Wyposażenie:2x drewniane patyki, wyjmowaną szufladę, 2x karmniki/poidła
Wymiary klatki: 34x20x38cm Kolorystyka towaru jest losowa. Istnieje możliwość wyboru koloru kuwety, ale związane jest to z dłuższym czasem oczekiwania na realizacje zamówienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P021 |
Tropical FD Brine Shrimp 150ml.- Liofilizowana artemia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Można podwiesić go w dowolnym miejscu domu lub samochodu, aby nasz pupil mógł korzystać z niego kiedy zechce. Należy pamiętać, że wigwam trzeba umieścić w niewielkiej odległości od podłoża, nad którym jest zawieszony, aby kot mógł w łatwy sposób do niego wchodzić.
Wigwam jest zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 40 cm - podstawa; 55 H cm całkowita.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | WI-rozo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | WI-rozo |
Stringi Model 740/s White - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Elektroniczny Korkociąg do wina Deluxe LED Silver Twister
Urządzenie o nowoczesnym, stylowym designie docenili już dawno profesjonalni restauratorzy. Korkociąg prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, ponieważ jest podświetlany niebieskawym światłem za pomocą diod LED. Dzięki temu korkociągowi otworzysz ponad 30 butelek wina bez potrzeby ponownego ładowania! Do korkociągu dołączony jest również nożyk do usuwania folii ochronnej, która chroni korek.
Gadżet w pigułce: - nowoczesny, elektroniczny korkociąg podświetlany diodami LED
- aluminiowa obudowa
- w skład zestawu wchodzi: baza do ładowania, nożyk do folii, korkociąg, opakowanie
- nie wymaga baterii, posiada wbudowany akumulator
- umożliwia szybkie i bezproblemowe otwarcie wina
- doskonały luksusowy prezent
- dołączono zestaw do ładowania
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | elektr.kork.d |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | elektr.kork.d |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1608 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1608 |
Sukienka Model 13-52 Cementowa - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 112 cm | 96 cm |
| M | 92 cm | 108 cm | 92 cm |
| S | 88 cm | 100 cm | 88 cm |
| XL | 100 cm | 116 cm | 100 cm |
| XS | 84 cm | 94 cm | 84 cm |
| XXL | 104 cm | 120 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Sweter model 70002C Cappuccinio - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 55 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Brązowy |
Przedłużany żakiet Model Z04 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 85,5 cm | 46,5 cm | 103 cm |
| 38 | 86 cm | 46,5 cm | 107 cm |
| 40 | 86,5 cm | 46,5 cm | 111 cm |
| 42 | 87 cm | 46,5 cm | 115 cm |
| 44 | 87,5 cm | 46,5 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE233 Red - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 96 cm | 98 cm |
| M | 98 cm | 92 cm | 94 cm |
| S | 97 cm | 88 cm | 90 cm |
| XL | 100 cm | 100 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model MOE194 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 106 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 102 cm | 92 cm | 78 cm |
| S | 91 cm | 98 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 94 cm | 110 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Donaldson P617646 Filtr powietrza zewnętrzny do JOHN DEERE odpowiednik RE210102
| Filtr powietrza Donaldson P617646 odpowiednik RE210102, do John Deere serii 8000 Ø zewnętrzna (mm) |
308 |
| Ø wewnętrzna (mm) | 199 |
| Wysokość (mm) | 322 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210102, P617646 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210102, P617646 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Bluzka Model MOE295 Green - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 96 cm |
| M | 64 cm | 92 cm |
| S | 64 cm | 88 cm |
| XL | 64 cm | 100 cm |
| XXL | 64 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model A143 Blue - awama
Skład surowcowy: 98% poliester, 2% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
CERTECH Żwirek Super Benek Zielony Las 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10029 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10029 |
Bokserki Model Various Mini 228/71 Grafit - Cornette
Męskie bokserki Various w bardzo delikatny sposób opinają pośladki, pozwalając nabrać im prawdziwie męskie kształty, jednocześnie nawet w najmniejszym stopniu nie krępując ruchów mężczyzny.
Cechy produktu:
- komfortowa guma w pasie
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- modny wzór w subtelne paski
Skład: 87% bawełna, 8% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Szyba drzwi lewa Agrotron, R6 odpowiednik 0.012.1433.0/20
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGP |
| Kod producenta | 0.012.1433.0/20, 0.012.1433.0/10, 0.012.1433.0 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGP |
| Kod producenta | 0.012.1433.0/20, 0.012.1433.0/10, 0.012.1433.0 |
Sukienka Model 301 Grey - Figl
Klasyczna sukienka damska.
- dopasowany krój
- długość midi
- rękaw 3/4
- dekolt w łódkę
- dopasowana do sylwetki
- z tyłu kuszący, głęboki dekolt
- sukienka wykonana z elastycznej dzianiny
- świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
DAKO-ART Smakoszka - kolby owocowe dla dużych papug 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |


_tina_P026.jpg)