Wyposażenie: dwa drążki, poidło i karmidło.
Wymiary: 39 x 25 x 53 cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P039 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P039 |
DOLFOS DG Lęgi - odżywka mineralno-aminokwasowo -witaminowa dla gołębi 1kg
Witaminy:
| Witamina A (E672) | 200 000 j.m. | Biotyna | 800 µg |
| Witamina D3 (E671) |
20 000 j.m. | Kwas nikotynowy | 660 mg |
| Witamina E | 660 mg | Kwas pantotenowy | 240 mg |
| Witamina K | 66 mg | Kwas foliowy | 13,3 mg |
| Witamina B1 | 130 mg | Witamina C | 800 mg |
| Witamina B2 | 170 mg | Cholina | 8 250 mg |
| Witamina B6 | 100 mg | Betaina | 9 750 mg |
| Witamina B12 | 330 µg |
| Żelazo (siarczan żelaza (II)*H2O; E1) | 30 mg | Cynk (siarczan cynku*H2O; E6) | 54 mg |
| Mangan (tlenek manganu (II); E5) | 80 mg | Jod (jodek potasu; E2) | 1,9 mg |
| Miedź (siarczan miedzi*5H2O; E4) | 3,3 mg | Selen (selenian (IV) sodu; E8) | 11,3 mg |
| 3.1.1 DL-Metionina technicznie czysta | 40 g | 3.2.5 siarczan lizyny | 70 g |
| 3.2.3 monochlorowodorek L-Lizyny | 70 g |
Konserwanty
Składniki analityczne w 1 kg:
| Lizyna | 120 g | Fosfor | 44 g |
| Metionina | 54 g | Magnez | 17 g |
| Wapń | 200 g | Sód | 15 g |
| w tym z muszli ostryg | 70 g |
| Treonina | 4 g/kg | Walina | 5,1 g/kg |
| Tryptofan | 3,8 g/kg |
węglan wapnia (w tym z muszli ostryg), fosforan dwuwapniowy, węglan wapniowo-magnezowy, suszone drożdże piwne, chlorek sodu
Instrukcja stosowania: 1,5 g mieszanki na gołębia dziennie, tj. 1 miarka na 3 gołębie dziennie.
Najczęściej podaje się w osobnym karmniku na mineralia, a gołębie przyjmują ją według własnego zapotrzebowania. Można także odmierzoną ilość podać po zmieszaniu z mieszanką ziaren.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
Figi Model Eco-Ma White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Szlafrok Damski Model Olga Lawenda - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
Figi FIGI ALEXIS/FW FIGI WYSOKIE - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
MIGOMAT Inwerterowy MIG 200 MMA ZESTAW
MIG 190 II MMA MAGNUM
Parametry produktu
| Napięcie zasilania [V] | AC 230 50Hz |
| Prąd spawania [A] | 200 |
| Masa [kg] | 11 |
| Cykl pracy [%] | 60 |
| Max. pobór mocy [kVA] | 6,6 |
| Zabezpieczenie sieciowe [A] | 25 |
| Regulacja prądu spawa | Płynna |
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Planet Pet Przysmaki Black Label Grillowana pierś z kurczaka 70g
- pyszna grillowana pierś z kurczaka
- bez dodatku zboża
- wysoka strawność
- smakołyki klasy premium Skład: pierś z kurczaka, sól.
Dodatki: naturalne aromaty, gliceryna.
Substancje analityczne: białko 69,0%, wilgotność 10,5%, tłuszcz 6,8%, popiół 5%, włókno 0,2%.
Sposób karmienia:
Poniżej 5kg 0,5-1szt 5-10kg,1-2szt. 10-25kg, 2-3szt. powyżej 25kg,3-4szt.
Niezalecane dla szczeniąt w wieku poniżej 9 miesiący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40209 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40209 |
Kurtka Damska Model M607 Mocca - Figl
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Kombinezon Damski Model MOE281 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 146 cm | 108 cm | 98 cm | 78 cm |
| M | 146 cm | 104 cm | 92 cm | 75 cm |
| S | 146 cm | 100 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 146 cm | 112 cm | 104 cm | 81 cm |
| XXL | 146 cm | 116 cm | 110 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Alarm Bezprzew. z Powiadom. na GSM + 2 Czujki itd.
+ Podsłuch Otoczenia + Centralka Alarmowa + Syrena + Dwa Czujniki...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752366902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752366902 |
Profesjonalna rakla firmy ORAFOL Europe GmbH o szerokości 10 cm, przeznaczona do aplikacji folii samoprzylepnej.
Tworzywo - wysokogatunkowy plastik
Wymiary 7cm x 10cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ORAFOL Europe GmbH |
| Kod producenta | ORA269875 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ORAFOL Europe GmbH |
| Kod producenta | ORA269875 |
Figi Model Dita Black - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Nour 32309 -56X Blue - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Mocowanie Kabiny / Bolce Mocujące Kabinę WL TOYS V912-17
Numer katalogowy: V912-17
*Cena dotyczy sztuki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V912-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V912-17 |
Czapka Romantic diamond Pink - Art of polo
Długość 20 cm.
Skład: 85% akryl, 9% elite, 6% poliamid.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Różowy |
Sukienka wizytowa model 674g Black - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L122 Light Grey - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 85 cm | 108 cm | 106 cm | 102 cm |
| M | 84 cm | 104 cm | 102 cm | 98 cm |
| S | 83 cm | 100 cm | 98 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
ROYAL CANIN Mini Dermacomfort 0,8kg.
Zalety: wzmocnienie nieprzepuszczalności bariery skórnej, łagodzenie lekkich podrażnień skórnych, widoczna redukcja świądu i drapania się
Redukcja liczby źródeł potencjalnych alergenów:
Karmy Dermacomfort sprzyjają zdrowiu wrażliwej skóry poprzez ograniczenie liczby białek uznawanych u psów jako źródła potencjalnych alergenów. Wykorzystane w recepturze białka zostały wyselekcjonowane pod kątem najwyższej strawności. Dermacomfort skutecznie ogranicza świąd i nadmierne drapanie się psów.
Unikalna kombinacja składników:
Składniki odpowiedzialne za wzmacnianie bariery skórnej:
opatentowany kompleks: 4 witaminy (kwas pantotenowy, inozytol, niacyna, cholina) oraz aminokwas histydyna
witaminy, przeciwutleniacze, kwasy tłuszczowe omega 3 (w tym EPA i DHA) i omega 6
Gluten pszenny to białkowy materiał zapasowy otrzymywany z ziarniaka pszenicy. Wbrew obiegowym, mylnym opiniom gluten pszenny stanowi dla psów doskonałe źródło wysokostrawnego białka. Powszechna niechęć do tego surowca wynika z faktu, że u ludzi występuje tzw. nietolerancja glutenu (celiakia) wywołana dziedziczną chorobą układu immunologicznego. Jednak u psów schorzenie to zdarza się niezmiernie rzadko i dotyczy niemal wyłącznie psów rasy seter irlandzki.
Informacje dodatkowe:
Specjalnie opracowana dieta pozwoli na polepszenie stanu skóry, a tym samym przyczyni się do poprawy samopoczucia psa.
Skład: Ryż, gluten pszenny, tłuszcze zwierzęce, pszenica, gluten kukurydziany, kukurydza, łuskany owies, hydrolizowana wątróbka drobiowa, sole mineralne, olej sojowy, pulpa buraczana, olej rybny (źródło kwasów tłuszczowych EPA i DHA), nasiona lnu (źródło kwasów tłuszczowych omega 3), fruktooligosacharydy, olej z ogórecznika (źródło kwasu gamma-linolenowego), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).
Analiza: Białko 26%, Tłuszcz surowy 17%, Włókno surowe 1,4%, Sole mineralne 5,4%, Wilgotność 8%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Saszetka Biodrówka Nerka prążek NEW! 0821m Grey - Manzana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
Piżama Damska Model Time to Rest 625/124 Yellow/Grey - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Żółty |
GF Kombinezon zimowy czarny PAW Z21/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_lusi_1_ocynk.jpg)