| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alicja Stypka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alicja Stypka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JULIMEX |
| Kod producenta | JULRK016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JULIMEX |
| Kod producenta | JULRK016 |
Język niemiecki Tablice gramatyczne z języka niemieckiego
oprawa miękka
stron 39
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Zielińska, Magdalena Jaworowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Zielińska, Magdalena Jaworowska |
Marka odzieży: Gaia
Model odzieży: 547P Adeline
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 74%, poliester 13%, elastan 8%,
OpisProducenta:
Eleganckie, wygodne figi o klasycznym kroju. Wykonane są z czarnej miękkiej mikrofibry połączonej z elementami oryginalnego haftu w jesiennych kolorach brązu i beżu. Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowanym surowcom figi idealnie układają się na sylwetce. Środek zdobi delikatna kokardka.
Do kompletu polecamy biustonosz Adeline.
Skład: 74%% poliamid, 13% poliester, 8% elastan, 5% bawełna.
Płeć: Kobieta Typ: Figi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Szelburg-Zarembina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Szelburg-Zarembina |
format 22,0x26,0 cm
stron 200
oprawa miękka
Książka została opracowana pod katem samodzielnej pracy i skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zarówno tych, którzy chcą zdawać egzamin dojrzałości z matematyki, jak i tych, którzy chcą jedynie zapoznać się ze sposobami rozwiązywania zadań matematycznych. Każde omawiane zadanie składa się z czterech części tekstu: tekstu głównego, czyli rozwiązania zadania, wraz z podaniem innych sposobów rozwiązania; z części wyjaśniającej i pokazujacej, z jakich wzorów, twierdzeń, czy definicji skorzystano lub jaka strategię zastosowano; części teoretycznej, którą warto zapamiętać, a także zadań do samodzielnego rozwiązania, wraz z kluczem odpowiedzi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Górowski, Adam Łomnicki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Górowski, Adam Łomnicki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Misebla |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Misebla |
- miseczki i mostek pokryte haftowaną siateczkę
- boczki wykonane z siateczki
- między miseczkami urocza kokardka i zawieszka
- ramiączka regulowane, odpinane
- wyjmowane wkładki powiększające
- dwurzędowa haftka z trzystopniową regulacją
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVABI1132 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVABI1132 |
| Rozmiar | S | M | L | XL | XXL |
| Obwód bioder | 91-95 cm | 96-100 cm | 101-105 cm | 106-110 cm | 111-115 cm |
Polska. 1000 zabytków które musisz zobaczyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
Jakie to pióro? Oznaczanie piór ptaków krajowych gatunków.
Na barwnych tablicach z doskonałymi zdjęciami znajdziesz ptasie pióra – zgrupowane według wyglądu. Poznasz szczegóły ich kształtu, budowy i funkcji oraz miejsca, w których często można je znaleźć. Dodatkowe informacje o życiu ptaków znajdziesz w opisach 60 najważniejszych gatunków, których pióra przedstawiono w książce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Einhard Bezzel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Einhard Bezzel |
Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2010
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lee Child |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lee Child |
Trzy kobiety w dobie ciemności. Edith Stein, Hannah Arendt, Simone Weil.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sylvie Courtine-Denamy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sylvie Courtine-Denamy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Matematyka I Ty zostaniesz Euklidesem LO kl.2 podręcznik / Zakres podstawowy i rozszerzon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Zalewska, Michał Szurek, Edward Stachowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Zalewska, Michał Szurek, Edward Stachowski |
Koszulka Nargiz biała + stringi + ozdoba na szyję + ozdoby na ręce GRATIS!
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
Wychowanie do życia w rodzinie Wędrując ku dorosłości GIMN kl.2 ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Józef Nowakowski, Teresa Król, Magdalena Stocka, Małgorzata Boja |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Józef Nowakowski, Teresa Król, Magdalena Stocka, Małgorzata Boja |

