| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415672 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415672 |
TETRA DecoArt Plantastics Ambulia 15cm-roślina ozdobna
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar: 15cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606890 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606890 |
Figi Model Eliana Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 13 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
ZOLUX Smycz NIGHT FISH 1m/10mm kol.różowy
Wymiary: 1m/10mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510030rs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510030rs |
Koty uwielbiają wynajdować wszelkie zakamarki i chować się w nich przed wścibskimi oczami. Tulipan, to właśnie takie bezpieczne i ciche schronienie, lekko osłonięte, a jednocześnie z widokiem na otoczenie. Miękkie materiały i wygodna poduszka dopełniają tylko tą komfortową norkę, jako mały apartament tylko dla naszego kota. Dzięki tej norce, Twój kot przestanie chować się po zakamarkach domu. Tulipan możesz zabierać gdzie tylko chcesz, aby Twój kot czuł się pewniej i wygodniej w podróży, czy w miejscu noclegu. Jest miękki i łatwo się składa do podróży lub do przechowania.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Wymiary przybliżone:
średnica i wysokość ok 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOX-rozo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOX-rozo |
ROYAL CANIN Golden Retriever Junior 3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
TRIXIE Gwizdek dwutonowy dla psa mały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2254 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2254 |
Bodystocking Danae - Livia Corsetti Fashion
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Trixie Torba transportowa dla psa Maja 18 x 25 x 36 cm
- podbicie z pianki
- odpinane uchwyty
- krótka smycz zapobiegająca wyskoczeniu psa
- wkładki z siateczki zapewniają optymalną cyrkulacje powietrza
- siateczki moga być zakryte by chronić psa przed wiatrem
- wymiary 18 cm x25 cm x 36 cm
- dla psów o wadze do 5 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28902 |
Sukienka Dopasowana sukienka z dekoltem V S87 Bordo - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 99 cm | 89 cm | 73.5 cm |
| 38 | 103 cm | 93 cm | 77.5 cm |
| 40 | 107 cm | 97 cm | 81.5 cm |
| 42 | 111 cm | 101 cm | 85.5 cm |
| 44 | 115 cm | 105 cm | 89.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
TRAMPKI DAMSKIE TKANINA B779 L. BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-05 |
Trixie Podkładka pod miski \"Kocięta\"
- z plastiku
- nie ślizga się
- wymiary 40 x 30
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24540 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24540 |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Bianco-Turquoise M-266 White/Dark Green - Marko
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model VT077 Mocca - Venaton
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
SERA Floredepot - podłoże do akwarium 2,4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Koszula Damska Model B67 1148 Navy/Pink - Nife
- Przełam codzienną klasykę biurową właśnie tą koszulą!
- Idealnie sprawdzi się do eleganckich spodni i spódnicy.
- Pod marynarką stworzy zjawiskowy look do biura.
- Ten wzór musisz mieć w swojej szafie!
- Koszula prosta, z zaszewkami na biuście zapinana z przodu na guziki.
- Rękawy klasyczne, wykończone delikatnym mankietem.
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 65 cm | 100 cm |
| 42 | 66 cm | 104 cm |
| 44 | 67 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model SUK 122 Black - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 98 cm | 100 cm | 90 cm | 74 cm |
| 38 | 99 cm | 104 cm | 94 cm | 78 cm |
| 40 | 100 cm | 108 cm | 98 cm | 82 cm |
| 42 | 101 cm | 112 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model SD22 Blue - Nife
stylowe spodnie
- po bokach kieszenie
- zapinane z przodu na guzik i zamek
- proste nogawki
- dopasowany fason
- modna propozycja
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 94 cm | 78 cm |
| 38 | 91 cm | 98 cm | 82 cm |
| 40 | 92 cm | 102 cm | 86 cm |
| 42 | 93 cm | 106 cm | 90 cm |
| 44 | 94 cm | 110 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Strój jednoczęściowy Ivana III Black/Grafit/Turkus - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
VITAPOL Wapieńko jabłkowe dla ptaków 35g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 2055 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 2055 |


_2546.jpg)