| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Koszula Model K33 Granat - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 88 cm |
| 38 | 64 cm | 92 cm |
| 40 | 65 cm | 96 cm |
| 42 | 66 cm | 100 cm |
| 44 | 67 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Katana itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113655 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113655 |
Sukienka Model L207 Black - Lemoniade
Elegancka sukienka damska.
- dekolt na stójce
- z przodu zapięcie na zamek i ozdobne duże kieszenie
- rękaw krótki typu kimono
- rękaw wykończony mankietem
- w pasie szeroka gumka podkreślająca talię
- długość midi
- sukienka rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 104 cm | 108 cm | 72/76 cm |
| M | 102 cm | 100 cm | 104 cm | 68/72 cm |
| S | 102 cm | 96 cm | 100 cm | 64/68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
- piękny żakiet
- długi rękaw
- klasyczny, delikatnie taliowany krój
- wykonany z gładkiego materiału
- zapięcie z przodu na dwa guziki
- bez kieszeni
- elegancki żakiet doskonały na każdą okazję
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
~Polamid 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 76 cm | 152 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Fioletowy |
Dodatkowa Kamera Bezprzew. Dz.-Nocna 2,4GHz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620099 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620099 |
KLAPKI FUTRZANE SZARE S36 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Zolux Muscat Smycz Mac Leather 25mm/1,2m różowa
Wymiar: szerokość smyczy 25mm., długość 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522025RS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522025RS |
Koszula Dukaza 9589 Navy - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Spódnica średniej długości, bez paska MM5013 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Shakira PT M-131 Navy - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 68-82 cm | 88-96 cm |
| M | 86-92 cm | 68-77 cm | 86-93 cm |
| S | 82-88 cm | 68-77 cm | 82-89 cm |
| XL | 94-100 cm | 78-87 cm | 96-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 129-3 Justyna Red/Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 90 cm | 82 cm |
| M | 84 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 78 cm | 78 cm | 70 cm |
| XL | 96 cm | 96 cm | 88 cm |
| XXL | 98 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Sandał LAKIEROWANE SANDAŁKI Z KOKARDKAMI 3081-20P - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
ANIMONDA Vom Feinsten Select Filet Cat smak: kurczak i ser 85g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Adventurer RED (12-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160002051 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160002051 |
Bluzka Model BLU132 Parasolki Blue/White - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 88 cm |
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 63 cm | 96 cm |
| 40 | 65 cm | 100 cm |
| 42 | 65 cm | 104 cm |
| 44 | 65 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
CERTECH Żwirek Super Benek Crystal - lawenda 7,6l
Zalety:
- super lekki
- atrakcyjna cena
- całkowicie biodegradowalny
- usuwany drogą sanitarną
- super wydajny
- gwarantuje maksymalną higienę
- wyjatkowa łatwość stosowania (nie wymaga stałego dosypywania)
- estetyczny wygląd
Surowiec:
Żwirek Super BENEK Crystal charakteryzuje się wysoką czystością oraz skutecznością pochłaniania wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Właściwości te wynikają z mocno rozwiniętej powierzchni wewnętrznej żwirku oraz wysokiej porowatości (powyżej 80%). Procesowi pochłaniania wilgoci towarzyszy zmiana barwy żwirku. Najpierw bowiem kryształki matowieją, a następnie stają się żółte. Dzięki tej właściwości możliwe jest bieżące kontrolowanie zużycia żwirku. Żwirek ten jest syntetyczną amorficzną krzemionką (SiO2).
Stosowanie:
Zawartość opakowania wsypać do kuwety zachowując grubość warstwy rzędu 6 ? 4cm. Żwirek Super BENEK Crystal nie zbryla się, lecz całkowicie pochłania dozowane do niego płyny, otaczając swymi ziarnami części stałe oraz neutralizując zapachy. Zaleca się na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe. Płyny wchłaniane do wewnątrz ziaren żwirku częściowo odparowują bezzapachowo. Zawartość kuwety eksploatować:
- do widocznej zmiany barwy (żółty, matowy kolor świadczy o całkowitym zużyciu),
- do momentu gdy wyczuwalne są zapachy
* do czasu gdy ubytek żwirku w kuwecie wyniesie 2cm grubości Żwirek ma zapach lawendy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12030 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12030 |
Stringi Model 1471/S Black - Ava
Kuszące stringi w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- z przodu wstawka z wzorzystej dzianiny
- boki i tył wykonane są z ażurowej koronki
- zalotna kokardka
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |


_Ziola_i_warzywa_II.jpg)