Wyposażenie: karmnik na sianko
Wymiary: 59x36x31 cm, odstęp między prętami: 20mm
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G072 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G072 |
Szorty Model 670S Harriet Perłowa Mgła - Gaia
Kobiece, wygodne szorty o klasycznym kroju. Powstały z połączenia gładkiej dzianiny z wstawkami haftu na siateczce. Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowanym surowcom szorty idealnie układają się na sylwetce.
Elastan 15 %
~Polamid 65 %
Polyester 15 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Isane 076 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 105-110 cm |
| M | 96-104 cm |
| S | 88-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Sabrina Big Milk - Nipplex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
08013 - Himoto HI6103T2, Thwarter 251-88 (Plastic Differential Gear Set)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08013 |
Zestaw 3-Mieczy Samurajskich + Podstawka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907743952991 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907743952991 |
Rurki Odblaskowe na Szprychy Rowerowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086211 |
Wielofunkcyjny Zegarek (na rękę) UZI Guardian.
- UZI Guardian.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718908946 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718908946 |
POMPA HYDRAULICZNA FARMEC 860 ,3522451M91 ,3522451M92 ,4106 ,40684
Numery do celów porównawczych:
3522451M91 ,3522451M92 ,4106 ,40684
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 4106AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 4106AE |
Miecz Monarchów Brytyjskich+Deseczka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415630 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415630 |
TOREBKA DAMSKA TB-S-130 CZARNY - Inello
Wysokość 21,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
4-Funkcyjny Miernik Ogrodniczy z LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590763415688 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590763415688 |
SILNIK ZABURTOWY SPALINOWY 5,8KM
Prezentowany silnik o pojemności 59,4cm3 i mocy 5,8KM napędzany jest mieszanką benzyny 95 oktanowej z olejem do sporządzania mieszanki dla silników 2-suwowych.
Urządzenie jest małych wymiarów, co jest zaletą w przypadku małych pontonów oraz pomaga w przechowywaniu silnika poza sezonem. Dzięki prostocie oraz braku zbędnych komponentów silnik jest wytrzymały, łatwy w użytkowaniu oraz konserwacji. Regulowane mocowanie do pawęży w znacznym stopniu ułatwia montaż.
Idealnie sprawdzi się podczas wędkowania oraz innych zastosowań hobbystycznych.
WŁAŚCIWOŚCI:
- duża moc 5,8KM
- regulowany uchwyt pawęży
- łatwa obsługa silnika
- bezawaryjna praca
WYPOSAŻENIE:
- silnik
- uchwyt mocujący
- komplet kluczy
- instrukcja PL
PARAMETRY:
- typ sinika 2 suwowy
- pojemność silnika 59,4 cm³
- moc silnika 5,8 KM / 4,3 kW
- maksymalne obroty 7000rpm
- obroty biegu jałowego 3000rpm
- pojemność zbiornika paliwa 1,2L
- przełożenie 2,08
- biegi do przodu / neutralny
- długość 92 cm
- szerokość 38 cm
- wysokość 25 cm
- max. wysokość pawęży 42 cm
- waga 12 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Kod producenta | PM-SSZ-580 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Kod producenta | PM-SSZ-580 |
Szlafrok Damski Model Nadia Ecru - Donna
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan. Wskazówki: prać ręczni w 30 st. C, prasować w temp. 150 st. C, nie czyścić chemicznie, suszyć w stanie rozwieszonym.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Biały |
VITAPOL Kolby owocowe dla ptaków egzotycznych 2szt.
| ziarno zbóż | 63,00% |
| produkty piekarnicze | 18,00% |
| owoce | 17,00% |
| nasiona oleiste | 2,00% |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2307 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2307 |
Sweter model 30051 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 49 cm | Szer. tyl na plasko: 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Piżama Męska Model Mark 751 Bordo - Luna
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 92-96, pas 82-86
Rozmiar L: Klatka 97-104, pas 87-94
Rozmiar XL: Klatka 105-112, pas 95-104
Rozmiar XXL: Klatka 113-120, pas 105-116
Rozmiar XXXL: Klatka 121-130, pas 117-124
Rozmiar XXXXL: Klatka 131-136, pas 125-130
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Czerwony |
GORSENIA FIGI K 089 DONNA BIAŁY
Klasyczne figi damskie w zmysłowym wydaniu. Tył wykonany z gładkiej, połyskującej mikrofibry. Boczki, zachodzące na tył uszyte z delikatnej tiulowej siateczki. Z przodu wstawka z eleganckiego haftu na tiulu. Świetnie sprawdzą się również jako bielizna ślubna. Skład: 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester
Do kompletu z tej serii biustonosz, pas do pończoch, koszulka oraz peniuar
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL,M |
Sukienka Model B053 Bordo - BE
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-103 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |


_G0720.jpg)