~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
ANIMONDA Brocconis Cat smak: rdzawiec (ryba) i kurczak 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Bluzka Model PS4 Navy - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 30% poliester
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 81/93 cm | 116-136 cm | 108-128 cm | 98-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
CHABA Smycz skórzana 14mm / 130cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
PatentoPet Obroża Basic M niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model Otylia Chlorine proof Black - GWINNER
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 28 cm | 100 cm |
| 38 | 60 cm | 28 cm | 102 cm |
| 40 | 62 cm | 28 cm | 104 cm |
| 42 | 62 cm | 29 cm | 106 cm |
| 44 | 64 cm | 29 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Trixie Drapak dla kota Nerja 99 cm brązowo-beżowy
Drapak posiada stabilną podstawę, jak również dużą falę, stabilną budkę i grube, pokryte sizalem pieńki. Dzięki swoim rozmiarom nadaje się zarówno dla dużych jak i małych kotów, a także dla największych ras (Brytyjczyk lub Maine Coon). Znajdą tu mnóstwo miejsca do szalonej zabawy, budkę kryjówkę do odpoczynku, oraz fantastyczną i długą falę do drapania, która dla kociaków będzie idealna do wspinaczki, dużym kotom natomiast zaoferuje wiele miejsca do drapania.
Ostrzenie pazurów jest dla kota ważna czynnością - w ten sposób pozbywa się on nie tylko rosnących i złuszczających się części pazura, ale również zaznacza swoje ulubione miejsca. Aby uniknąć drapania mebli, tapet i dywanów, warto zaopatrzyć się w koci drapak.
Wymiary:
-Podstawa: 77 x 41 cm,
-Budka z poduszką: 39 x 35 cm,
-Fala: 83 x 31 x 20 cm,
-Grubość pieńka sizalowego: 9 cm,
-Całkowita wysokość drapaka: 99 cm
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44100 |
ESPADRYLE Z ETNICZNYM WZOREM 3051-13D.BL - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Wielokolorowy |
Stringi Model V-6258 Nougat Beige/Black - Axami
Stringi Nougat o seksownym kroju, uszyte z delikatnej koronki, znakomicie podkreślają wyjątkową, ponadczasową urodę.
Elastan 9 %
~Polamid 77 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Camon Miska dla psa metalowa wyjmowana miska w plastikowej obudowie 950ml
Bardzo szeroka podstawa z gumy sprawia, że jest bardzo stabilna.
Łatwa w użyciu i czyszczeniu.
Kolory: bordowy, różowy, błękitny
W przypadku wyboru konkretnego koloru czas realizacji może się wydłużyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | C054/B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | C054/B |
Figi Model Texa Black - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 74-84 cm |
| M | 64-74 cm |
| S | 56-64 cm |
| XL | 84-94 cm |
| XXL | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
Luneta Yukon Mega Zoom 6-100x100!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105020159 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105020159 |
Sukienka Model 348 Dark Grey - Figl
Elastan 5 %
Polyester 15 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Christina Cubano-Frezze-Maldive M-348 Brown/Green - Mar
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Suwmiarka Metalowa Elektroniczna z LCD + Etui.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415449 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415449 |
Sukienka Model 13-37 Beige - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 192 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Kąpielówki Model Jason2 M-108 Black/Light Blue - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model 060 White - Jarpol
~Polamid 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor |


_325668.jpg)