietoksyczne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P32 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P32 |


_202484.jpg)