Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Miseczki usztywnione, tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne we wszystkich rozmiarach, niewyjmowane z modelu
Świetne kolory idealne na plażę
Modne paski przy dekolcie
Po środku biustonosza - broszka
Figi na podszewce, wiązane po bokach, z ozdobnymi kółeczkami w miejscu wiązań.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 96 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 92 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
- szykowna bluzka
- wykonana z lekkiego materiału
- rękawy z wycięciami eksponują ręce
- dekolt ozdobiony pięknym sznurowaniem
- wydłużony tył
- niecodzienna propozycja pasująca zarówno do spodni jak i spódnicy
Skład: poliester 80%, wiskoza 17%, elastan 3%
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
T638-017 Tail Motor Set - Tylni Silnik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-017 |
Herbal Pets Chipsy naturalne - jabłko 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Sukienka Model 13-43 Fishbone Khaki - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XS | 86-96 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
TH6300-32 6030-32 Kompletny Ogon
Część pasuje również do modelu 6030
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-32 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-32 |
Figi Model 1670 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Andrea Ecru/Blue - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 13-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
DOLFOS DG Lęgi Drink - preparat dla gołębi 100g
Mieszanka paszowa uzupełniająca. Właściwości: Dolvit Lęgi drink to rozpuszczalna w wodzie mieszanka uzupełniająca dla gołębi, w skład której wchodzi dokładnie dobrany zestaw witamin. W okresie lęgów wzrasta zapotrzebowanie gołębi na witaminy niezbędne dla prawidłowego działania układu rozrodczego i rozwoju gołębi młodych. Spośród witamin szczególne znaczenie w tym okresie mają: witamina A i E oraz witamina lęgu czyli witamina B2. Regularne podawanie tego preparatu powoduje, że wyniki rozrodu są zaskakująco dobre. Skład: Dodatki w 1kg
Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu:
Witamina A (E672) 5 400 000 j.m.
Witamina D3 (E671) 3 350 000 j.m.
Witamina E 13 400 mg
Witamina K 6 670 mg
Witamina C 330 000 mg
Witamina B1 10 000 mg
Witamina B2 3 350 mg
Witamina B6 3 350 mg
Witamina B12 100 000 μg
Niacyna 43 400 mg
Kwas pantotenowy 30 000 mg
Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: 3c301 DL-Metionina technicznie czysta 203g Informacje dodatkowe
DL-Metionina 200g/kg
Składniki analityczne
Wapń 0,5%, Fosfor 0%, Sód 0,2%, Białko surowe 0%, Oleje i tłuszcze surowe 0%, Włókno surowe 0%, Popiół surowy 8,5% Skład
laktoza, chlorek sodu Instrukcja stosowania: 1,5 g mieszanki na 1 litr wody, tj. 1 miarka na 2,5 litra wody podaje się na ok. dwa tygodnie przed początkiem lęgów i kontynuuje przez okres ich trwania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
Celownik Laser. do Pist. RAM P99/CP99/Sport.
do Pistoletów Wiatrówek Walther CP99/CP-Sport (CPS).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844387691 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844387691 |
~Rayon 15 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 28 cm | 90 cm |
| 38 | 58 cm | 28,5 cm | 94 cm |
| 40 | 59 cm | 29 cm | 98 cm |
| 42 | 59 cm | 29,5 cm | 102 cm |
| 44 | 60 cm | 30 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia materiału na spodzie.
Zastosowane do produkcji materiały to:
- mikrofibra/baranek - bardzo miękkie i delikatne w dotyku, antyalergiczne, stosowane do produkcji przytulanek dla dzieci. Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Nie zbija się podczas prania.
Całość można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Wymiary przybliżone: 45 x 45 cm, wysokość ok 18 cm.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BYXL-ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BYXL-ec |
| Nazwa produktu | MINI UV |
| Kod produktu | 109521 |
| Moc (W) | 1 |
| Współpracuje z | FANFILTER |
| UNIFILTER | |
| TURBOFILTER | |
| CIRCULATOR | |
| PAT MINI | |
| EAN | 5905546133999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109521 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109521 |
Mini-Kamera WiFi/P2P Full HD!! 45-Dni Pracy (cały świat!) + Zapis itd.
Szpiegowska Mini-Kamera FULL HD (obiektyw 1mm!) do...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339121 |
ESPADRYLE Z ĆWIEKAMI RÓŻOWE 9039-28 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Spódnica Ciepła miękka ołówkowa spódnica TR2098 Grafit - Trand by GrandUA
Skład 60% poliester 40% wełny; 55% poliester 45% wiskoza
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 98 cm |
| 54 | 128 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Szary |
Tunika Model N7 Navy/Light Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 65/80 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 66/81 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 67/82 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 68/83 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 69/84 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 70/85 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
KLASYCZNE SZPILKI E396-12L.BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model MOE311 Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 92 cm | 78 cm |
| M | 108 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 108 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 108 cm | 96 cm | 82 cm |
| XXL | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Lizette Red - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 94-103 cm |
| S/M | 84-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Kamila bokser Black - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie świetnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |


_215379.jpg)