| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P261 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P261 |
Zolux Sweterek pleciony beżowy 35cm
Sweterk firmy Zolux pleciony w kolorze beżowym. Długość 35 cm Można go prać tylko ręcznie!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410812BEI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410812BEI |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 98 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 108.5 cm | 94 cm | 94 cm | 78 cm |
| S | 108 cm | 90 cm | 90 cm | 74 cm |
| XL | 109.5 cm | 102 cm | 102 cm | 86 cm |
| XXL | 110 cm | 108 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model 200033 Grey Melange - Enny
Dzianinowa, ołówkowa spódniczka melanż dopasowująca się do sylwetki. Fantazyjne cięcia podkreśla szerokie stębnowanie. Z tyłu zapięcie na kryty zamek. Całość wykończona podszewką. Idealna na co dzień, a także do pracy.
Elastan 5 %
Polyester 10 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 52 cm | 88 cm | 74 cm |
| 38 | 52.5 cm | 92 cm | 78 cm |
| 40 | 53 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 53.5 cm | 100 cm | 86 cm |
| 44 | 54 cm | 104 cm | 90 cm |
| 46 | 54 cm | 106 cm | 96 cm |
| 48 | 56 cm | 112 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
Gotowy Kabel AV/DC do Kamer - 40m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160110 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160110 |
Sandał Klapki Model KB128 Coral - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Różowy |
Krótka damska kurtka MM3005 Black - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Profesjonalny Pokrowiec Na Wykrywacz Metali.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415183 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415183 |
BOTKI NA OBCASIE SZARE 9132 GREY - Inello
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Figi Model Eco-Su White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 17138 Cobalt - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 87 cm | 84 cm | 76 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model MOE251 Red - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 100 cm | 94 cm |
| M | 93 cm | 96 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 88 cm |
| XL | 97 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Eco-Da Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Śruba napędowa do motorówki Airscrew 7000,7002,7007,7004
- prawo skrętne*
- lewo skrętne* * patrząc od tyłu motorówki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7002-02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7002-02 |
Yarro Kuweta dla kota mała owalna z ramką fun 3600
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
Bluzka Model 17999 Powder Pink - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 54 cm | 108 cm |
| M | 53 cm | 104 cm |
| S | 52 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544157 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544157 |
Animonda Rafine Soupe Adult Cat smak: indyk w marchewce galaretka saszetka 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
TOREBKA KOPERTÓWKA SZARA TB-P-106 SZARY - Inello
Wysokość 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Zastosowane do produkcji materiały to:
Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Wymiary przybliżone:
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SOOX-poma |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SOOX-poma |
Figi Model Eco-Es Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |


_natalia_I.jpg)