Wyposażenie: 2x karmiki / poidełka,2x drążek
Wymiary: 50x28x25 cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P026 |
Czapka Dmuchawce z kaszmirem Black - Art of polo
Długość 23 cm.
Kaszmir 10 %
wełna 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Czarny |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Teddy Lux II z tunelami 43 x 28 x 54 cm
Wyposażenie: domek, 3 tarasy, 3 tunele, kołowrotek, miseczka
Wymiary: 43x28x54 cm., odstęp prętów: 11 mm
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G105C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G105C |
TRAMPKI DAMSKIE GRANATOWE DC3 NAVY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | v911-013 inner shaft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | v911-013 inner shaft |
Spódnica ołówek z zamkiem błyskawicznym GR1404 Green - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model SKJ-17 Blue - Ava
Jednoczęściowy kostium o kobiecym kroju, doskonały do użytku zarówno na pływalni, jak i na plaży. Fason stroju jest zaprojektowany tak, aby połączyć funkcjonalność i elegancję.
Szerokie ramiączka, dekolt w kształcie litery V i wstawki w kontrastowych kolorach optycznie wyszczuplają i modelują sylwetkę. Model posiada wbudowane, lekko usztywniane miseczki. Przód podszyty jest dodatkową siateczką.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 75L | 73-77 cm | 109-111 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 80K | 78-82 cm | 112-114 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka damska z długim rękawem 247 Red - Bien Fashion
Skład z metki: 46% Bawełna, 46% Micromodal, 8% Elastan
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 94 cm |
| M | 66 cm | 90 cm |
| S | 65 cm | 86 cm |
| XL | 67 cm | 98 cm |
| XS | 65 cm | 82 cm |
| XXL | 67 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Lekko rozkloszowana krotka sukienka MM1052 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Slipy Model Burito 18728-99x Black - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| XL | 106-110 cm |
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 353 Ecru - Figl
- klasyczna sukienka
- wykonana z gładkiej tkaniny
- szerokie ramiączka
- dopasowany fason
- głęboki dekolt
- zapinana z tyłu na kryty zamek
- kobieca sukienka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka z wiązaniem na rękawach B91 Blue/Flowers - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 96 cm |
| 38 | 66 cm | 100 cm |
| 40 | 67.5 cm | 104 cm |
| 42 | 69 cm | 108 cm |
| 44 | 71 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Smycz taśmowa 16mm / 130cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
SEKSOWNE KOZAKI NA SZPILCE EL15655G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model M131 Multicolor Paski - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
Koszulka nocna Koszulka Model Diana Czarna - Donna
Elastan 10 %
~Polamid 58 %
Polyester 22 %
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Wskaźnik-czujnik temperatury cieczy wody Massey Ferguson John Deere AL2452 1877719M92, 1877719M93
Massey Ferguson 230, 231, 235, 240, 243, 245, 250, 253, 255, 260, 261, 263, 265, 265 S, 275, 285, 290, 298 2620, 2640, 2680, 2775, 2805 375 E, 390 E 550, 560, 565, 575, 590, 592, 595 John Deere: 820, 830, 930, 1020, 1030, 1120, 1130, 1630, 1830, 2020, 2030, 2120, 2130, 3030, 3120, 3130
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AL24526, TX12362, 1877719M92, 1877719M93, 55 12 00 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AL24526, TX12362, 1877719M92, 1877719M93, 55 12 00 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
Komplet LD 69 Dangerous Liaisons black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Vitapol Karma dla kanarka wybarwiająca żółta 350g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2503 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2503 |
Ultradźwiękowy (kieszonkowy) Odstraszacz Psów Kieszonkowy + Szkolenie + Latarka - Zasięg do 12m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907461648381 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907461648381 |


_sonia_P026.jpg)