| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
GOURMET GOLD Kaczka z indykiem w sosie brązowym 85g
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, (w tym kaczka 4%, indyk 4%), roślinne ekstrakty białkowe, zboża, ryby i produkty rybne, składniki mineralne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom.
Wymiary przybliżone:
średnica ok 55 cm,
grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BPO-0219 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BPO-0219 |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch P-02 White - Wiesmann
~Polamid 90 %
Polyester 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Bluza Damska Model K210 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Callie Black - Dursi
- zjawiskowa sukienka
- wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku dzianiny
- góra ozdobiona paskami, które eksponują ramiona
- zapinana na szyi
- dopasowany fason
- idealna na wyjątkowe okazje
Polyester 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Sandał Japonki Model LS069 Beige - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.2 cm |
| 40 | 25.8 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Długi asymetryczny kardigan z kapturem MM3026 Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
ESPADRYLE Z LNIANYMI NOSKAMI JH23P D. BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
GF Skafander niebieski SOFTSHELL S71/12
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Happy Cat - Pakiet Junior 3x 10kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HCJU3x10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HCJU3x10 |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE FIOLETOWE ZY116 L.PURPLE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
Sweter Narzutka model 50006 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 73 cm | do 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Camon Trymer klasyczny gęsty niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B139 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B139 |
CHABA Obroża skórzana 18mm / 50cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Kostium dwuczęściowy Model L1012 Turkus/Black - Lorin
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- miseczki usztywniane
- wyjmowane wkładki powiększajace
- góra wiązana na szyi oraz plecach
- klasyczne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
- modne zestawienie kolorystyczne
- kontrastowe lamówki
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70B/S | 92-94 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | 36 | B |
| 70C/S | 92-94 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | 36 | C |
| 75B/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | 38 | B |
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 80B/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | 40 | B |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | 40 | C |
| 85B/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 99-101 cm | 42 | B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
BOTKI SZTYBLETY Z ĆWIEKAMI JAX3251 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Kaja White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M135 Powder Pink - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 68 cm |
| 38 | 96 cm | 72 cm |
| 40 | 100 cm | 76 cm |
| 42 | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Skład:
sproszkowane mięso drobiowe, jęczmień, kukurydza, mąka pszenna, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, sproszkowane mięso, śruta pszenna, ryż, hydrolizat mięsa, sproszkowana ryba, pulpa buraczana (bez cukru), gluten kukurydziany, drożdże (suszone, zawierają 0,1% mannanooligosacharydów i 0,06% beta glukanów), groch, szpinak (suszony), chlorek sodu, marchew (suszona), sproszkowane małże (0,1%), por (suszony), zioła (suszone), chlorek potasu, cykoria (suszona)
Dodatki:
witamina A (12000 j.m./kg), witamina D3 (1200 j.m./kg), witamina E (70 mg/kg), żelazo [tlenek żelaza] (170 mg/kg), cynk [jako tlenek cynku] (70 mg/kg), cynk [jako aminokwasowy chelat cynku, hydrat] (45 mg/kg), miedź [jako siarczan miedzi(II), pięciowodny] (10 mg/kg), jod [jako jodan wapnia, bezwodny] (2 mg/kg), selen [jako selenin sodu] (0,20 mg/kg)
Dodatki technologiczne:
Przeciwutleniacze
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
~Polamid 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |


_Gryzaczki_warzywne.jpg)