~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Antyradar / Wykrywacz Radarów Whistler-1743.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303403019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303403019 |
STURDI LE Kamizelka spacerowa M - Magic Carpet
Smycz spacerowa znajduje się w komplecie.
- szyja: 28 - 33,5 cm
- klatka: 44 - 49,5 cm Rozmiar - medium / dla dużych kotów
Kolor: LE Magic Carpet Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Trampki Slip-on Model Z-5 Light Blue - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23.5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24.5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Tiki Ocynk 35 x 21,5 x 38,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P121 |
Bluza Damka Model K282 Ecru - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
~Viscosa 45 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Fioletowy |
Water Boost CARBO FUEL - węgiel w płynie 200 ml
Dawkowanie: 1 ml (jedno naciśnięcie dozownika) na każde 60 litrów wody dziennie przy średniej ilości roślin w akwarium. Zbiornik z dużą ilością roślin - 1 ml na każde 30 litrów wody dziennie. W celu wzmocnienia efektu szybkiego wzrostu i prawidłowego wyglądu zaleca się równoległe stosowanie WATER BOOST MICROELEMENTS, WATER BOOST MACROELEMENTS, WATER BOOST POTASSIUM oraz WATER BOOST FERRUM.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
Bokserki Model Nour 32309 -56X Blue - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Plażow Tunika Model Elsa Frosted M-313 Coral - Marko
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 82 cm |
| M | 80 cm |
| S | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Halka Model Seville (wiskoza) Ecru - Kalimo
Seville pięknie leży na kobiecym ciele, podkreślając jego kształty, a zarazem nadaje nieco romantycznego charakteru wieczornym chwilom. To za sprawą modnego w tym sezonie zdobienia z motywem serca.
W tej halce, tuż pod linią biustu, w koronkowym oplocie znajdziesz to co zwykło być symbolem uczuć okazywanych drugiej osobie. Dla kogo założysz tą haleczkę? Komu chcesz oddać swoje serce? Okaż swoje uczucia przy najbliższej możliwej okazji?
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
serce oplecione koronką
całkowita długość koszulki mierzona po szwie bocznym: 64 cm
Materiał:
wysokogatunkowa, oddychająca wiskoza, tzw. jedwab drzewny
odpowiednia miękkość oraz elastyczność
lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
wykończenie dekoltu wiskozową lamówką
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Beżowy |
Sandał WIĄZANE SANDAŁKI Z MUSZELKAMI 8225-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Wysokiej Jakości Lupa Retro o Powiększeniu 3x i z Drewnianą Rączką.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779000 |
STYLOWE SZTYBLETY Z SUWAKAMI AB02-20 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Stefanplast Łopatka do kuwet biała
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96390 |
| EAN | 8003507963900 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96390 |
| EAN | 8003507963900 |
Marynarka Damska Model Ibiza 10504 Navy - Click Fashion
~Lycra 7 %
Polyester 23 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Dysk Flash USB Sandisk Cruzer 4GB
Składany Nóż Sprężynowy ITALY z Filmów o Włoskiej Mafii!!
Wierna replika noża używanego przez włoską mafię!!
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773474928 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773474928 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Debby Royal M-361 Błękit Królewski - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | L |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | M |
| S | 82-88 cm | 66-73 cm | 80-83 cm | S |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | XL |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
HAMAK do klatki STURDI HABITAT - kolor mix
Wykonany z miękkiej - mikrofibry, wzmocnionej, nierozciągliwym i bardzo mocnym materiałem typu OXFORD. Hamak posiada uchwyty w postaci karabińczyków na końcach uszu, ułatwiające zaczepienie do istniejących miejsc w klatce. Zaprojektowany jest dla małych i średnich kotów. Poduszka hamaka wykonana jest z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na brud oraz uszkodzenia materiału na spodzie, stanowiącego także konstrukcję. Zastosowane do produkcji materiały to: mikrofibra - (część do leżenia) bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. oxford - materiał odporny na zniszczenie i zabrudzenia, stelaż. Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek: kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Czyszczenie jest niezwykle proste. Wystarczy mokrą gąbką lub ścierką nasączoną środkiem czyszczącym przetrzeć zabrudzone miejsce. Całość bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone: poduszka 41 x 49 cm, grubość ok 5cm. Wymiary dostosowane do klatek STURDI w rozmiarze HABITAT.
Waga ok 0,5 kg
Kolorystyka:
do wyboru, wg potrzeb, do zamówionej klatki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | HSTHOX-mi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | HSTHOX-mi |
Sukienka Model M177 Grey Mealnge - Makadamia
Elegancka, dopasowana sukienka damska.
- dekolt w łódkę
- rękaw krótki kimono
- po bokach wysmuklające marszczenia
- długość midi
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z przyjemnego w dotyku materiału
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 84 cm | 80 cm | 72 cm |
| 38 | 97 cm | 88 cm | 84 cm | 76 cm |
| 40 | 98 cm | 92 cm | 88 cm | 80 cm |
| 42 | 99 cm | 96 cm | 92 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |


_325669.jpg)