Podstawa i elementy wyposażenia wykonane z nietoksycznego plastiku
Wersja Lux posiada przezroczystą podstawę.
Wyposażenie
2x dwa patyczki,
2x dwa karmiki / poidełka.
Wymiary: 36,5 x 20 x 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P019 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Diana Pink/Grey - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz Soft Model Dory Blue/Navy - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Model Irma Light Beige - DKaren
Elegancka koszulka damska Irma.
- wiązanie na szyi
- tył odktyty zdobiony koronką
- koszulka wykonana jest satynowego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Beżowy |
KOZAKI NA OBCASIE Z FRĘDZELKAMI H615 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Beretta 92F ASG PRESTIGE na Kule 6mm (sprężynowa).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4715967958017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4715967958017 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Fioletowy |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 225 ,X231 ,6454
Numery do celów porównawczych:
6454 ,17597 BOBCAT
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6454AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6454AE |
Zestaw 3-Mieczy Samurajskich + Podstawka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907743952995 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907743952995 |
Tropical Cichlid Gran 100ml.- Wybarwiający pokarm granulowany z beta-glukanem dla pielęgnic
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Angela Milk Shake M-483 Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 75-80 cm | 87-88 cm |
| M | 94 cm | 72-77 cm | 85-86 cm |
| S | 90 cm | 69-74 cm | 83-84 cm |
| XL | 102 cm | 78-83 cm | 89-90 cm |
| XXL | 106 cm | 81-86 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Figi Model 512P Ramira Pudrowe Toffi - Gaia
Eleganckie i subtelne damskie figi wykonane z prążkowanej, mięciutkiej dzianiny. Po bokach ozdobne wstawki z haftowanego tiulu.
Elastan 17 %
~Polamid 68 %
Polyester 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
| XXXXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Różowy |
BUTY SPORTOWE Z ĆWIEKAMI RÓŻOWE BK-85 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773419010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773419010 |
LoloPets Miska metalowa na gumie wytłaczana 0,7L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97212 |
| EAN | 5904479972125 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97212 |
| EAN | 5904479972125 |
Sukienka dzianinowa K-050 Light Gray Melange/Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 106 cm | 90 cm | 92 cm |
| 38/40 | 110 cm | 94 cm | 96 cm |
| 40/42 | 116 cm | 100 cm | 102 cm |
| 42/44 | 118 cm | 104 cm | 105 cm |
| 44/46 | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 46/48 | 126 cm | 114 cm | 112 cm |
| 48/50 | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 50/52 | 137 cm | 120 cm | 117 cm |
| 52/54 | 144 cm | 124 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Bella M-195 Sea Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 90-94 cm | L | C |
| XL | 96-102 cm | XL | D |
| M | 84-86 cm | M | B |
| S | 78-80 cm | S | A |
| XL/M | 96-102 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Eleganckie majtki o klasycznym kroju lecz niebanalnym kolorze. Model wykonany z delikatnej dzianiny, przód ozdobiony interesująca koronka i ciekawym marszczeniem
Idealnie komponują się z biustonoszem z tej serii
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Błekitny |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Błekitny |
| rozmiar | S |
Komplet Model Frillita set Black - Obsessive
Pełne figli szczegóły kompletu Frillita: >br>- dwuczęściowy komplet uwodzący swoją kokieterią!
- biustonosz z miseczkami usztywnianymi fiszbinami ? idealnie unosi biust
- marszczona koronka tworzy falbanki i ozdabia dekolt
- między miseczkami urocza, satynowa kokardka
- regulowane ramiączka i zapięcie z tyłu idealne dopasowanie to podstawa
- figi z falbankami idealnie podkreślają pupę!
- kokardka nad pośladkami uroczy szczegół
-przyjemne w dotyku i elastyczne materiały
Skład: 90% poliamid, 10% elastan.
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 72-88 cm |
| S/M | 75-90 cm | 66-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Shoreline 005 White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Spódnica Model SP27 Jeans - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 74 cm | 92 cm | 68 cm |
| 36 | 74 cm | 96 cm | 72 cm |
| 38 | 74 cm | 100 cm | 76 cm |
| 40 | 75 cm | 104 cm | 80 cm |
| 42 | 75 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |


_beta_mini_ocynk_P018.jpg)