| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 72-76 cm | 90-92 cm |
| M | 88-94 cm | 70-74 cm | 87-89 cm |
| S | 84-90 cm | 68-72 cm | 84-86 cm |
| XL | 96-102 cm | 74-80 cm | 90-92 cm |
| XXL | 100-106 cm | 68-72 cm | 81-83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Figi Model Uniqa White - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 56-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 74-82 cm | 48-56 cm |
| XXL | 126-138 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Pistacjowy |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,95B,65I,65J |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Pistacjowy |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,95B,65I,65J |
Bokserki Model Prime 904/32 Jenas - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
TETRA Rubin - pokarm wybarwiający dla ryb tropikalnych 1 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204416 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204416 |
Piżama Damska Model Kami kr.r. kr.sp. Red - Italian Fashion
Komfortowa piżama Kami w marynarskim stylu.
- góra w paski
- luźna góra typu oversize
- przód zdobi subtelny nadruk
- delikatny rękaw typu kimono
- dekolt okrągły
- dekolt, rękawy i rozporki wykończone są granatową lamówką
- wydłużony tył
- po bokach rozporki
- krótkie spodenki
- w pasie wygodna gumka
- piżama wykonana jest z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Moja pierwsza książka o liczbach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eric Carle |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eric Carle |
skład surowcowy: 85% poliamid, 15% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1466 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1466 |
Bluzka Model 240074 Dark Yellow - Enny
Klasyczna bluzka w musztardowym kolorze.
- okrągły dekolt na stójce
- rękaw długi
- u góry ozdobne guziczki
- prosty krój
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości prążkowanej, wiskozowej dzianiny
- produkt polski
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 57 cm | 82 cm |
| 38 | 58 cm | 86 cm |
| 40 | 59 cm | 90 cm |
| 42 | 60 cm | 94 cm |
| 44 | 61 cm | 98 cm |
| 46 | 63.5 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Żółty |
Szlafrok Damski Model Ellen r.3/4 Melange/Pink - Italian Fashion
Stylowy szlafrok Ellen.
- szerokie rękawy o długości 3/4
- rękawy wykończone różową, neonową koronką
- po bokach kieszenie
- szlafrok wiązany w pasie
- model wykonany jest z przyjemnej w dotyku, melanżowej, bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M015 Ecru - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 72 cm | 100 cm |
| M | 71 cm | 96 cm |
| S | 71 cm | 92 cm |
| XL | 72 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Beżowy |
Mini-Alarm z Barierą/Bramką Podczerwieni.
Mini-Alarm z Barierą/Bramką Podczerwieni
Nadajnik i Odbiornik.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735555 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735555 |
Figi CLEO White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
CHABA Smycz skórzana 16mm / 130cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Vidaron lakierobejca bezbarwny 0.75l SW S01
Główne cechy produktu:
-Odporny na trudne warunki atmosferyczne
-Zapewnia trwałą i elastyczną powłokę
-Bardzo łatwa aplikacja
-Zawiera unikalny układ wysokogatunkowych żywic
-Na zewnątrz i do wewnątrz
-Dobór produktu
Nadaje się do:
-Boazeria
-Balustrada
-Płot
-Pergola
-Altana
-Meble ogrodowe
-Elementy fasady
-Okna, drzwi, okiennice
Wydajność do 20 m2/L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
Sukienka Model B018 Navy Melange - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Applaws Pasztet z rybami oceanicznymi 100g
Pasztety Applaws są naturalnym posiłkiem uzupełniającym dla kotów. Produkt dostępny jest w tackach po 100 g, zawierających 70% mięsa. Posiłek ten jest idealnym uzupełnieniem dla suchej wysokoenergetycznej karmy Applaws.
Skład: Kurczak 35%, wieprzowina 23%, ryby oceaniczne 4%, indyk 4%, 4% łosoś, pstrąg 4%.
Analiza: Białko 10%, zawartość tłuszczu 5,5%, Włókno surowe 0,2%, popiół surowy 2,3%, wilgotność 82%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Koszula Damska Model A71 Navy - awama
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Gotowy Kabel AV/DC do Kamer - 15m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160106 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160106 |
Sukienka Lniana sukienka niebieski GR1437 Blue - GrandUA
Skład: 90 % len, 10 % poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |


_98631.jpg)