Wyposażenie: 2x karmiki / poidełka, 2x drążek
Wymiary: 54 x 34 x 75 cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P028 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P028 |
ZAMSZOWE BOTKI NA SUWAK Q2712G CNBQ2712G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Kombinezon Damski Model 120-10 Chaber - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| M | 104 cm | 94 cm | 94 cm |
| S | 100 cm | 92 cm | 90 cm |
| XL | 110 cm | 112 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Ann S73 1215 Coral - Nife
Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 124 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 110 cm | 128 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 132 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 112 cm | 136 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 113 cm | 140 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model L025 Navy - Lapasi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 96 cm |
| M | 61 cm | 92 cm |
| S | 61 cm | 88 cm |
| XL | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Granatowy |
Slipy Model B020 2-pack 35217-90X Grey Black - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Victoria Origami M-449 Pink - Marko
Cechy kostiumu:
- Stylowy, trzyczęściowy kostium kąpielowy
- w zestawie seksowne figi i wygodne szorty
- biustonosz idealny na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane, profilowane, z efektem push up
- push up niewyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie unosi piersi i optycznie je powiększa
- u podstawy misek - fiszbiny, które potęgują efekt modelowania biustu
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi gładkie, typu niskie biodrówki, wiązane po bokach bioder
- szorty w paski, w stylu sportowym, bardzo wygodne
- piękna kolorystyka
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
TRAMPKI DAMSKIE ZAMSZOWE CZARNE NB171P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 32 cm | 44 cm |
| M | 60 cm | 31 cm | 42 cm |
| S | 60 cm | 31 cm | 40 cm |
| XL | 62 cm | 33 cm | 46 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
CHABA Obroża taśmowa 16mm / 45cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
DAKO-ART Biszkopty warzywne dla gryzoni 50g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Spodnie Damskie Model M418 Bordo - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Stringi Model 146/69/S White - Ava
Klasyczne stringi.
- wykonane z gładkiej mikrofibry
- nogawki wykończone delikatną gumokoronką
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model 1580 Beige - Ava
Klasyczny biustonosz w beżowym kolorze.
- biustonosz typu kopa, charakteryzujący się miseczką termicznie profilowaną
- miseczki wykonane ze lśniącej dzianiny
- między miseczkami kokardka z elegancką przewieszką
- fiszbiny pionowe
- boczki wzmocnione dodatkową dzianią
- ramiączka regulowane, odpinane
Elastan 4 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
ABAKUS SUSZONE OGONY WIEPRZOWE 100 G WOREK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Tracy Granatina M-392 Orange - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, wyjmowane z modelu
Regulowane i odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, klasyczny krój, z troczkami po bokach
Najnowsza kolekcja Lato 2017.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 108 cm | 83-88 cm | 94-95 cm | XL |
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
ZOLUX Sweterek z kołnierzykiem w kratę 35 cm kolor granatowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410934GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410934GRI |
Figi Model Vivien White - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 111-115 cm |
| XXXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Flexi Vario linka 8 metrów rozmiar S - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |


_soniaiii_.jpg)