| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Nature\'s Protection Medium Junior 7.5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Kurtka Damska Model M585 Oliwka - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Tropical Cichlid Herbivore Medium Pellet 500ml.- Pokarm roślinny dla dużych i średnich pielęgnic
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
BOTKI ZAMSZOWE NA OBCASIE 99-266 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Mini Głośnik + Zegar + Radio FM + Odtwarzacz MP3 + Port USB...
Mini Głośnik + Zegar + Radio FM + Odtwarzacz MP3 + Port USB +
+ Wyświetlacz LED...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149766 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149766 |
Stringi Yvette S stringi Grafitowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model ASU0011 Black - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 89 cm | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 89 cm | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 89 cm | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 89 cm | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model Narva 5162 Navy - Click Fashion
Elastan 4 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Jessica Orange M-400 Orange - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Elegancki styl
Ramiączka regulowane, odpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Fig gładkie, wiązane po bokach
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Aparat Fotograficzny z „Rentgenem”.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
Elegancki Kubek Muzyka - Gitara Elektryczna
Gadżet w pigułce: - biały ceramiczny kubek z uchwytem w kształcie instrumentu muzycznego
- idealny prezent dla muzyka
- kubek jest zapakowany w pudełko z magnetycznym zapięciem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kubek.gitara.elektr |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kubek.gitara.elektr |
Kamera FULL HD (foto-pułapka) 6 m-cy Pracy Na Bateriach!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344445 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344445 |
Figi Model 633P Paulette Kuszący Rubin - Gaia
Eleganckie figi powstały z połączenia melanżowej czerwonej dzianiny i delikatnego czerwonego haftu. Tył w całości stanowi miękka mikrofibra w kolorze czerwonym. Zastosowane niezwykle delikatne materiały powodują, że majteczki pięknie układają się na sylwetce, powodując, że nosząca je kobieta czuje się wygodnie i ponętnie. Przód majteczek ozdobiony jest małą, czerwoną kokardką.
Elastan 18 %
~Polamid 57 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czerwony |
Animonda Rafine Soupe Adult Cat smak: indyk i jagnięcina w sosie jogurtowym saszetka 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Piżama Męska Model Edit 35736-32X Coral - Henderson
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 94-98 cm, biodra 98-102 cm
Rozmiar L: Klatka 98-102 cm, biodra 102-106 cm
Rozmiar XL: Klatka 102-106 cm, biodra 106-110 cm
Rozmiar XXL: Klatka 106-110 cm, biodra 110-114 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czerwony |
Śnieżka spray granatowy MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL5002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL5002 |
KLASYCZNE SZPILKI DAMSKIE ZJ08 CZERWONY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model S039 Navy - Style
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 67 cm | 100 cm |
| M | 66 cm | 96 cm |
| S | 66 cm | 92 cm |
| XL | 67 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Spódnica średniej długości, bez paska MM5013 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liza Icelolly M-252 Coral - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |


_Ziola_podstawowe_Chomik.jpg)