| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Koszula Damska Model L028 Ecru - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 70 cm | 102 cm |
| 38 | 71 cm | 106 cm |
| 40 | 72 cm | 110 cm |
| 42 | 73 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Kaja Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Szlafrok Damski Model Olga Violet - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model MOE312 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 94 cm | 76 cm |
| M | 107 cm | 90 cm | 72 cm |
| S | 107 cm | 86 cm | 68 cm |
| XL | 107 cm | 98 cm | 80 cm |
| XXL | 107 cm | 102 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Tulum 10587 Khaki - Click Fashion
~Polamid 15 %
Polyester 30 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Zolux Muscat Szelki regulowane Mac Leathar 15mm żółte
Wymiar: szerokość 15mm., w kłębie minimum ok. 38cm, w kłębie maksimum ok. 58cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522055JA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522055JA |
Szpiegowska Nokia E66 Grey ze Spy-Phone (monitoring telefonu). Full Opcja!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160087 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160087 |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - SHOW SHELTER - BLACK
wymiary: 107 L x 61 W x 61 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Sukienka Model M018 Navy - Mosali
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| M | 100 cm | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| S | 100 cm | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| XL | 101 cm | 108 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka Model Vittoria Set White - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-87 cm | 79-83 cm |
| XXL | 110-117 cm | 101-104 cm |
| XXXL | 118-123 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Biały |
Applaws Tuńczyk+ Krewetki puszka 156g
Składniki: Tuńczyk 52%, Krewetki 23%, Ryż 1%, Woda Przegotowana 24%. Żadnych dodatków.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 14%, Tłuszcze 1%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Sukienka Model 17996 White - YourNewStyle
Polyester 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 84 cm | 116 cm |
| M | 83 cm | 112 cm |
| S | 82 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Figi Model Stella Red - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 106-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
BOTKI WORKERY CZARNE AB-8 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Specjalistyczny Model Amam Black - Mitex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
BIOWET Deodent - płyn przeciwko nieprzyjemnym zapachom z jamy ustnej psów i kotów 50ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
Sukienka Model M329 Red - Makadamia
Stylowa sukienka damska:
- klasyczny krój
- z tyłu zapinana na guzik
- długość mini
- długi rękaw
- mankiety i wstawka na plecach w innym kolorze
- wykonana z wysokiej jakości materiału
- zdobiona pozłacaną blaszką
- produkt Polski
Skład: 55% poliester, 40% nylon, 5% spandex.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 78 cm | 74 cm |
| 38 | 89 cm | 89 cm | 82 cm | 79 cm |
| 40 | 90 cm | 94 cm | 86 cm | 84 cm |
| 42 | 91 cm | 99 cm | 90 cm | 89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka z golfem Model B50 Mocca - Nife
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 58,5 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 59 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 60,5 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 62 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Brązowy |
Spódnica Model 240127 Navy - Enny
Stylowa ołówkowa spódnica w granatowym kolorze.
- dopasowany krój
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- z tyłu rozporek
- wykonana z wysokiej jakości materiału
- model na podszewce
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 56.5 cm | 82 cm | 68 cm |
| 36 | 57 cm | 86 cm | 72 cm |
| 38 | 58 cm | 90 cm | 76 cm |
| 40 | 58.5 cm | 94 cm | 80 cm |
| 42 | 59.5 cm | 98 cm | 84 cm |
| 44 | 60 cm | 102 cm | 88 cm |
| 46 | 61 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model S059 Chaber - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 100 cm | 86 cm |
| M | 96 cm | 102 cm | 96 cm | 82 cm |
| S | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 104 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |

