| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Sukienka Plażow Spódnica Model Mila Nero-Smile M-334 Black/Green - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sukienka wizytowa Model 697d Black - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model L033 Olive - Lou-Lou
Polyester 58 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 106 cm | 74 cm |
| M | 106.5 cm | 103 cm | 71 cm |
| S | 106 cm | 100 cm | 68 cm |
| XL | 107.5 cm | 109 cm | 77 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Zielony |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
Żakiet Model M003 Black - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 65 cm | 98 cm |
| M | 64 cm | 94 cm |
| S | 64 cm | 90 cm |
| XL | 65 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model M056 Grafit - Infinite You
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-98 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 63 cm | 42 cm | 69 cm |
| L/XL | 63 cm | 42 cm | 68 cm |
| S/M | 63 cm | 42 cm | 67 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
CHABA Kaganiec skórzany rozmiar R1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Kitty City Strefa zabawy 39 x 35 x 36 cm
| Wysokość | 44 CM |
| Szerokość | 45 CM |
| Głębokość | 45 CM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kitty City |
| Kod producenta | PL0305 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kitty City |
| Kod producenta | PL0305 |
Sukienka Model VT060 Ecru - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M |
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 377115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 377115 |
Sukienka Damska A131 Black - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 16mm/60cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0697 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0697 |
Lauren Design Legowisko Frida 85 cm x 65 cm Szary pikowany + szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna poducha dla psów i kotów piękne, staranne wykończenia poszewka rozpinana na suwak nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
ukryty suwak do rozpinania legowiska pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Dostępne wymiary poszewki
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05850801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05850801 |
LoloPets Stojak regulowany z miskami malowany 1,8L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97331 |
| EAN | 5904479973313 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97331 |
| EAN | 5904479973313 |
Karta pamięci Sandisk SD Card 2GB
|
Nowy format kart Secure Digital High Capacity (SDHC) o pojemności od 4 do 16 GB, Class 2 (specyfikacja SD 2.0). Karty kompatybilne z urządzeniami posiadającymi logo SDHC.
Organizacja SD Card Association (SDA) stworzyła i zdefiniowała 3 klasy prędkości kart SDHC. Celem jest ich optymalny dobór dla danego urządzenia ze slotem SD pod względem wydajności. Dzięki nowemu formatowi karty pamięci SD mogą obsługiwać większe pojemności, 4 GB i więcej. Użytkownik zyskuje możliwość przechowywania jeszcze większej ilości zdjęć cyfrowych, plików video lub muzycznych. Karty SDHC nie są kompatybilne wstecz z urządzeniami posiadającymi slot SD. Karty SDHC mogą być wykorzystanie w aparatach cyfrowych, kamerach cyfrowych, telefonach komórkowych, palmtopach lub systemach nawigacji satelitarnej, pod warunkiem, że urządzenia te są zgodne ze specyfikacją SD 2.0. Właściwości: |
|
- Pojemność: 4 i 8 GB - możliwość przechowywania dużej ilości zdjęć, plików muzycznych oraz video w bardzo dobrej jakości
|
|
|
- Optymalna prędkość i wydajność kart dopasowana do kompatybilnych urządzeń
|
|
| - Druga klasa prędkości (Class 2)- specyfikacja zgodna z SD 2.0 | |
| - Duża wytrzymałość na uderzenia (do 2.000G) |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 1752 Cream - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |


_Ziola_uzupelniajace_Swinka_Morska.jpg)