~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-88 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | M | B |
| S | 8-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | XL | D |
| XL/M | 86-92 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
LAKIEROWANE TRAMPKI K1721102KH CNBK1721102KH Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Figi Wysokie Model Demi Black - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Listonoszka damska skóra AVELLINO L24R Fuksja - IL Giglio
Torebka wykonana z naturalnej skóry licowej miękkiej.
Szerokość dna 8 cm
Wysokość 17 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IL Giglio |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IL Giglio |
| Kolor | Fioletowy |
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Tropical FD River Shrimp 250ml.- Liofilizowane krewetki rzeczne dla gadów i płazów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liliana Cardinale-Disco M-259 Pink/Bordo - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 88-92 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | L |
| L/XL | 93-97 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | XL |
| M | 83-87 cm | 68-73 cm | 84-86 cm | M |
| M/L | 88-92 cm | 68-73 cm | 84-86 cm | L |
| S | 80-82 cm | 64-70 cm | 80-83 cm | S |
| S/M | 83-87 cm | 64-70 cm | 80-83 cm | M |
| XL | 93-97 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | XL |
| XL/M | 83-87 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | M |
| XL/XXL | 97-99 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | XXL |
| XXL | 97-99 cm | 83-86 cm | 95-97 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Koszula Damska Model M127 Pink Ptaki - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Celem gry jest takie przestawianie kolumn z niższych poziomów na wyższe, by wieża się nie zawaliła.
Przygotowanie rozgrywki: Połóżcie obręcz na płaskiej powierzchni (np. na stole, podłodze) i ustawcie kolumny w każdym wgłębieniu. Następnie połóżcie nową obręcz i na niej również ustawcie kolumny- w ten sam sposób. Stawiając kolumny na każdej obręczy, układajcie je kolorami naprzemiennie. Kiedy już wszystkie kolumny zostaną ustawione- Pozostaną Wam cztery wolne obręcze. Rozgrywka:
Grę rozpoczyna najmłodszy z graczy.
Następni przystępują do rozgrywki zgodnie z ruchem wskazówek zegara. W każdej rundzie gracz wykonuje następujące ruchy:
- Rzuca kolorową kostką.
- Następnie wybierając dowolny okrąg (z wyjątkiem tego najwyższego), przestawia jedną kolumnę (w takiem kolorze jaki wypadł na kostce) na najwyższy okrąg na szczycie wieży.
- Jeżeli na kostce wypadnie kolor czarny, może przestawić kolumnę dowolnego koloru.
- Kiedy najwyższa obręcz jest zapełniona kolumnami- dokładamy na nią kolejną obręcz.
- Jeśli wieża się zawali w czasie kolejki danego gracza- odpada on z gry.
- Wieżę odbudowujemy i kontynuujemy rozgrywkę.
- Wygrywa ten, kto jako ostatni zostanie w grze.
Zawartość pudełka:
- 11 obręczy
- 60 kolumn
- 1 kostka
Gracze: 2+
Wiek: 4+
Czas gry: 10-20 minut
waga:0,532 kg
GF Szelki materiałowe / bez uciskowe Carnation rozmiar 1
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm | 42-63 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J13 |
Komin Model KBSZ-AH-9 Cappuccino - Heppin
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Beżowy |
BOTKI ZAMSZ OZDOBNIE SZNUROWANE A917BOT ZIELONY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Rucksack RED (13-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160002020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160002020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415621 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415621 |
Spódnica Model Fissy Grey/Sky Blue - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
BALERINKI MELISKI BEŻOWE KM58 D.BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Mysz pluszowa z kocimiętką duża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45579 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45579 |
Koszulka Model Catherine Black - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Sukienka Model A162 Navy - awama
- gustowna sukienka
- dekolt typu łódka
- trapezowa forma
- sukienka wykonana z miękkiej melanżowej dzianiny
- model z rękawem 7/8
Polyester 65 %
~Viscosa 33 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |


_59718.jpg)