| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ESOTIQ |
| Kod producenta | HENPI32014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ESOTIQ |
| Kod producenta | HENPI32014 |
Piżama Dimer 34274-59X Granatowa
| Rozmiar | Wzrost | Obwód klatki | Długość koszulki | Obwód pasa | Długość spodni |
| M | 174-180 cm | 90-96 cm | 73cm | 82-88 cm | 49 cm |
| L | 180-186 cm | 96-102 cm | 74 cm | 90-96 cm | 50 cm |
| XL | 186-192 cm | 102-108 cm | 75 cm | 98-104 cm | 51 cm |
| XXL | 192-198 cm | 108-114 cm | 76 cm | 106-110 cm | 52 cm |
Baby Looney Tunes. Tweety. Zabawa w chowanego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Karwan-Jastrzębska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Karwan-Jastrzębska |
Pinokio. 2 w 1 Kolorowanki i zadania + ilustrowana bajka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Ekonomika przedsiębiorstw.
Podręcznik. Część 2.
Muzyka Ale muzyka! SP kl.4-6 podręcznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Karolina Sznurek, Katarzyna Sikora, Joanna Olczyk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Karolina Sznurek, Katarzyna Sikora, Joanna Olczyk |
Szóstaki Testy kompetencyjne dla szóstoklasistów SP kl.4-6
format A4
oprawa miękka
stron 72
Szóstaki. Testy kompetencyjne dla szóstoklasistów to zestaw sześciu sprawdzianów dla uczniów kończących szkołę podstawową. W szczególności dla tych, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, będąc w klasie piątej lub rozpoczynając naukę w klasie szóstej. Jednocześnie jest to doskonały trening przed prawdziwym sprawdzianem na koniec klasy szóstej. Treścią testów są sytuacje i problemy, z którymi uczeń spotyka się każdego dnia. Autorki zadbały o to, żeby zadania i teksty były ciekawe i wesołe. Dlatego uczeń nie jest znużony pracą i chętnie wykonuje zadane polecenia. Testy zostały przygotowane w takiej postaci, że mogą być od razu wykorzystane do przeprowadzenia próbnego sprawdzianu w klasie. W książce znajdują się modele oceniania i informacje o stopniu trudności poszczególnych zadań. Testy te były standaryzowane w szkołach i cieszą się dużym zainteresowaniem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grażyna Moroz, Maria Kowalewska, Mariola Matuszewska-Komuda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grażyna Moroz, Maria Kowalewska, Mariola Matuszewska-Komuda |
Opraw abroszurowa.
Strony 368.
Format 12,5x19,5 cm.
Wojownicy Nocy, ludzie obdarzeni nadzwyczajnymi umiejętnościami, a wśród nich zdolnością poruszania się po snach, to bohaterowie cyklu książkowego obejmującego powieści \"Wojownicy Nocy\", \"Śmiertelne sny\", \"Nocna plaga\", \"Powrót Wojowników Nocy\", i \"Dziewiąty koszmar\". Przeznaczeniem Wojowników jest chronić ludzkość przed Złem - wszelkimi metodami. Nocna mara pojawiająca się w snach dziewięcioletniego synka Johna Woodsa, Lenny\"ego, jest nie tylko przerażająca - jest też całkowicie realistyczna. Pożądając ludzkiej krwi, przekracza granice między snem a jawą i morduje z niezwykłym okrucieństwem. Policja podejrzewa chłopca o współudział w zbrodniach, tymczasem liczba ofiar stale się powiększa. John dołącza do Wojowników Nocy. Tylko oni są w stanie pokonać straszliwego demona - o ile on nie odnajdzie ich pierwszy i nie zabije - śpiących, bezbronnych, pozbawionych swojej mocy...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Graham Masterton |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Graham Masterton |
Życiologia czyli o mądrym zarządzaniu czasem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Miłosz Brzeziński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Miłosz Brzeziński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAFI1050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAFI1050 |
Niezwykłe kobiety Romanowów. Od świetności do rewolucji.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julia P. Gelardi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julia P. Gelardi |
Język niemiecki. Fiszki. 1000 słów. Niemiecki na co dzień
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Fizyka Podstawy fizyki Repetytorium dla maturzystów i kandydatów na studia na kierunkach przyrodnicz
format 16,5x23,5 cm
oprawa miękka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Persona |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Persona |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Monika Zielonka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Monika Zielonka |
Jak zapobiegać rakowi pierski.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sandra Cabot, Margaret Jasinska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sandra Cabot, Margaret Jasinska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Sadowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Sadowska |
Multimedialna encyklopedia powszechna PWN. Edycja 2009 (1xDVD-ROM)
Ostatnie lata Polski niepodległej. Kampania 1939 roku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paweł Wieczorkiewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paweł Wieczorkiewicz |
Koszulka Nargiz czarna + stringi + ozdoba na szyję + ozdoby na ręce GRATIS!
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |


_zdjecie,87522.jpg)