Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Mikro-Karta Pamięci/Zapisu SD/HC 2GB + Adapter SD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415556 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415556 |
DL Smakołyki Dr.Seidl dla psa hipoalergiczne 90g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Figi Model 771M Wilma Maxi Wiosenny Poranek - Gaia
Eleganckie figi.
- z przodu wstawka z dzianiny w kwiatową łączkę oraz wstawki z haftu
- tył wykonany jest z białej dzianiny
- nogawki w tyle wykończone gumokoronką
- model z lekko podwyższonym stanem
Elastan 19 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
TOREBKA DAMSKA 2 W 1 GRANATOWA TB-S-1 GRANATOWY - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 50 cm x 40 cm Granatowy pikowany - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02501101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02501101 |
Race Hukowo-Świetlne 15mm/10szt., do Pistoletów Hukowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412455 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412455 |
Ami Play obroża N 53-85/2,5cm - brązowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Catit Senses 2.0 Food Tree, labirynt na karmę
Zabawka Catit Senses 2.0 Food Tree uruchamia kocie zmysły powonienia, smaku i dotyku w połaczeniu ze słuchem i wzrokiem. Zachęca kota do wkładania łapek do otworów i poruszania nimi tak, by karma umieszczona w labiryncie spadła na dół i następnie na zewnątrz, na umieszczoną tackę. Dodatkowym utrudnieniem może być dla Twojego ulubieńca poruszanie tarczą umieszczoną na średnim szczeblu. Rozwiązywanie łamigłówki, która pozwoli na wydostanie ulubionego przysmaku z labiryntu daje kociakowi zadowolenie, którego doświadcza podczas polowań.
Zabawka jest kompatybilna z innymi produktami z serii Catit Senses 2.0
Catit Design Senses:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 43151W |
| EAN | 022517431511 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 43151W |
| EAN | 022517431511 |
Sukienka Model A185 Light Pink - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-96 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MOE146 Grey - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 83/95 cm | 96 cm |
| M | 81/93 cm | 92 cm |
| S | 80/91 cm | 88 cm |
| XL | 84/97 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Kostium Kucharza - nadmuchiwany, czapka, apaszka
Gadżet w pigułce: - kostium kucharza
- czas automatycznego nadmuchiwania: około 60 sekund
- zasilanie: 3 baterie AA (niezałączone do produktu)
- kostium należy zakładać na ubranie, gdy jest jeszcze nienapompowany
- rozmiar uniwersalny: pasuje na wszystkie standardowe osoby, można go bowiem regulować
- świetny pomysł na imprezę
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kost.kuch. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kost.kuch. |
Biustonosz Soft Kalisi Black - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
PRZEKŁADNIA LINKI LICZNIKA MOTOGODZIN URSUS 4512 , 4514 , 2758346
Numer do celów porównawczych :
2758346
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6562758346 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6562758346 |
Sukienka Model 205 Beige - Figl
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
BOTKI WIĄZANE WSTĄŻKĄ 1714203RO CNB1714203RO Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
BUTY SPORTOWE ZE ŚCIĄGACZEM NA06B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Sabrina Milk - Nipplex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Vitapol Magic Line Kolby dla świnek morskich z ogórkiem 2szt.
Skład: produkty piekarnicze 70%, ziarno zbóż 20%, warzywa 10%, naturalny aromat.
Analiza: białko ogólne 11,7%, tłuszcz surowy 4%, włókno surowe 7,3%, popiół surowy 5,4%. Zawiera naturalne witaminy.
Można stosować codziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1373 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1373 |
Stefanplast Łopatka do kuwety z klapką jasnozielona
Wymiary:
Długość: 27,5 cm
Szerokość: 12,5 cm
Wysokość: 11 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96417 |
| EAN | 8003507964174 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96417 |
| EAN | 8003507964174 |


_202485.jpg)