| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P231 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P231 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kapielowy Model Letitia Ardesia-Papaya M-299 Orange/Grey_Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model S081 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 99 cm | 93 cm | 77 cm |
| S | 99 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 99 cm | 103 cm | 87 cm |
| XXL | 99 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Ramka Do Zdjęć - Straż Pożarna Hydrant - Lekkie Rysy
| Wymiary: | 27 x22 x 4 cm |
| Układ ramki: | pionowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 003356 - przecena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 003356 - przecena |
Sukienka Model M022 Blue - Infinite You
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model 112 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-104 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| 48 | 140-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Składany aluminiowy wózek inwalidzki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Składany aluminiowy wózek inwalidzki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Składany aluminiowy wózek inwalidzki |
INTER-ZOO Klatka dla ptaków Omega II 2 146 x 71 x 56 cm
Posiada: 3 drewniane patyki, wyjmowaną szufladę, siatke na dnie, otwieraną górę komplet 4 kołek, które ułatwiają przemieszczanie klatki.
Odstęp prętów: 11mm
Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji - dziękujemy!
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P206 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P206 |
BOTKI NA OBCASIE CZARNE C100 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25,5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
BUTY SPORTOWE NA WIĄZANIE 201621F_W Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Modulator Głosu do Tel. GSM i Tel. Stacjonarnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415582 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415582 |
STURDI LE Kamizelka spacerowa M - Stars
Smycz spacerowa znajduje się w komplecie.
- szyja: 28 - 33,5 cm
- klatka: 44 - 49,5 cm Rozmiar - medium / dla dużych kotów
Kolor: LE Stars
Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Sukienka Model M116 Pink - Infinite You
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 89-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
~Polamid 62 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Tshirt Męski Model 17187 White - YourNewStyle
Skład: 100% bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Idealne dla dużych i małych kotów. Wydawany dźwięk zachęca do zabawy. Lekkie, łatwe do podrzucania przez kota, stanowią atrakcję i urozmaicenie leniwych dni i wieczorów. mix kolorów
średnica ok 5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45817 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45817 |
Bluzka Model Viola White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model MOE354 Grey - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 144.5 cm | 109 cm | 99 cm | 97 cm |
| M | 144 cm | 104 cm | 94 cm | 92 cm |
| S | 143.5 cm | 99 cm | 89 cm | 87 cm |
| XL | 145 cm | 114 cm | 104 cm | 102 cm |
| XXL | 145.5 cm | 119 cm | 109 cm | 107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Debbie Brown - Co Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 86.5-90 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Brązowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Matylda Orange M-469 Light Orange - Marko
Cechy kostiumu:
- Subtelny kostium kąpielowy typu \"Sweet & sexy\"
- z modnymi w tym sezonie, zwiewnymi falbanami
- biustonosz z dekoltem w kształcie serca, imituje top
- posiada fiszbiny i efekt push up
- push up wbudowany na stałe do biustonosza, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL
- konstrukcja znakomicie przybliża piersi ku sobie, unosi i od razu zdecydowanie je powiększa
- idealna na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi z falbaną
- wygodny krój typu \"biodrówka\"
- kostium szyty jest aż w 23 najpiękniejszych kolorach lata
- włoska tkanina Carvico Fabrics
- najnowsza kolekcja Lato 2018 Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 90 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 86 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 98 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 102 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |


_okragla.jpg)