Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sweter Damski Model LS156 Beige - Lemoniade
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 60 cm | 200 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka ze stójką B72 kwiaty/ecru - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm | 82 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm | 86 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR GP040 ,23L193 ,SD23-23L193 081-4 ,SD2323F9H9-L193
Numery do celów porównawczych:
23L193 ,SD23-23L193 081-4 ,SD2323F9H9-L193
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 23L193AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 23L193AE |
Sukienka Model M574 Red - Figl
Polyester 30 %
~Viscosa 66 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
KORONKOWE BALERINKI B786-29GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
KLASYCZNE BOTKI NA OBCASIE FA141 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Elegancka propozycja dla kobiet kochających biustonosze bez fiszbin. Miseczki w całości wykonane z grubej i elastycznej koronki. Górna część miseczek została ozdobiona finezyjnym wzorek, który ciągnie się aż do połowy ramiączek. Dobrze wyprofilowane miseczki, zapewnią prawidłowe podtrzymanie i uformowanie biustu.
Biustonosz posiada regulowane, nieodpinane ramiączka.
Miękkie miseczki, minimalnie usztywniane po bokach.
Skład: 87% poliamid i 13% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 85D,80D,90D,75DD,80DD,90DD |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 85D,80D,90D,75DD,80DD,90DD |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 85B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 85B |
AQUA EL Grunt 3l/podłoże mineralne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222755 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222755 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Spodnie Damskie Model L033 Black - Lou-Lou
Polyester 58 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 106 cm | 74 cm |
| M | 106.5 cm | 103 cm | 71 cm |
| S | 106 cm | 100 cm | 68 cm |
| XL | 107.5 cm | 109 cm | 77 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czarny |
Składa się z:
1 jaskini
wymiary 65x46 / 46 x 23
1 kolumny pokrytej naturalnym sizalem - średnica 8 cm wysokość 45 cm zabawka na gumie elastycznej
Wysokość całkowita drapaka 68 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4362 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4362 |
DIAMSIL MEDUZA MIŚ rozmiar 1, 11201
Wymiary: ? 43x20
Kolorystyka: Losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamsil |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamsil |
Sukienka Model 189-2 Chaber - Numoco
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 112 cm | 86 cm |
| M | 96 cm | 106 cm | 80 cm |
| S | 94 cm | 102 cm | 76 cm |
| XL | 108 cm | 118 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M345 Beige Melange - Makadamia
Stylowa sukienka damska.
- dopasowany krój
- dekolt okrągły
- krótki rękaw
- po bokach kieszenie
- długość za kolano
- w pasie wiązanie
- sportowy styl
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 88 cm | 82 cm | 78 cm |
| 38 | 110 cm | 92 cm | 86 cm | 82 cm |
| 40 | 111 cm | 96 cm | 90 cm | 86 cm |
| 42 | 112 cm | 100 cm | 94 cm | 90 cm |
| 44 | 113 cm | 104 cm | 98 cm | 94 cm |
| 46 | 114 cm | 108 cm | 102 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Model 55 White - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
LAKIEROWANE VAGABONDY SZTYBLETY KA-782P-3 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Fotelik Siedzisko Samochodowe Auta Cars Disney
Zwiększa bezpieczeństwo w samochodzie podczas nagłego zatrzymania lub zderzenia.
Wykonane z wysokiej jakości materiałów, ozdobionych trwałym i kolorowym motywem z bajki Disney'a.
Solidna konstrukcja i ergonomiczny kształt zapewniają dziecku komfort w czasie jazdy.
Siedzisko posiada estetyczny pokrowiec, który można łatwo zdjąć i uprać.
Przed umieszczeniem siedziska w samochodzie należy uważnie przeczytać załączoną instrukcję.
Produkt spełnia wymagania odpowiednich Europejskich Standardów bezpieczeństwa ECE R44.04 Universal Group 2,3.
Wymiary: 36x41x20 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9701 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9701 |
HALKA ARGENTINA (satyna) czarny - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 100 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 100 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 100 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI Z ODPINANYMI POMPONAMI B810-1B CNBB810-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |


_251401.jpg)