Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Miseczki usztywnione, tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne we wszystkich rozmiarach, niewyjmowane z modelu
Świetne kolory idealne na plażę
Modne paski przy dekolcie
Po środku biustonosza - broszka
Figi na podszewce, wiązane po bokach, z ozdobnymi kółeczkami w miejscu wiązań.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 96 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 92 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka kimonowa z srebrnymi koralikami 282C Black - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 52 cm | 118 cm |
| M | 50 cm | 114 cm |
| S | 50 cm | 110 cm |
| XL | 54 cm | 122 cm |
| XS | 50 cm | 108 cm |
| XXL | 56 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
K9 Keratin+ Moist Conditioner - odżywka intensywnie nawilżająca z dodatkiem keratyny 2,7 l
Sposób użycia: stosować po umyciu szamponem K9 Keratin+ Moisture Shampoo. Nałożyć odżywkę na wyciśniętą od nadmiaru wody sierść i delikatnie wmasować. Poczekać chwilę i następnie spłukać: sierść przesuszoną – letnią wodą , tłustą – ciepłą wodą. Powtórzyć czynność.
Skład: Aqua, Cetaryl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearalkonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, D-panthenol, Sodium PCA, Parfum.
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
Pad/Kontroler Przewodowy USB, do Komputera PC + Wibracje itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734155125 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734155125 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Szlafrok Damski Model Parisa Beige/Cream - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model 1800 Violet - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Fioletowy |
Bodystocking Magali black - Livia Corsetti Fashion
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Sweter Damski Model Candice SWE 042 Navy - MKM
~Polamid 20 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 60 cm | 98 cm |
| M | 60 cm | 88 cm |
| XL | 60 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
TETRA DecoArt Plantastics Red Ludwigia 23cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar: 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606982 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606982 |
Żakiet Model K054 Black - Lenitif
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
QUIZ GEOGRAFICZNY AFRYKA /ALEXANDER/
Race Gwiżdżące 15mm/10szt., do Pistoletów Hukowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412457 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412457 |
Pas Model Garter stockings S206 Black - Obsessive
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 100-119 cm |
| S/M | 85-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA DAMSKA CZARNA TB-P52 CZARNY - Inello
Wysokość 30 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Tor/Rollercoaster!! 2-Kulkowy (Level 1).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341888 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341888 |
Arion Original Adult Medium Salmon & Rice - bezglutenowa karma z łososiem i ryżem 12 kg
-Bez glutenu
-Bez kukurydzy
-Bez zbóż
by zapewnić zwównoważoną florę bakteryjną w jelitach
i zagwarantować optymalny przebieg trawienia.
zrównoważonym źródłem witamin i mikroelementów by zapewnić należyte
funkcjonowanie organów wewnętrznych i optymalny
przebieg trawienia przez całe życie psa.
odpowiedni poziom niezbędnych nienasyconych kwasów
tłuszczowych (NNKT) Omega-3 i Omega-6 dla zdrowej i lśniącej sierści.
Składniki: Ryż (47%), łosoś (w postaci dehdratyzowanej 29%), tłuszcz zwierzęcy, kurczak, groszek zielony, drożdże browarniane, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa z buraka cykrowego, ziemniaki, olej rybny, sól kuchenna, fosforan dwuwapniowy, węglanwapnia, zielona herbata, fruktooligosachrydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
Składany aluminiowy wózek inwalidzki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Składany aluminiowy wózek inwalidzki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Składany aluminiowy wózek inwalidzki |
BOTKI ZAPINANE NA SUWAK 8313-1B CNB8313-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |


_215377.jpg)