Wyposażenie: 2xpoidło/karmidło, 2x drążek Wymiary: 54x34x75cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P043 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P043 |
Piżama Damska Model PM.9328 Blueberry - Dn-nightwear
Świetna piżamka w modnych kolorach z linii Doctor Nap.
- góra gładka
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- rękawy oraz dół bluzki zakończone ściągaczem
- wzorzyste, długie spodnie
- w pasie wygodna gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Skład:
kolor blueberry: bluzka - 50% bawełna, 50% poliester; spodnie - 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3413 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3413 |
Pistolet Maszynowy UZI / ASG 6mm (sprężynowy).
Kule 6mm plastikowe (0,12g.), gumowe (0,20g.) i kompozytowe (0,25g).
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40005504031 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40005504031 |
Trovet ASD Anti-Struvite Diet karma dla psa 3kg
Trovet ASD Anti-Struvite Diet:
obniża pH moczu,
zawiera niski poziom składników mineralnych, szczególnie magnezu,
cechuje się wysoką smakowitością.
Skład:
mielona kukurydza, mięso z kurcząt pow. 30 %, pszenica, jęczmień,
tłuszcz zwierzęcy, olej sojowy, minerały, witaminy, wysuszone drożdże piwne, przeciwutleniacze BHT i BHA.
Nie zawiera:
sztucznych substancji koloryzujących,
smakowych,
zapachowych.
Analiza:
białka 26,00 %, tłuszcz 12,00 %, włókno 1,50 %, popiół 6,00 %, wilgotność 9.00 %, witamina A 15 000 IU/kg, witamina D 1 500 IU/kg, witamina E 50.00 mg/kg.
Porady żywieniowe:
karmienie karmą ASD jest zalecane przez okres 6 miesięcy w celu zmniejszenia możliwości powstawania kamieni,
decyzję co do długości stosowania powinien podejmować lekarz weterynarii,
woda do picia powinna być dostępna przez cały czas,
po otwarciu opakowanie powinno być przechowywane w chłodnym miejscu.
Trovet ASD Anti-Struvite Diet:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Kuferek złote dodatki hot 0723G Black Połysk - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 32/58 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Szorty Bokserki Model Judyta Beige/Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Koszula z nietypowym kołnierzem K50 błękit - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 94 cm | 82 cm |
| 38 | 63 cm | 98 cm | 86 cm |
| 40 | 64 cm | 102 cm | 90 cm |
| 42 | 65 cm | 106 cm | 94 cm |
| 44 | 66 cm | 110 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Nature\'s Protection Maxi Adult 4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
TRIXIE Obroża fosforyzująca S 32 cm
Po włączeniu opaska zaczyna świecić, dzięki czemu pies jest doskonale widoczny z dużej odległości o zmierzchu i w ciemności. Długość: 32cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 13391 |
| EAN | 4011905133911 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 13391 |
| EAN | 4011905133911 |
Karta pamięci Sandisk Memory Stick Pro Duo 4GB
Właściwości:
• dostępne pojemności: 2 GB do 16 GB
• zaawansowana ochrona danych z wykorzystaniem
Access Control Function i technologii MagicGate™
• szerokie zastosowania (fotografia, telefonia komórkowa,
konsole do gier)
• 5 lat gwarancji
Camon Myszka piszcząca z laserem - 4 różnych kształtów lasera
Wzory wyświetlane
- mysz
- gwiazdka
- uśmiech
- motyl
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | D718/C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | D718/C |
Trixie Zestaw trzech ceramicznych misek
Miski ceramiczne nadają się zarówno na wodę jak i pokarmy stałe. Trudno je przewrócić, co zapobiega wysypywaniu pokarmu i wylewaniu wody.
Wymiary miseczek:
-największa - średnica 11 cm, wysokość 5 cm, 330 ml
-średnia - średnica 9 cm, wysokość 4 cm, 140 ml
-najmniejsza - średnica 7,5 cm, wysokość 3 cm, 75 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6069 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6069 |
Botki Model LM-655 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model B47 Black/Koronka - Nife
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 56.5 cm | 88 cm |
| 38 | 57 cm | 92 cm |
| 40 | 57.5 cm | 96 cm |
| 42 | 59 cm | 100 cm |
| 44 | 60.5 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Fun B15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Fun B15 |
ZOLUX Obroża SPRING 30cm/10mm kol.zielony
Wymiary: 12x10x345
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510055ve |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510055ve |
Stringi Model 053/4 Carmela White - Mat
Subtelne stringi w białym kolorze.
- w całości wykonane z gładkiej, lśniącej dzianiny
-brzegi wykończone szeroką koronką
- przód zdobi satynowa kokardka
Elastan 15 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 88-94 cm |
| 38 | 94-100 cm |
| 40 | 100-106 cm |
| 42 | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Biały |
Certech Karmnik drewniany dla ptaków TYP-A
Wymiary:
- podstawa: 19,5 x 19 cm
- wysokość bez haka: 19 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14959 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14959 |
TRIXIE Nylonowy transporter składany dla psa rozmiar M-L
- z poliestru
- ideane miejsce do odpoczynku podczas podrózy, wystaw czy na turniejach
- drzwi zamykane na suwak
- wkładki z siateczki dla optymalnej cyrkulacji powietrza
- siateczki mogą być zakryte by chronić zwierzę
- z 3 bocznymi kieszeniami
- może być przymocowana do podłoża
- podstawa obita flauszem
- łatwa do składania i rozkładania
- zawiera śledzie do namiotu
- z torbą do przenoszenia
- łatwa do czyszczenia
- wymiar: 70 x 75 x 95 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39705 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39705 |


_lusi_3_ocynk.jpg)