| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-libi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-libi |
AQUAEL Świetlówka 24W T5 Aquastar
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
Figi Model VF-308/318 Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Elektryczne sprzęgło PTO do JOHN DEERE ref. STX38 STX46 AM119683 5217-35 5217-9 PTO0003
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AM119683, STX38, STX46, AM119683, 5217-35, 5217-9, |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AM119683, STX38, STX46, AM119683, 5217-35, 5217-9, |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Adaline Cliff M-384 Grey - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Sitru Ecru - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Ami Play obroża NX 53-85/2,5 cm kwiatki na szarym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Kompresor tłokowy Magnum JWA 20 - 20l wyciszony
zbiornik stalowy
Sprężarka Magnum JWA 20 wyciszona
Sprężarki stomatologiczne bezolejowe są źródłem czystego i nie zawierającego oleju sprzężonego powietrza. Umożliwia to zachowanie wyższego stopnia higieny i jakości pracy lekarza stomatologa. Parametry: - Pojemność zbiornika: 20 l - Moc: 0.58 kW - Napięcie zasilania: 230 V - Wydajność ssawna: 105 l/min - Ciśnienie robocze: 8 bar - Poziom hałasu: 65 dB - Waga: 20 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Sukienka Model 92-3 Simple Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 84 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 96 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
FZKN 450, CIRCULATOR 1100, TURBO FILTER 1100
| Typ | Napięcie / Częstotliwość [V / Hz] | TC-S UV-C [W] | Pobór mocy [W] | Rekomendowana wielkość akwarium [l] | Max. wydajność pompy [l/h] |
|---|---|---|---|---|---|
| AS - 3W | 230 / 50 | 3 | 3,5 | 120 | 650 |
| AS - 5W | 230 / 50 | 5 | 10 | 150 | 500 |
| AS - 9W | 230 / 50 | 9 | 12 | 350 | 1100 |
| AS - 11W | 230 / 50 | 11 | 14 | 450 | 1500 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 102292 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 102292 |
Samochód NQD Monster Truck Off-Road Land Buster
Dzięki typowo offroadowej budowie, Land Buster rewelacyjnie radzi sobie na betonie, jak i na trawie, piasku, a nawet na kamieniach, i to bez utraty przyczepności czy straty kontroli. Jeśli lubisz jazdę po górkach, tym autem bez najmniejszego wysiłku wjedziesz też na wzniesienie o kącie nachylenia 45°!
Duuuży!Ponad 34 cm długości sprawia, że ten samochód nie pozostanie niezauważony.
Ale to nie wszystko! Land Buster to terenówka ze sportowym zacięciem, która pokazuje pazur dzięki tylnemu spojlerowi, pomysłowej konstrukcji podwozia oraz wydajnemu akumulatorowi.
Szybki!W Land Busterze masz szansę przycisnąć gaz do dechy i osiągnąć oszałamiającą prędkość niemal 25 km/h! Podwozie, które rozwala system Samochód prowadzi się lekko we wszystkich kierunkach. Gładka i przyjemna jazda możliwe są dzięki specjalnie zaprojektowanemu, niezależnemu i elastycznemu zawieszeniu. Samochód posiada:4 niezależnie pracujące amortyzatory o dużym skoku,duży kąt wychylenia na boki przedniej i tylnej osi,napęd 4WD (na 4 koła),duże gumowe koła o specjalnie dobranym bieżniku, przystosowanym do nawierzchni piaszczystych, kamienistych i śliskich.Solidna konstrukcjaSamochód został wykonany z najwyższej jakości, giętkich i niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest odporny na uderzenia. Przedni zderzak zapewnia bezpieczeństwo podczas bardziej ekstremalnej jazdy i zabezpiecza na skutek „drogowych wypadków”.Nowoczesny pilot 2chSterowany dwukanałowo pilot zaprojektowano z wyjątkową dbałością o estetykę i prostotę obsługi. Pilot zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszystkich funkcji i parametrów jazdy. Jakość i bezpieczeństwoProdukty marki Newqida (NQD) cechują się starannością wykonania i dobrą jakością. Łączą w sobie funkcjonalność i ciekawy wygląd, czym przyciągają uwagę dzieci, jak również dorosłych. Poza sporą dozą doskonałej zabawy, samochód pozwoli rozwinąć zdolności manualne i koordynację ruchowo-zmysłową.
Samochód wykonano z wysokiej jakości, estetycznych i bezpiecznych materiałów. Model nie posiada żadnych nierówności czy ostrych krawędzi – idealnie nadaje się do zabawy dla dzieci (od 14 lat) i dorosłych.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje certyfikat CE.
Zawartość zestawu:samochód RCpilot ładowarka sieciowaakumulatororyginalne, nowe opakowanieParametry:
| Wymiary modelu: | 34 x 22 x 15 cm |
| Skala modelu: | 1:12 |
| Kierunki jazdy: | 4 – przód/tył, lewo/prawo |
| Pilot: | bezprzewodowy |
| Częstotliwość pilota: | 27 MHz i 40MHz |
| Zasięg pilota: | do 50 m |
| Zasilanie pilota i samochodu: | bateria 9V i akumulator 9.6 V + ładowarka do akumulatora (w zestawie) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-4WD12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-4WD12 |
Sandał ESPADRYLE NA KOTURNIE SZARE 100-862SC GREY - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Szorty VESTA Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Wirtualne Okulary3D/Google VR na Głowę (do smartfona).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077719875 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077719875 |
Śnieżka na rdzę szary połysk 0,2l TEFLON
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 5 |
Applaws Kurczak i Dziki Ryż 70g saszetka
Saszetka jest z przodu częściowo przeźroczysta i wyraźnie pokazuje zawartość.Saszetki nie zawierają żadnych konserwantów lub innych dodatków. Jest to idealne uzupełnienie dla suchej, wysokoenergetycznej karmy Applaws zapewniające naturalną i zdrową dietę dla waszych kotów.
Applaws Kurczak i Dziki Ryż pokarm dla kotów, zawiera tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej będące naturalnym i uzupełniającym zestawem odżywczym dla kotów.
Składniki: Kurczak 75%, Ryż 1%, Woda Przegotowana 24%. Analiza: Wilgotność 82 %, Białko 14%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
Applaws Kurczak i Dziki Ryż pokarm dla kotów, zawiera tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej będące naturalnym i uzupełniającym zestawem odżywczym dla kotów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Versele Laga Degu Nature dla koszatniczek 750g
Składniki analityczne |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Skład |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461362 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461362 |
Stringi TAVIA Beige - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |


_Mieszanka_kory.jpg)