Wyposażenie: drążęk x2, karmidło/poidło x2, wysuwana kuweta
Wymiary: 45x28x42,5
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P131 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P131 |
Bluza Damska Model K235 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 230036 Blue/White - Enny
Elegancka wzorzysta sukienka.
- luźny krój z podkreśloną talią
- w pasie ściągacz
- dekolt na stójce z rozcięciem
- rękaw krótki wykończony gumką
- z przodu zapięcie na guziki
- dół na podszewce
- po bokach delikatne rozporki
- sukienka uszyta jest z cienkiej granatowej tkaniny w biały, geometryczny wzór
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 110 cm | 106 cm | 96 cm |
| 38 | 111.5 cm | 110 cm | 100 cm |
| 40 | 113.5 cm | 114 cm | 104 cm |
| 42 | 115 cm | 118 cm | 108 cm |
| 44 | 116.5 cm | 122 cm | 112 cm |
| 46 | 118 cm | 128 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 17887 Navy - YourNewStyle
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 80 cm | 68 cm |
| M | 76 cm | 64 cm |
| S | 72 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model B066 Black - BE
Elastan 5 %
~Modal 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 102 cm | 98 cm | 84 cm |
| M | 91.5 cm | 98 cm | 94 cm | 80 cm |
| S | 91 cm | 94 cm | 90 cm | 76 cm |
| XL | 92.5 cm | 106 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 93 cm | 110 cm | 106 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Stringi 8110 Black - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
Gorsety, body, pasy Body z miseczkami Model K389 Felice Navy - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 75E | 86-90 cm | 75-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 86-90 cm | 75-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 86-90 cm | 75-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 86-90 cm | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80C | 90-94 cm | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 90-94 cm | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 90-94 cm | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 90-94 cm | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 90-94 cm | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 90-94 cm | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85C | 94-98 cm | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 94-98 cm | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 94-98 cm | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 94-98 cm | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 94-98 cm | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 94-98 cm | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90C | 98-102 cm | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 98-102 cm | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 98-102 cm | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 98-102 cm | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 98-102 cm | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95C | 102-106 cm | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 102-106 cm | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 102-106 cm | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 102-106 cm | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni MAT MINI 33,5 x 20 x 20 cm
Wyposażenie: kołowrotek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
CHABA Obroża skórzana ćwiekowana 22mm / 60cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Koszulka Męski Model Bosco 18731-99x Black - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
TETRA CO2 Depot 11g - butla uzupełniająca CO2
Opis z ulotki:
? pozwala w prosty sposób wzbogacić wodę akwariową w niezbędny dwutlenek węgla
? zapewnia zdrowy i szybki wzrost roślin akwariowych
? rozwój roślin w akwarium wzbogaca wodę o tlen niezbędny do zapewnienia dobrego samopoczucia rybom
? zapobiega odkładaniu się nalotów wapniowych na roślinach i szybach akwarium
? do stosowania w akwariach o pojemności do 100 litrów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T751859 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T751859 |
Tropical Koi&Goldfish Basic Sticks 1l.(woreczek)- Pływający pokarm podstawowy dla ryb w stawach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Carmen Grey/Yellow - Ewlon
Stylowy jednoczęściowy kostium kąpielowy typu monokini.
- góra i dół kostiumu zostały połączone ze sobą za pomocą szerszego paska
- przód pokryty jest wzorzystą dzianina
- przód podszyty jest dodatkową dzianiną
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- pionowe fiszbiny
- ramiączka regulowane, odpinane z tyłu
- szersze ramiączka
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerką
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Wielokolorowy |
Czujnik Czadu/Tlenku Węgla - Bezprzewodowy.
węgla) z Podświetlanym Ekranem LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544210 |
Spodnie Damskie Model MOE318 Red - Moe
Polyester 30 %
~Viscosa 65 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 33 cm | 68 cm |
| M | 101 cm | 32 cm | 64 cm |
| S | 101 cm | 31 cm | 60 cm |
| XL | 101 cm | 34 cm | 72 cm |
| XXL | 101 cm | 35 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Etui/Futerał na Konsolę do Gier/PSP itp.
Gier, PSP Slim itp. + Smycz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415590 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415590 |
Sukienka Model S62 Ecru - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 113 cm | 88 cm | 84 cm | 72 cm |
| 36 | 113 cm | 93 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 114 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 114 cm | 103 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 115 cm | 108 cm | 98 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
AQUA EL Zestaw ster.UNIMAX 150/250 NOWY TYP
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102074 |
Szalik Model Felicia Pink - Kamea
FELICIA to niepowtarzalny, stylowy szalik, który w połączeniu z czapką FELICIA tworzy niezwykle efektowny zestaw,
- został wykonany z przędzy w dwóch odcieniach w modnym wzorze jodełki,
- szalik posiada otwór, przez który można przełożyć drugi koniec szala,
- przekładka zdobiona trzema malutkimi kokardkami z filcu oraz błyszczącymi cyrkoniami,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni,
- do kompletu czapka FELICIA.
alpaka 10 %
~Viscosa 10 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Różowy |
GF Kombinezon zimowy Z02 rozm.1
Rozmiar: 1, długość od szyi do ogona 25,5cm., obwód w klatce piersiowej 36cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kurtka zimowa Cabba 01 KR Blue - Cabba
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 38 | 74 cm | 66 cm | 100 cm |
| 40 | 74 cm | 67 cm | 104 cm |
| 42 | 74 cm | 67 cm | 108 cm |
| 44 | 77 cm | 67 cm | 112 cm |
| 46 | 77 cm | 67 cm | 116 cm |
| 48 | 77 cm | 67 cm | 120 cm |
| 50 | 77 cm | 67 cm | 124 cm |
| 52 | 77 cm | 67 cm | 128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Niebieski |


_P131.jpg)