| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
TRIXIE Drapak Kot 59 x 21 cm kolor: beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43161 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43161 |
Bluzka Model Rose Coral - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Różowy |
Koszula Model A24 EcruBlack - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 86-89 cm |
| 38 | 61 cm | 90-93 cm |
| 40 | 62 cm | 94-97 cm |
| 42 | 62 cm | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Szelki ze smyczą dla kota - regulowane 27-46 cm
Rozmiar: 27-46 cm/10 mm, 1,2m długość smyczy. Kolorystyka: czarne, różowe, fioletowe, niebieskie. Kolorystyka Losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-41894 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-41894 |
Komplet Model Christelle Black - BeautyNight
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowanym hologramem z logo Beauty Night Fashion. W komplecie również woreczek-sakiewka do przechowywania lub prania kompletu.
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Arion Original Adult All Breeds Active - bezglutenowa karma dla psów aktywnych z kurczakiem 12 kg
-Bez glutenu
- Bez zbóż
Ochrona mięśni
Karma o wysokiej zawartości białka
i wzbogacona w l-karnitynę dla
rozbudowy masy mięśniowej psa
podczas intensywnej aktywności ruchowej,
wpływa na kształtowanie atletycznej sylwetki
Specialnie opracowana formuła
karmy bogatej w białko zwierzęce
i tłuszcz w celu usprawnienia
gospodarki tlenowej w czasie ćwiczeń
i zapewnia należytej porcji energii
podczas wysiłku
Wzrost odporności
Podniesienie poziomu naturalnych
przeciwutleniaczy - witaminy E, E,
beta-karoten i rozmaryn dla
uchronienia komórek ciała psa przed
niekorzstnym wpływem wolnych
rodników, wydzielanych podczas
wzmożonego wysiłku
Składniki: Kurczak (w postani dehydratyzowanej 44%), ryż (33%), tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, groszek zielony pulpa z buraka cukrowego, drożdże browarniane, ziemniaki włókno oczyszczone, sól kuchenna, fruktooligosacharydy (FOD), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Norweg Ecru - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 145-3 Ecru - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 88 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 84 cm | 76 cm | 64 cm |
| XL | 94 cm | 88 cm | 76 cm |
| XS | 80 cm | 72 cm | 60 cm |
| XXL | 96 cm | 92 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Amber Nero-Brazilian M-260 Black/Yellow - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-93 cm | 70-78 cm | 87-90 cm | L | C |
| M | 88-90 cm | 65-73 cm | 83-86 cm | M | B |
| S | 86-88 cm | 60-68 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 93-96 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| XL/M | 88-90 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model VT090 Blue - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Niebieski |
Płaszcz Damski Model T216/4 Pink - Tessita
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL/XXL | 82 cm | 110-112 cm | 102-114 cm | 92-106 cm |
| S/M | 80 cm | 92-104 cm | 84-92 cm | 74-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Różowy |
Spódnica Model SP17 Paski Multi - Nife
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 52 cm | 74 cm |
| 38 | 54 cm | 78 cm |
| 40 | 54 cm | 82 cm |
| 42 | 54 cm | 84 cm |
| 44 | 54 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
Figi Model Emma Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Tosca White - Eldar
Elastan 5 %
~Polamid 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M116 Pink - Infinite You
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 89-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Zderzak Colission Piece Do 710 - 710-002
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-002 |
B Długość pleców32 cm
E obwód klatki 49cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Vitakraft Mauserhilfe 20g.- Pokarm uzupełniający dla falistej na pierzenie
Pokarm uzupełniający dla papugi falistej, pomocny w okresie pierzenia. Pomaga dostarczać niezbędne wówczas składniki odżywcze. Zalecany również dla małych ptaszków egzotycznych. Vitakraft Mauserhilfe to mieszanka smakowitych ziaren, bogata w witaminy, niezbędne aminokwasy i pierwiastki śladowe. Zawiera cukier gronowy (glukozę) oraz tran, które wzmacniają organizm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21311 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21311 |
Legginsy Model Leggings Climaline melange - GWINNER
Skład: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
TETRA Cichild Mini Granules 250ml
Opakowanie zawiera 250ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T146549 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T146549 |


_Ziola_uzupelniajace_Koszatniczka.jpg)