Wyposażenie: drążek x2, karmidło/poidło x2, wysuwana podstawa.
Kolorystyka towaru jest losowa.
Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji - dziękujemy!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P006 |
Sukienka Model 240031 Black - Enny
Elegancka sukienka damska.
- ołówkowy, dopasowany krój
- asymetryczny przód
- dekolt w serek
- rękaw o długości 3/4
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- długość midi
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości nierozciągliwej dzianiny
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 99.5 cm | 91 cm | 84 cm | 74 cm |
| 36 | 98 cm | 87 cm | 80 cm | 70 cm |
| 38 | 101 cm | 95 cm | 88 cm | 78 cm |
| 40 | 102.5 cm | 99 cm | 92 cm | 82 cm |
| 42 | 104 cm | 103 cm | 96 cm | 86 cm |
| 44 | 105 cm | 109 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Dodatkowa Kamera Bezprzew. Dz.-Nocna 2,4GHz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620008 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Angelica Black/White - GWINNER
- odpornością na chlor
- wyjątkową odpornością na działanie promieni UV
- odpornością na mechacenie
- rozciągliwością w dwóch kierunkach
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Biały |
Figi Model VF-284 Brown - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Brązowy |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR 6R6512
Numery do celów porównawczych:
6R6512
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6R6512AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6R6512AE |
Breloczek (lokalizator) do Kluczy Reagujący na Gwizd.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415066 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415066 |
Gorsety, body, pasy BODY VENA VBD-251 granatowy - Vena
~Polamid 3 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Granatowy |
Figi Spodenki Model 1857 Beige - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
MikroKamera Ukryta, z Poj. Zapisu do 680h. (m.in. na ruch).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620028 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620028 |
TOREBKA KOPERTÓWKA AKSAMITNA SZARA TB-P-101 SZARY - Inello
Wysokość 13,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
3w1!! Długopis z Latarką LED + Wskaźnik Laserowy.
Długopis z Latarką LED + Wskaźnik Laserowy (czerwony).Informacje dodatkowempn5907773415691
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415691 |
Sweter Narzutka model 50001 Sky Blue - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 48 cm | szer.na plasko:48 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
- Elegancka bluzka
- wykonana ze zwiewnego materiału
- krótszy fason
- długi rękaw
- pionowe i poziome przeszycia
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bokserki Męskie Model Emilio 95 Black - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L178 Black - Lemoniade
Klasyczna, a zarazem bardzo elegancka sukienka.
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- taliowany krój
- oryginalne falbanki w górnej części sukienki
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 96 cm | 90 cm | 80 cm |
| M | 95 cm | 92 cm | 86 cm | 76 cm |
| S | 95 cm | 88 cm | 82 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Jana maxi Black - Italian Fashion
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| XXL | 120-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka rozkloszowana z długim rękawem 269 Red - Bien Fashion
Elastan 8 %
~Modal 46 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 102 cm | 80 cm |
| M | 97 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 95 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 107 cm | 106 cm | 84 cm |
| XS | 91 cm | 80 cm | 68 cm |
| XXL | 110 cm | 110 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Vitakraft Raviolos 100g.- Pyszne przekąski dla gryzoni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
SANDAŁKI Z ĆWIEKAMI BEŻOWE 708-11 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
DAKO-ART Chrumiś - pełnowartościowy pokarm dla królików 1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |


_p006.jpg)