| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Bluzka Model M008 White - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Spódnica Model S037 Red - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 67 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 67 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 67 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 67 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Damskie Model S054 Red - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 31 cm | 92 cm | 66 cm |
| M | 99 cm | 31 cm | 88 cm | 64 cm |
| S | 98 cm | 30 cm | 84 cm | 62 cm |
| XL | 100 cm | 32 cm | 96 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model BBL 017 White - Babell
~Lycra 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
BOTKI DAMSKIE CZARNE PE131P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
STURDI BAG - TRANSPORTER - TORBA - L RED
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: red / czerwony.
Wymiary: 46 x 30,5 x 30,5 cm.
Waga: ok 1,2 kg.
Max. obciążenie 18,2 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Kostium Model 833-CST-2 White - Obsessive
Ten wieczór będzie wyjątkowo pracowity. Do odrobienia masz przecież bardzo dużo zaległych zadań. Potrzebujesz pomocy? Lepiej ubierz swój galowy strój i poproś ukochanego o dodatkowe zajęcia! Oby widząc Cię w takim mundurku nie zapomniał wszystkiego, czego miał Cię nauczyć? Więc jak? Pora na powtórkę?
Takiego mundurka szkolnego jeszcze nie widziałaś:
- figlarny kostium niepokornej uczennicy
- prześwitujący top z ozdobną kokardką i koronkowym wykończeniem
- subtelny kołnierzyk dodaje charakteru szkolnego mundurka
- z tyłu guziczek oraz kilkustopniowe zapięcie możliwość jeszcze lepszego dopasowania!
- spódniczka i majteczki 2w1
- zestaw zawiera top, spódniczkę ze stringami skarpetki
- przyjemne w dotyku i elastyczne materiały
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 25mm/80cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model D.8158 Red/Navy - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- wzorzysta góra
- lekko usztywniane miseczki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- -boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- jednolite figi
- bo bokach wzorzyste troczki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 38B | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 38C | 95-100 cm | 75-80 cm | C |
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | D |
| 40C | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | E |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czerwony |
GF Dres szary CROWN/SKUL D16/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Zolux Muscat Szelki regulowane Mac Leathar 25mm czarne
Wymiar: szerokość 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065NO |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | dowolne cm | 90 - 100 cm | 76 - 82 cm |
| M | 88 cm | dowolne cm | 86 - 96 cm | 70 - 78 cm |
| S | 88 cm | dowolne cm | 80 - 92 cm | 68 - 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model SAL-ND-2020 Brown - Rossli
Komfortowa, wzorzysta letnia koszulka.
- dekolt okrągłyz ozdobnym wiązaniem
- z przodu i z tyłu łezka
- model bez rękawka
- w pasie szeroka gumka
- dół lekko trapezowy
- wzór w ala piórka - koszula wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm | 74-78 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm | 70-74 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Brązowy |
CERTECH Żwirek Super Pinio zbrylający Kruszon 10l
kruszonu przeznaczone dla zwierząt domowych. Produkowane jest z czystego drewna iglastego z dodatkiem naturalnych substancji klejących.
Wyjątkowo lekkie, bezpyłowe, posiada bardzo wysoką wchłanialność płynów i zapachów. Charakterystyczna postać kruszonu oraz zdolność zbrylania się pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie i klatce.
Surowiec: naturalne drewno z drzew iglastych.
Zalety:
? higieniczny
? całkowicie naturalny
? zbrylający
? doskonale absorbuje wilgoć i zapachy
? wyjątkowo lekki i super wydajny
? bezpyłowy
? może być usuwany drogą sanitarną, ulega biodegradacji
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10845 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10845 |
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY 1/2\'\' 340Nm ZESTAW
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Bluzka Model A89 Flamingi/Navy - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Simona 210 Maritime Morski - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 88 cm | 84 cm | 64 cm |
| 38 | 89 cm | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 90 cm | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 90 cm | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Zielony |
- wykonane z tiulowej siateczki
- z przodu wstawki z pięknej koronki oraz delikatnej dzianiny
- brzegi wykończone koronkową taśmą
- przód zdobi zalotna kokardka
- do kompletu polecamy biustonosz 1113 lub 1112
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | S |


_Platki_kwiatow_Gryzonie.jpg)