SEKATOR NOŻYCE ELEKTRYCZNE DO ŻYWOPŁOTU HECHT 662
HECHT 662 - Sekator nożyce do żywopłotu HECHT 662 to urządzenie wyposażone w silnik elektryczny o mocy 750W. Warto dodać, że sprzęt doskonale nadaje się do drobnych prac na działce, w domowym ogrodzie. Wyróżnia się lekkością, ma małe gabaryty, jego obsługa nie powinna więc sprawiać problemów. Maksymalna średnica cięcia sekatora do żywopłotu Hecht 662 wynosi 24 mm. Łączna długość prowadnicy wynosi 68 cm, a jej robocza długość 61 cm. Eksploatacja urządzenia ważącego tylko 4 kg jest bardzo prosta i bezpieczna dzięki podwójnemu nożowi z ogranicznikiem, dwuręcznemu włącznikowi bezpieczeństwa, zabezpieczeniu przed wyrwaniem kabla oraz osłonie na ręce. Sekator dodatkowo wyposażony jest w obrotową rękojeść. W wyposażeniu znajduje się także osłona prowadnicy która umożliwia jej przechowywanie pomiędzy cięciami.
SEKATOR DO ŻYWOPŁOTU HECHT 662 - idealny do prac w przydomowym ogrodzie lub
na działce
- Urządzenie wyposażone w silnik elektryczny o mocy 750 W
- Wyposażony w listwę zbierającą oraz obrotowy uchwyt
- Dla bezpieczeństwa podczas pracy na listwie znajduje się plastikowa osłona trymera
- Możliwość przycinania gałęzi o grubości do 24 mm
- Łączna długość prowadnicy 68 cm
- Długość robocza prowadnicy 61 cm
- Długa prowadnica umożliwia szybkie przycinanie dużych powierzchni żywopłotu
- Wygodzie użytkowania sprzyjają małe gabaryty i lekka konstrukcja
- Obracana rękojeść ułatwia cięcie pod kątem
Zastosowanie:
- Idealny do pracy w przydomowym ogrodzie, w miejscach o trudnym dostępie
- Do przycinania żywopłotów, krzewów, pojedynczych gałęzi
| Silnik elektryczny | 230 V/50 Hz |
| Moc | 750 W |
| Łączna długość prowadnicy | 68 cm |
| Robocza długość prowadnicy | 61 cm |
| Max. średnica cięcia | 24 mm |
| Waga | 4 kg |
| Obracana rękojeść | Tak |
Dodatkowa Informacje:
- Osłona prowadnicy
- Osłona
- Podwójny nóż z ogranicznikiem
- Dwuręczny włącznik bezpieczeństwa
- Zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki HECHT
GwarancjaWszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta
Realizacja zamówieńZamówienia realizujemy z pełną starannoscią, niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych na naszych aukcjach płacisz tylko za jedną przesyłkę
14 dni na zwrotKonsument posiada prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny
Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.
Gwarancja na produkty HECHT
Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta. Do każdego sprzedawanego urządzenia dodawany jest paragon fiskalny lub faktura VAT co jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji.
Firma HECHT zapewnia najlepszy system gwarancyjny "DOOR TO DOOR" - w przypadku uszkodzenia urządzenia wysyłka kurierem do centralnego serwisu na koszt producenta.
Ponad to Firma HECHT zapewnia najbardziej rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów w całym kraju.Możliwość skorzystania z gwarancji w systemie "door to door" - wysyłka do serwisu i z powrotem odbywa się na koszt producenta.
Infolinia serwisowa - doświadczony serwisant udzieli porady nt. konserwacji, drobnych napraw i użytkowania.
PRODUKT POCHODZI Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI NA RYNEK POLSKI !
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HECHT CZECHY |
| Kod_producenta | 1842-uniw |
| EAN | 8595614920087 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HECHT CZECHY |
| Kod_producenta | 1842-uniw |
| EAN | 8595614920087 |
Elastan 8%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356974229 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356974229 |
Elastan 2%
Poliester 50%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093851205 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093851205 |
Prezerwatywy wzmocnione - Safe Strong Condoms 10 szt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Safe |
| Kod producenta | SJ006A |
| EAN | 8718801920824 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Safe |
| Kod producenta | SJ006A |
| EAN | 8718801920824 |
Tarcze sprężynki uszczelka sprzęgła YAMAHA TDM 850
YAMAHA TDM 850
uszczelka - S410485008015
TDM850 96-01r. tarcze 2318
sprężynki :
117-6 roczniki 91-98
156-6 roczniki 99-01
Zdjęcie poglądowe !!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC + TRW |
| Kod producenta | CD2255 / 2318 MEF 117-6 / 156-6 8015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC TRW |
| Kod producenta | CD2255 / 2318 MEF 117-6 / 156-6 8015 |
Sukienka z wycięciem na plecach
Elastan 10%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356635434 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356635434 |
Wełna 30%
Poliester 10%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356186394 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356186394 |
13-47 Sukienka sportowa - PARYŻ
LIMITED EDITION
| Wymiary : | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Biust | max 96 | max 100 | max 104 | max 107 | max 114 | max 118 |
| Talia | max 80 | max 84 | max 90 | max 92 | max 96 | max 100 |
| Biodra | 84 - 96 | 88 - 100 | 90 - 104 | 92 - 106 | 96 - 114 | 100 - 118 |
| Dł. od paszki | 82 | 83 | 83 | 83 | 84 | 84 |
| Dł. od ramienia | 102 | 103 | 104 | 104 | 108 | 108 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 514 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 514 |
Luźna, trapezowa mini z szerokimi rękawami
Poliester 97%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093620368 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093620368 |
Wzorzysta trapezowa sukienka z mini stójką
Poliamid 5%
Elastan 4%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356209987 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356209987 |
Rozkloszowana sukienka koktajlowa w kwiaty
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093606423 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093606423 |
166-2 MAXI szyfonowa sukienka z rozcięciem - CZERWONA
Szyfonowa sukienka z rozcięciem, idealna na bale, sylwestra, ślub i inne okazje, kiedy to każda kobieta pragnie czuć się elegancko i wyjątkowo. Obok tej sukienki nie można przejść obojętnie, ponieważ jest ona niezwykle szykowna, elegancka i wyjątkowa. Szyfonowa sukienka z rozcięciem dostępna w naszej hurtowni online, przypadnie do gustu większości kobiet. Propozycja numoco nie jest przesadzona, pomimo odważnego koloru nadal posiada klasyczny krój. Sukienka została wykonana z Polsce z poliestru i elastanu.
| Wymiary: | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Od paszki do paszki | 40 | 42 | 45 | 47 |
| Pas | 36 | 38 | 40 | 42 |
| Biodra | dowolne | dowolne | dowolne | dowolne |
| Dł. od pachy | 123 | 123 | 123 | 123 |
| Dł. od ramienia | 147 | 147 | 147 | 147 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 953 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 953 |
Kulki Kegla - ElectraStim Lula Silicone Noir Kegel Excersisor
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ElectraStim |
| Kod producenta | ES010A |
| EAN | 609224031724 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ElectraStim |
| Kod producenta | ES010A |
| EAN | 609224031724 |
Akumulator EXIDE YAMAHA XV 125 250 VIRAGO
YAMAHA VIRAGO 125
Wysokiej jakości akumulator firmy EXIDE
Akumulatory EXIDE są dostarczane na 1 -szy montaż do motocykli BMW
Nowy akumulator trzeba zalać elektrolitem dołączonym do zestawu.
Po zalaniu i odczekaniu około godziny, akumulator jest gotowy do użycia.
Pamiętaj o okresowym przeglądzie akumulatora, co pozwoli na jego długą i bezproblemową pracę.
specyfikacja :
wysokość : 145 mm
długość : 135 mm
szerokość : 90 mm
napięcie : 12V
pojemność : 11 Ah
prąd rozruchu : 130 A
zastosowanie :
YAMAHA
XV125 VIRAGO - wszystkie roczniki
XV250 VIRAGO - wszystkie roczniki
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> VIRAGO 125 < > VIRAGO 250 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EXIDE |
| Kod producenta | YB10L-A2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EXIDE |
| Kod producenta | YB10L-A2 |
Zestaw napędowy DID JT SUZUKI GSX-R 750 11-16r.
SUZUKI GSX-R 750
oraz zębatek firmy JT Sprockets.
Taki zestaw gwarantuje wysokie osiągi oraz długą bezproblemową pracę układu napędowego.
Dopłata za kolor złoty wynosi 30 zł.
> GSX-R750 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID JT |
| Kod producenta | 520.17 1876.45 525.116og |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID JT |
| Kod producenta | 520.17 1876.45 525.116og |
Wzorzysta bluzka z rękawami 3/4
Wiskoza 70%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093423266 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093423266 |
Uszczelniacze pyłowe lag YAMAHA XVZ1300 ROYAL STAR
YAMAHA
XVZ130 Royal Star 96-09r.
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> XVZ1300 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 57-108 x |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 57-108 x |
Wibrator ze stymulatorem - The Rabbit Company The Realistic Rabbit Hot Pink
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | The Rabbit Company |
| Kod producenta | TR013C |
| EAN | 4890808181218 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | The Rabbit Company |
| Kod producenta | TR013C |
| EAN | 4890808181218 |
KLASYCZNA SUKIENKA Z FANTAZYJNYMI RĘKAWAMI
Poliester 95%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093923261 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093923261 |
Dzianinowa sukienka midi z kieszeniami, wiązaniem w pasie i wycięciem w mankiecie
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356271878 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356271878 |
Bluzka w kwiaty z falbankowym dołem i mankietami
Spandex 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356400131 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356400131 |


_1842_1.jpg)