| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P301H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P301H |
TRAMPKI Z NASZYWKAMI SWEET LIPS FB-15 BLACK/GUN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
08050 - Himoto HI6103T2, Thwarter 251-88 (Front lower arm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08050 |
Sukienka S19 Audrey Red - Nife
Obwód w biuście:S(36)-86,M(38)-90,L(40)-94,XL(42)-98,XXL(44)-102
Obwód w talii:S(36)-71,M(38)-72,L(40)-74,XL(42)-76,XXL(44)-78
Długość:S(36)-88,M(38)-88,L(40)-89,XL(42)-89,XXL(44)-90
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Bianco-Vigneto M-266 White/Eggplant - Marko
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Piżama Damska Model Venta r.3/4 dł.sp. Bordo - Italian Fashion
Komfortowa piżama damska Venta.
- góra w kratkę
- luźny, trapezowy krój
- rękaw do długości 3/4
- dekolt okrągły
- długie spodnie
- w pasie wygodna gumka
- nogawki proste
- po bokach kieszenie
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
- model idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czerwony |
TRIXIE Karmidło dla ptaków zawieszane z grzędą 130 ml 8 x 7 cm
Pojemność: 130 ml
Wymiary: 8 x 7 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5472 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5472 |
KLASYCZNE CZÓŁENKA NA SŁUPKU T035-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Lauren Design Narzutka / Kocyk Dante 100 cm x 70 cm Zielony + Beżowy
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna narzuta dla psów i kotów piękne, staranne wykończenie doskonała na kanapę, fotel, czy do samochodu nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 0601002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 0601002 |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla nimfy 3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1261 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1261 |
Komplet Model Barika Black - Livia Corsetti Fashion
Polyester 92 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Vivienne Marengue M-230 Raspberry - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 95-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Roxie Vigneto-Rododendro M-326 Pink/Bakłażan - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Stringi Szorto-stringi Model Kim 092 White - Ewana
Polyester 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Brązowy |
Skład materiału: poliester 65%, wiskoza 30%, lycra 5%
podszewka : poliester 100 %.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Śnieżka olejno-ftalowa 0.2 orzech jasny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | śnieżka supermal |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | śnieżka supermal |
Spódnica Wygodna spódnica o długości powyżej kolan MM5017 Grey - Mira Mod
wełna 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model SP113 Grey - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 47 cm | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 47 cm | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 48 cm | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 48 cm | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Sweter Model 40007 Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 199-2 Lisa Bordo - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 132 cm | 96 cm | 92 cm |
| M | 126 cm | 90 cm | 86 cm |
| S | 118 cm | 84 cm | 78 cm |
| XS | 110 cm | 76 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Filtr oleju silnikowego Donaldson lub John Deere RE57394, AR101278, RE46380
John Deere:
2064, 2066, 2256, 2258, 2264, 2266, 4050, 4055,
4240, 4250, 4255, 4350, 4440, 4450, 4455, 4555,
4640, 4650, 4755, 4840, 4850, 4955, 5460, 5720,
5730, 5820, 5830, 6610, 6650, 6710, 6810, 6850,
6910, 6910SE, 6950, 8100, 8100T, 8110, 8110T, 8200,
8200T, 8210, 8210T, 8300, 8300T, 8310, 8310T, 8400,
8400T, 8410, 8410T, 8570, 8820, 9100, 9500, 9510,
9600, 9780 CTS Combine, 985, 985HY-4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE57394, P558329 |
| EAN | RE57394 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE57394, P558329 |
| EAN | RE57394 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |


_natalia_I.jpg)