~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 112-116 cm | XL | F |
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 80-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Halka Model Monika Black/Fuksja - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 98-102 cm | 92-96 cm |
| S | 90-94 cm | 84-90 cm |
| XL | 108-114 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model Selen Beige - Dursi
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Piórka pochodzą od ptaków hodowlanych i są w kolorach naturalnych lub barwione. Na końcu każdej zabawki przymocowany jest mały dzwoneczek, zachęcający do zabawy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
Sukienka Elegancka sukienka z kołnierzem MM1003 Rudy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Brigitte Milk - Nipplex
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Applaws Pierś z kurczaka puszka 156g
Składniki: Kurczak 75%, Ryż 1%, Woda Przegotowana 24%. Żadnych dodatków.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 14%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
9958-18black Tail Decoration - Statecznik Ogona - Czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-18black |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-18black |
Bokserki Model Real Men 101/01 Black - Cornette
Bokserki wyróżniają się tym, że:
- mają innowacyjną, anatomiczną konstrukcję klina,
- posiadają modelującą i podtrzymującą narządy męskie kieszeń, która daje poczucie stabilizacji,
- wykonane są z delikatnego modalu z lycrą, natomiast sama kieszeń wykonana jest z modalu i coolmaxu co daje ochronę termiczną,
- kieszeń zakończona jest silikonową blazą, która idealnie przylega do ciała i jeszcze lepiej utrzymuje męskie genitalia w odpowiednim miejscu,
- płaskie szwy, aby zapewniają idealnie gładką powierzchnię, która przekłada się na komfort użytkowania,
- bezuciskowe zakończenie nogawek zapewnia jeszcze większą wygodę noszenia,
- idealne na każdą porę roku, gdyż wyrównują różnice temperatur, dając jednocześnie poczucie świeżości.
~Modal 95 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Kurtka Damska Model 336 Grey - Figl
- lekka bawełniana kurtka o prostym kroju.
- wydłużony krój
- okrągły dekolt zakończony stójką
- po bokach kieszenie
- z przodu zapięcie na zamek
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Sandał ELEGANCKIE SANDAŁY NA OBCASIE GH-2627B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
V757-10 Tail Support Price - Wsporniki Ogona komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V757-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V757-10 |
Sukienka Model M442 Blue - Figl
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 9F 93x81x21 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 93x81x21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2416 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2416 |
Narzutka Vanessa M03 Pink - IVON
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 90 cm | 100 cm | 96 cm |
| S/M | 90 cm | 90 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Różowy |
Wiatrówka Łamana L-23, 4,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620168 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620168 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620067 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620067 |
Teleskop/Luneta Kieszonkowa 15x32.
Kieszonkowy Teleskop/Luneta 15x32.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415605 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415605 |
TC2190-04 Elektronika PCB 40 MHz 2019-04
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-04 40Mhz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-04 40Mhz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Niebieski |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Niebieski |
| rozmiar | S |
Tabliczka Z Przyssawką - Baby On Board - Minnie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25009 |


_59757.jpg)