Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Kamera Wyczynowa do Sportów Ekstremalnych...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620026 |
Koszulka nocna VESTA White - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Stefanplast Transporter Gulliver 1 z plastikowymi drzwiami jasno szary-seledynowy
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik Wymiary:
długość: 48 cm
szerokość: 32 cm
wysokość: 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97152 |
| EAN | 8003507971523 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97152 |
| EAN | 8003507971523 |
Spódnica Model ASP0025 Black - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Szpiegowski Długopis HD, Nagrywający Dźwięk i Obraz + Aparat Foto + Pendrive...
Wysokiej Jakości Szpiegowski Podsłuch Nagrywający Dźwięk+Obraz
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415315 |
Diamond Pets Kokardka w kratę na spince krokodylek MIX
Krokodylki łatwo można przypinać na różne sposoby. Są lekkie i wygodne.
Rozmiar kokardki 3cm, rozmiar krokodylka 3,5cm. KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamond Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamond Pets |
Petmex Łapa kurza biała 100 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194786 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194786 |
Botki Model SQ06 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.7 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.8 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model SAL-PY 1051 Pink - Rossli
Komfortowa piżama damska.
- dekolt okrągły
- modny luźny fason
- krótki rękaw
- koszulka z subtelnym nadrukiem
- spodnie w groszki o długość 3/4
- w pasie wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
~Modal 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Różowy |
Kamizelka Damska Model MOE238 Ecru - Moe
Skład: 70% poliester, 30% wełna
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 94 cm | 108 cm |
| S/M | 94 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160013 |
BOTKI NA SŁUPKU HQ801 KHAKI - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Seksowny, 3-cześciowy kostium ponętnej pani strażak!
- zamek z przodu na całej długości sukienki – łatwo założyć i zdjąć
- regulacja głębokości dekoltu
- połyskujący materiał seksownie opinający ciało
- połączenie błyszczącej czarni z mocnymi żółto-srebrnymi akcentami
- na dole jedna kieszonka zapinana na zamek
- perfekcyjne wykończenie
- w komplecie czarne, prześwitujące stringi oraz czerwony hełm z miękkiego filcu
- elastyczny, materiał (89% poliester, 11% elastan)
- kategoria: fun
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL,S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL,S/M |
Dolina Noteci Premium z indykiem puszka 400 g x 12 szt.
Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras bogata w indyka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Koszula Damska Model K391 Grey - Lenitif
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
Stefanplast Miska BREAK 11 antypoślizgowa podwójna 2 x 0,4l
Miseczki przeznaczone są dla kotów, psów i fretek. Kolory dostępne: jasnozielony i błękitny - prosimy o wpisanie w komentarzu koloru jaki mamy wysłać.
Wymiary: 27cmx17cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96031 |
| EAN | 8003507960312 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96031 |
| EAN | 8003507960312 |
Komplet Model Saffie Red - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
Naklejki Odblaskowe (16szt.) na Koła Samochodu, Roweru, Motocykla... (silver/srebrne).
Naklejki Odblaskowe (16szt.) na Koła Samochodu, Roweru, Motocykla...
(silver/srebrne).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341592 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341592 |
Szorty Model Bloom Red - Obsessive
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Kombinezon Damski Model VT023 Black - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |


_202444.jpg)