Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Miseczki usztywnione, tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne we wszystkich rozmiarach, niewyjmowane z modelu
Świetne kolory idealne na plażę
Modne paski przy dekolcie
Po środku biustonosza - broszka
Figi na podszewce, wiązane po bokach, z ozdobnymi kółeczkami w miejscu wiązań.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Transporter wielofunkcyjny 4w1 combo. 1. Transporter na kółkach z wysuwaną rączką,
2. Transporter trójkołowy - stelarz do montażu,
3. Torba z paskiem na ramię,
4. Plecak,
5. Bezpieczne siodełko do samochodu. Transporter dla kotów i małych psów z ultralekkiego NEOPRANu, to najnowocześniejsze rozwiązanie dla podróżujących ze swoimi pupilami. Transporter posiada na froncie odpinane na suwak drzwiczki z możliwością przypięcia wewnątrz szelek dla bezpieczeństwa kota lub psa. Bardzo dobra wentylacja oraz widoczność dla zwierzęcia, dzięki dużym siatkowym otworom po bokach transportera. Dodatkowy schowek podręczny na drobiazgi umieszczony na froncie w dolnej części. Szeroki i wygodny pasek na ramię oraz możliwość stosowania go jako plecak ułatwia transport.
To wszystko powoduje, że w połączeniu z dwoma roadzajami wózków znajdujących się w komplecie, transporter 5w1 to najlepsze rozwiązanie dla hodowców oraz miłośników zwierząt, którzy przemieszczają się z nimi. Dzięki materiałowi - NEOPRAN - transporter jest lekki oraz bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy do utrzymania czystości. Posiada bardzo dobrą cyrkulacją powietrza - 360 stopni. Bardzo lekki, wygodny i poręczny. Po rozłożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażu lub schowku. Zastosowanie dla zwierząt o wadze do 8kg. Wykonany z wysokiej jakości materiału - NEOPRAN. Jest bardzo lekki, co jest ogromną zaletą w przypadku przenoszenia zwierząt na większe odległości. Produkt opatentowany. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy transportera. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy. Polecam także używanie jednorazowych podkładów dla zwierząt, które wchłaniają mocz na podobnej zasadzie jak pieluchy, które bez problemu można nałożyć na dolną pokrywę transportera. Kolor: brown / brązowy. Wymiary:
transporter 50 x 30 x 34 cm,
transporter z wózkiem rozłożony 95 x 47 x 91 cm,
transporter z wózkiem złożonym 30 x 47 x 82 cm.
Waga:
transporter 1,8kg,
transporter ze stelażem 5,2kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FS1009-BR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FS1009-BR |
Vitapol Smakers kolby dla gryzoni i królików 3w1(orzech-owoce leśne-popcorn)
| ziarno zbóż i produkty zbożowe | 28,00% |
| produkty piekarnicze | 41,00% |
| owoce oleiste | 16,00% |
| owoce |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1113 |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 4A 55x47x16 cm.
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiar: 55x47x16 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluzka Model K280 Ecru - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model Aliyya Black - Livia Corsetti Fashion
Polyester 75 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm | 72-80 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm | 62-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
Uszczelka pod głowicę 1.2mm odpowiednik 0.015.9190.0
TAGI: DO CIĄGNIKA, DO SAME, DO LAMBORGHINI, DO DEUTZ- FAHR, USZCZELKA GŁOWICY, POD GŁOWICĘ, GŁOWICA,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Engitech |
| Kod producenta | 0.015.9190.0, 001591900 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Engitech |
| Kod producenta | 0.015.9190.0, 001591900 |
Pistolet Hukowo-Alarmowy ST2 (6mm) + Nasadka do Rac.
Szort + Nasadka do Wystrzeliwania Rac.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620069 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620069 |
TETRA Tetratec Impeller IN 800 - wirnik do filtra
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607729 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607729 |
ROYAL CANIN Shih Tzu Adult 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
ANIMONDA GranCarno Adult Jeleń z jabłkiem puszka 800g
Skład: Mięso i zwierzęce produkty uboczne (79% wołowiny, 15 % jelenia), owoce (4% jabłko), substancje mineralne Analiza: Białko 10% Zawartość wody 78% Tłuszcz 7% Witamina D3 200j.m. Błonnik 0,5% Witamina E 60mg Popiół 1,6%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sandał SANDAŁKI ESPADRYLE W PASKI CZERWONE LK16P RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
BIAŁE TRAMPKI NB176W CNBNB176W Biały - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Różowy |
Kamera Zewnętrzna Kolor.,D.-Nocna z Fonią i 12IR.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734161889 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734161889 |
Diversa Ramka pod akwarium 40 x 25 cm AP czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Bluzka Model M509 Wzór 26 White - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model CARINA-6 Green - Euro Fala
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 36/70B | 68-72 cm | 84-86 cm | 36 | B |
| 38/75C | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 40/75D | 73-77 cm | 93-95 cm | 40 | D |
| 42/80D | 78-82 cm | 98-100 cm | 42 | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Euro Fala |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Euro Fala |
| Kolor | Zielony |
BODYSTOCKING LD 28 Lovers black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Gwizdek dwutonowy dla psa mały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2254 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2254 |


_209488.jpg)