SAMOCHÓD AKUMULATOROWY DLA DZIECI Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM AKUMULATOROWYM HECHT 58888 RED
HECHT 58888 RED to samchód akumulatorowy renomowanej czeskiej firmy HECHT przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Zabawka wykonana została z bezpiecznego dla dzieci i odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Posiada wszelkie certyfikaty oraz spełnia normy bezpieczeństwa, które są wymagane w tego rodzaju zabawkach. Pojazd jest dwumiejscowy, maksymalne obciążenie samochodu wynosi 35 kg. Długość całego pojazdu to 146 cm, szerokość 80 cm. Samochód umili zabawę na świeżym powietrzu oraz ucieszy każdego malucha, który marzy o swoim pojeździe. Mała wersja pojazdu jest spełnieniem marzeń dziecięcych i radością rodziców z wyobraźnią. Jest idealnym prezentem, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Stworzy niesamowitą atmosferę zabawy oraz zajmie pociechę na wiele godzin. Ponadto samochodzik firmy Hecht pozwala na urozmaicenie spacerów. Z powodzeniem może zastąpić rowerek, hulajnogę, czy inne jeżdżące zabawki. Efekty świetlne i dźwiękowe dodatkowo urozmaicają czas spędzony na przejażdżkach. Karoseria w kolorze czerwonym.
- Wysokiej jakości samochód akumulatorowy wykonany w nowoczesnym stylu
- Precyzyjnie wykonana metalowa konstrukcja w połączeniu z wysokiej jakości materiałem
- Wyższe oparcie ergonomicznie ukształtowanego siedzenia, gwarantujące bezpieczeństwo Twojego dziecka
- Duże koła zapewniają doskonałą przyczepność do powierzchni
- Kierowanie za pomocą okrągłej kierownicy
- Duże koła
- Zabawka rozwija zdolność koordynacji ruchu
- Kolor czerwono czarny
- Przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat
- Posiada wszelkie certyfikaty oraz spełnia normy bezpieczeństwa
- Maksymalne obciążenie może wynosić do 35 kg
- Efekty świetlne i dźwiękowe
- MP3
- Pilot
Dane techniczne:
- Model: Hecht 58888 Red
- Producent: Hecht Czechy
- Akumulator: 12V, 10Ah
- Prędkość: 3 - 4 km/godz
- Obciążenie do 35 kg
- Bardzo mocna konstrukcja
- Wymiary: długość 146 cm x szerokość 80 cm x wysokość 65 cm.
- Gokart zapakowany jest oryginalnie w karton
- W komplecie instrukcja.
- Instrukcja obsługi w języku polskim.
- Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikat CE - czyli są w pełni bezpieczne.
W zestawie:
- Gokart
- Śruby i elementy montażowe
- Instrukcja montażu
- Paragon fiskalny lub faktura VAT
- Oryginalne opakowanie
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki HECHT
GwarancjaWszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta
Realizacja zamówieńZamówienia realizujemy z pełną starannoscią, niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych na naszych aukcjach płacisz tylko za jedną przesyłkę
14 dni na zwrotKonsument posiada prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny
Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.
Gwarancja na produkty HECHT
Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta. Do każdego sprzedawanego urządzenia dodawany jest paragon fiskalny lub faktura VAT co jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji.
Firma HECHT zapewnia najlepszy system gwarancyjny "DOOR TO DOOR" - w przypadku uszkodzenia urządzenia wysyłka kurierem do centralnego serwisu na koszt producenta.
Ponad to Firma HECHT zapewnia najbardziej rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów w całym kraju.Możliwość skorzystania z gwarancji w systemie "door to door" - wysyłka do serwisu i z powrotem odbywa się na koszt producenta.
Infolinia serwisowa - doświadczony serwisant udzieli porady nt. konserwacji, drobnych napraw i użytkowania.
PRODUKT POCHODZI Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI NA RYNEK POLSKI !
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HECHT CZECHY |
| Kod_producenta | 1938-uniw |
| EAN | 8595614923194 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HECHT CZECHY |
| Kod_producenta | 1938-uniw |
| EAN | 8595614923194 |
Wiskoza 50%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356940545 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356940545 |
Elastan 10%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093858945 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093858945 |
Poliester 30%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839999782 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839999782 |
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356695810 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356695810 |
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093314687 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093314687 |
PicoBong - Spray do czyszczenia akcesoriów - Toy Cleanser (Pen Spray)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PicoBong |
| Kod producenta | PI012A |
| EAN | 7350022276888 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PicoBong |
| Kod producenta | PI012A |
| EAN | 7350022276888 |
Casualowa sukienka ze ściągaczem w pasie
Poliester 70%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093180527 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093180527 |
Klocki sinterowe przód SBS YAMAHA TDM 900
YAMAHA TDM 900
Najwyższej jakości klocki sinterowe renomowanej firmy SBS
zalety klocków z serii STREET EXCEL :
- wysoka skuteczność hamowania w każdych warunkach
- długa żywotność
- brak efektu fadingu
- do każdego rodzaju motocykli
zastosowanie :
TDM900 od 2002 r. Cena dotyczy kompletu klocków hamulcowych na jedną tarcze.
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> TDM900 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SBS |
| Kod producenta | 634HS (Y2030 611SV) p2333 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SBS |
| Kod producenta | 634HS (Y2030 611SV) p2333 |
Jadalny olejek do masażu - Dona Kissable Massage Oil Strawberry Soufflé Truskawkowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dona |
| Kod producenta | DN001C |
| EAN | 796494405390 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dona |
| Kod producenta | DN001C |
| EAN | 796494405390 |
Tarcze sprężyny uszczelka sprzęgła KAWASAKI ZZR600 93-06r.
KAWASAKI ZZR600
uszczelka - S410250008024
Zdjęcie poglądowe !!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC + TRW |
| Kod producenta | CD4424 MEF144-5 8024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC TRW |
| Kod producenta | CD4424 MEF144-5 8024 |
Puder do ciała - Shunga Sensual Powder Raspberry Czereśnia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Shunga |
| Kod producenta | SN002A |
| EAN | 697309030007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Shunga |
| Kod producenta | SN002A |
| EAN | 697309030007 |
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356499692 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356499692 |
Dildo - Tantus Silk Medium Dildo Purple, Średnie Fioletowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tantus |
| Kod producenta | TA0020A |
| EAN | 830539001144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tantus |
| Kod producenta | TA0020A |
| EAN | 830539001144 |
Monochromatyczna sukienka ze ściąganiem w pasie i ciekawym kołnierzykiem a\'la stójka rękaw 3/4
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356123771 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356123771 |
Wibrator Mystim - Bon Aparte Vibrator Aubergine
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mystim |
| Kod producenta | MY061A |
| EAN | 4260152468523 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mystim |
| Kod producenta | MY061A |
| EAN | 4260152468523 |
125-13 Sukienka KOŁO - dekolt łódka - ŻAKARD KÓŁECZKA - MALINA
| Wymiary : | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Od paszki do paszki | 40 | 43 | 45 | 47 | 51 |
| Talia | 33 | 37 | 40 | 42 | 43 |
| Biodra | dowolne | dowolne | dowolne | dowolne | dowolne |
| Dł. od pachy | 70 | 70 | 70 | 71 | 75 |
| Dł. od ramienia | 88 | 90 | 90 | 90 | 95 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 783 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 783 |
Tuleje panewki przednich lag KAWASAKI VN 800 95-06r.
VN800 Classic Drifter 95-06 r.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 38-6090x p2190 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 38-6090x p2190 |
Pikowana kurtka z rękawami 3/4
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093314694 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093314694 |
Klocki hamulcowe złote NHC przód YAMAHA FZ-8 FAZER od 2010r.
Klocki NHC wykonane ze spieków brązu o podwyższonej odporności na zmęczenie cieplne.
Klocki posiadają certyfikaty ISO TS-16949 oraz ISO 14001
- wysoka odporność na zmęczenie cieplne
- wysoka skuteczność hamowania w każdych warunkach
- brak efektu fadingu
- brak pisków i innych odgłosów
- rewelacyjna cena
FZ8 FAZER od 2010r.
Zestaw zawiera komplet klocków na jedną tarczę hamulcową.
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> FZ-8 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC |
| Kod producenta | Y2030-CU1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC |
| Kod producenta | Y2030-CU1 |
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356937880 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356937880 |


_1938_1.jpg)