Wyposażenie: karmnik na sianko
Wymiary: 59x36x36 cm, odstęp między prętami: 20mm
KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G073 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G073 |
Figi Model Eco-Da Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Rajstopy Model Kabarette Collant 155 Code 236 Smoky - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| M/L | 96-110 cm |
| XS/S | 84-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Komplet Model Bella chemise Black - BeautyNight
W komplecie satynowe stringi.
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Piżama Szorty do spania Model 3091-2 White/Blue - Babella
świetne, wygodne szorty do spania w modną krateczkę
- wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
- w pasie komfortowa gumka
- przód zdobi satynowa kokardka.
Sk?ad: 100% bawe?na.
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Niebieski |
Certech Natural- Vit Pole Warzywne 200g.- Podstawowa mieszanka dla gyzoni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Sukienka Model S079 Grey - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 104 cm | 96 cm | 88 cm |
| M | 101 cm | 99 cm | 91 cm | 83 cm |
| S | 101 cm | 94 cm | 86 cm | 78 cm |
| XL | 101 cm | 109 cm | 101 cm | 93 cm |
| XXL | 101 cm | 114 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
Dwie Mikro-Kamery do Ukrycia, Nagrywające Obraz i Dźwięk (7-dni Pracy!) + Maskownice + Pilot.
2w1 (Dual Lens)!!
TRIXIE Kauczukowa piłka z dzwonkiem 7 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3332 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3332 |
Sandał KLAPKI KORKOWE CZARNE 218-10 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Szelki NIGHT FISH 10mm kol.różowy
Wymiary:30x170x105
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510035rs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510035rs |
SNEAKERSY Z FUTERKIEM 1714201RO CNB1714201RO Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Herbal Pets Karma ziołowa standard dla jaszczurki 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
ROYAL CANIN Mini Sensible Sensitive Digestion 4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Mata Interaktywna: Perkusja+2 Pałeczki+Mikrofon+Słuchawki+Głośniki..
+ 2 Pałeczki + Mikrofon + Słuchawki + Głośniki + Karaoke + MP3...
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779999 |
Duży Nóż/Bagnet Wojskowy + Nóż Rzutka + Pokrowiec Skórzany/Kabura do Pasa.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590757300291 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590757300291 |
Bluzka Model A143 Light Pink - awama
Skład surowcowy: 98% poliester, 2% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Samochodowy Pochłaniacz Wilgoci.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151160 |
AKSAMITNE TRAMPKI BL70P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
DAKO-ART Chrumiś Gran - granulowany pokarm dla królików 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Tropical Cristal Baby- Filtr wewnętrzny do akwarium
- pomaga w utrzymaniu czystej, klarownej wody w akwarium poprzez filtrację biologiczną i mechaniczną
- wolnoprzepływowy, uruchamiany powietrzem z pompki zewnętrznej-brzęczyka, wywołując ruch wody w zbiorniku, napowietrza ją i wyrównuje temperaturę. Gąbka tworzy podłoże dla mikroorganizmów wspomagających filtrację biologiczną
- gotowy do podłączenia
- mocowany za pomocą przyssawki doszyby zbiornika
- idealnie nadaje się do kotnika lub akwarium kwarantannowego
Do akwarium 30 l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |


_G073.jpg)