~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 72-77 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 69-74 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 78-83 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Sandały Model KB963-1 Beige - Heppin
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26.8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Beżowy |
Petmex Ucho wieprzowe XL 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194038 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194038 |
Pończochy Mehendi Bordaux - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
MUSZKIETERKI Z KOKARDKAMI 1359-6D.G CNB1359-6D.G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
SZPILKI DAMSKIE ZAMSZOWE CZARNE RS-GH31 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE301 Chaber - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 100 cm | 62/98 cm |
| M | 91 cm | 96 cm | 60/96 cm |
| S | 91 cm | 92 cm | 58/94 cm |
| XL | 92 cm | 102 cm | 64/100 cm |
| XXL | 92 cm | 104 cm | 66/102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Brit Let\'s Bite Dog Chicken Chips 80g- Naturalne przysmaki dla psa o smaku kurczaka
Mięso kurczaka z dodatkiem wapnia dla zdrowych zębów
Doskonałe jako nagroda.
Strunowe zamknięcie pozwala długo zachować świeżość i wspaniały aromat przysmaków
Skład: Mięso z kurczaka (100%)
Analiza: Białko 53,8%, tłuszcze 2,9%, popiół naturalny 4,4%, surowe włókna 0,8%, wilgotność 23%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
- skład surowcowy:70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1404 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1404 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
PURINA DOG CHOW Adult Lamb 14kg + 2,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Piżama Komplet Model Carolina 6825 Jeans - Pierre Cardin
Skład bluzeczki: 47% bawełna, 46% poliester, 7% elastan.
Skład koronki: 70% poliamid, 16% poliester, 14% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 91 cm |
| M | 95 cm | 88 cm |
| S | 90 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Obroża skórzana 10mm / 30cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
TETRA APS 50 - biała do akwarium 10-60L
Solidnie wykonana akwariowa pompa powietrzna Tetratec® APS jest przy tym nader wydajna, ponieważ opatentowany zawór Silaflex® zachowuje trwale swój kształt i gwarantuje wraz ze szczególnie mocną membraną szczególnie długie, równomierne rozwijanie wydajności.
Akwariowa pompa napowietrzająca Tetratec® APS :
? Gumowe nóżki spowalniające wibracje
? Otwór zasysania powietrza z filtrem powietrza
? Króćce wylotu powietrza
? Trwałe zawory Silaflex®
? Mocna membrana
Wielkość akwarium: 10-60 l
Max. przepływ: 50l/h
Moc: 2W
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T212404 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T212404 |
Sum-Plast Kość dla psa duża- zabawka o zapachu wanilii
Zostały wzbogacone przyjemnym ekstraktem z wanilii. Długość: 16,5cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Sukienka Plażow Spódnica Model Kayla Fata-Bianco M-363 Sky Blue/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Mały Dron/Quadrocopter z Kamerą + Zapis + Pilot do 100m.
+ Zapis + Oświetlenie LED itd.!!
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077733300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077733300 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brittany Azalea Pink M-393 Fuksja - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory idealne na plażę
Broszka na środku biustonosza
Regulowane, odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, optycznie wydłużają nogi.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Płaszcz Damski Model PA 101 Grey - Lanti
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 103 cm | 98 cm | 94 cm | 92 cm |
| 38 | 104 cm | 102 cm | 98 cm | 96 cm |
| 40 | 105 cm | 106 cm | 102 cm | 100 cm |
| 42 | 106 cm | 110 cm | 106 cm | 104 cm |
| 44 | 107 cm | 114 cm | 110 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| Xl | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Stefanplast Miska BREAK 13 antypoślizgowa podwójna 2 x 0,2l
Kolory dostępne: jasnozielony i błękitny - prosimy o wpisanie w komentarzu koloru jaki mamy wysłać.
Miseczki przeznaczone są dla kotów, psów i fretek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96033 |
| EAN | 8003507960336 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96033 |
| EAN | 8003507960336 |


_325665.jpg)