Wyposażenie: drążek 2 szt, karmidło / poidło 2 szt, wysuwana podstawka
Kolorystyka towaru jest losowa. Wymiary:61,5 x 41,5 x 85,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P180 |
Nowoczesna Deskorolka WAVEBOARD (podpalana) + Świecące Koła.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415741 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415741 |
Przedłużacz Gniazda Zapalniczki - 3m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415248 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415248 |
BALERINY Z ODKRYTĄ PIĘTĄ RÓŻOWE 100-879SA-1 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Spódnica z paskami 036 czarna - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 70 cm x 60 cm Szary pikowany - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02700801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02700801 |
68712-9 TopHeli TH6400-30 - wirnik ogonowy Tail Blade - Tylne Śmigło
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-9 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-9 |
LICOWE TRAMPKI SLIPON BL88P WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,7 cm |
| 39 | 24,2 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Fenis Powder Pink - Dursi
~Lurex 5 %
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Różowy |
Brit Premium Cat Adult Sterilised 300g
Mięso z kurczaka i produkty pochodzenia drobiowego (min.30%), tłuszcz drobiowy, olej łososiowy, ryż, kukurydza, drożdże browarniane, suszone wysłodki z buraków cukrowych, suszone jabłka, substancje mineralne, naturalny smak , oligosacharydy manozowe, fruktooligosacharydy, DL-metionina, L-lizyna, ekstrakt z jukki Schidigera, witamina A,witaminy B12, B2, B1, B6, witamina D3, witamina E (alfa-tokoferol), niacyna, pantotenian wapnia, organiczna miedź, organiczny cynk, organiczny selen, kwas foliowy, chlorek choliny, biotyna,
białko 33%, tłuszcz 18%, wilgotność 10%, popiół 6,5%, błonnik 2%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, witamina A 30 000 j.m, witamina D3 2 000 j.m, witamina E 600 mg, miedź 22 mg, cynk 39,5mg, magnez 0,6mg, selen 0,3mg
|
waga kota
|
2kg
|
4kg
|
6kg
|
8kg
|
|
dawka
|
50g
|
84g
|
113g
|
141g
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Spodnie dresowe MOE055 Pink - Moe
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 28 cm | 52 cm | 36 cm |
| M | 97 cm | 27 cm | 50 cm | 34 cm |
| S | 96 cm | 26 cm | 48 cm | 32 cm |
| XL | 99 cm | 28 cm | 54 cm | 38 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Breloczek (lokalizator) do Kluczy Reagujący na Gwizd.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415066 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415066 |
Komplet Model Swanita garter belt Black - Obsessive
Pas do pończoch Swanita i jego niesamowite właściwości:
- czarny, koronkowy pas do pończoch
- niebanalny design
- uszyty z koronki z kwiatowym motywem
- obszyty delikatną, ozdobną lamówką
- połączony z paseczkiem biegnącym wokół talii
- na brzuszku urocza kokardka
- w komplecie pasujące do całości, gładkie stringi
- elastyczna i miękka tkanina
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Element Zawieszenia Upper Arm Swing 710 - 710-006 ( 4szt )
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-006 |
DAKO-ART Smakoszka - kolby bananowe dla gryzoni 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Koszula Model K38 White - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 64 cm | 93 cm |
| 38 | 62,5 cm | 64 cm | 97 cm |
| 40 | 63 cm | 64 cm | 101 cm |
| 42 | 63,5 cm | 64 cm | 105 cm |
| 44 | 64 cm | 64 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model K 101 Indygo - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 92 cm |
| 38 | 62 cm | 96 cm |
| 40 | 63 cm | 100 cm |
| 42 | 64 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Nestor Pokarm dla świnek morskich *Smaki* Powrót nad Titicaca z amarantusem i warzywami 700ml.
Jest to specjalnie przygotowany z myślą o świnkach morskich idealnie dopasowany i zbilansowany pokarm klasy PREMIUM. Wszystkie składniki zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i wymaganiami żywieniowymi zwierząt.
Skład: płatki kukurydzy, owies, kukurydza, pszenica, granulat witwminowy, jęczmień, susz jabłka, groch, chleb świętojański, sorgo, słonecznik czarny, kardi, płatki grochu, orzechy, słonecznik biały duży, słonecznik pasiak, lucerna, susz marchewki 1%, susz buraków 1%, siemię lniane, granulat kukurydziany, pestki dyni, amarantus 0,5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Shakira GP M-142 (89) Black/Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 88-89 cm |
| M | 86-92 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 90-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model 203-2 Jeans - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 128 cm | 100 cm |
| M | 92 cm | 120 cm | 92 cm |
| S | 88 cm | 116 cm | 88 cm |
| XL | 104 cm | 132 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
BOTKI Z SZEROKIMI SZNURÓWKAMI 1264-1B CNB1264-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |


_amadyna_P180.jpg)