| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
Kostium kąpielowy Kimberly Rosso Passione M-246 Czerwony (142)
W zestawie urocze gładkie, dobrze kryjące figi. Uroku dodaje delikatne marszczenie na jednym boku, które opatrzono złotą fikuśną broszką. Jedna z najciekawszych propozycji tego sezonu!
• produkt najwyższej jakości, potwierdzony hologramem,
• uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Tessuti,
• odporny na działanie promieni słonecznych i siłę trącą piasku,
• doskonale kryjący ciało,
• szybkoschnący.
| Rozmiar | Obwód pod biustem | Obwód w biuście | Obwód bioder | Wysokość fig z tyłu |
| S | 65-70 | 80-83 | 80-82 | 20 |
| M | 68-73 | 84-86 | 82-88 | 21 |
| L | 73-76 | 86-90 | 89-94 | 22 |
| XL | 76-82 | 90-95 | 94-98 | 22 |
| XL/M | 83-87 | 95-100 | 82-88 | 21 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alyson Noel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alyson Noel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Antoni Ossendowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Antoni Ossendowski |
Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfonso Signorini |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfonso Signorini |
Franklin na tropie nowego przyjaciela
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paulette Bourgeois, Brenda Clark |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paulette Bourgeois, Brenda Clark |
FISZKI. Język angielski - Czasowniki A.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Kopsik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Kopsik |
Marka odzieży: Krisline
Model odzieży: Jeniffer brassiere
RodzajOferty: Wyprzedaż
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 80%, elastan 10%, bawełna 5%,
Druty: TAK
Fiszbiny pionowe: TAK
Kieszonki na wkładki: NIE
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: TAK
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Szykowny biustonosz typu push-up.
- w całości wykonany z gładkiej dzianiny
- miseczki termicznie profilowane
- między miseczkami kokardka z elegancką ozdobą
- koronkowy mostek
- ramiączka regulowane, odpinane
- ramiączka ozdobne
Skład: 80% poliamid, 10% elastan, 5% bawełna, 5% poliester.
Płeć: Kobieta Typ: push-up
Puzzle Maxi 35 elementów Bolek i Lolek- Automat do lodów
Wymiary obrazka po złożeniu: 47 x 67 cm.
Wiek: 3+
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livio Fanzaga, Diego Manetti |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livio Fanzaga, Diego Manetti |
Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. Nowe wydanie ilustrowane.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ulrike Falbesaner, Hildegard Jung, Dorothea Doring |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ulrike Falbesaner, Hildegard Jung, Dorothea Doring |
Odjazdowe abc. Książeczka edukacyjna z naklejkami cz.1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Wejner |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Wejner |
Chodzą słuchy. Ćwiczenia uprawniające percepcję słuchową dla uczniów w wieku 10 - 16 lat
format A4
stron 72
Prezentowany zestaw ćwiczeń usprawniających percepcję słuchową przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum. Książkę polecamy wszystkim, którzy borykają się z błędami w czytaniu i pisaniu oraz mają problemy z nauką wynikające z zaburzonych funkcji słuchowych. Ćwiczenia tu zebrane to na przykład: skojarzenia słuchowe, wyszukiwanie ukrytych słów, porównywanie wyrazów różniących się jedną głoską lub mających jedną wspólną głoskę. Każde zadanie zostało tak ułożone, by można było do niego wrócić i na innym materiale słownym powtórzyć daną umiejętność. Ćwiczenia mają zróżnicowany poziom trudności, dzięki czemu sprawdzą się w terapii młodszych i starszych uczniów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Tońska-Szyfelbein |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Tońska-Szyfelbein |
10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maja Sablewska. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maja Sablewska. |
Sukienka Sukienka Model S28 Blue
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |

