| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Nurowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Nurowska |
Nieprawdziwie prawdziwe historie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Danuta Rej |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Danuta Rej |
Marka odzieży: Babella
Model odzieży: Holy
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: NIE
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: wiskoza 94%, elastan 6%,
Odpinane ramiączka: NIE
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Urocza koszulka nocna wykonana z wiskozy i elastanu, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do ciała zapewniając najwyższy komfort noszenia. Miseczki oraz dół pokryte sa piękną koronką. Koszulka na cienkich, regulowanych ramiączkach.
Produkty Babella sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
Skład: 94% wiskoza, 6% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: koszula
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Becca Fitzpatrick |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Becca Fitzpatrick |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Olivier Ameisen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Olivier Ameisen |
Kogo śmierć nie sięgnie. Tom 1. Audiobook
„Wspaniała lektura… Była to najlepsza i najgorsza z epok. Hilary Mantel udało się uchwycić jedno i drugie”.
– Time Out
„Ambitna i genialna… Skrząca się typowym dla tej autorki czarnym humorem”.
– Sunday Telegraph
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hilary Mantel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hilary Mantel |
Zieleńce - Mir - Dubienka 1792
stron 176
format 12,5 x 19,5 cm
oprawa broszurowa
Przez kilka godzin trwała kanonada z obu stron. Koło południa Rosjanie zmasowali ogień, a potem rozpoczęło się natarcie piechoty na polskie centrum. Silny ogień działowy i zmasowany atak Rosjan wywołał panikę wśród nieostrzelanych jeszcze rekrutów polskich, którzy szybko podali tyły. W panicznej ucieczce o mało co nie porwali ze sobą odwodowego batalionu Potockich. Ks. Józef zareagował szybko: pojawił się natychmiast w zagrożonym punkcie, na nowo sformował batalion Potockich, wzmocnił go batalionem ordynacji ostrogskiej i poprowadził do kontrataku. Wywołało to zamieszanie w szeregach rosyjskich. Jegrzy, rażeni celnym ogniem polskich dział i zaskoczeni pojawianiem się atakującego nieprzyjaciela, cofnęli się, ścieląc pole trupem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Derdej |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Derdej |
Wielki szort. Mechanizm maszyny zagłady.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Michael Lewis |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Michael Lewis |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kortas |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kortas |
Superman- zagadki superbohatera
Projektowanie wnętrz. Apartamenty.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Macarena San Martin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Macarena San Martin |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Marka odzieży: Enny
Model odzieży: 190048
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: NIE
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: len 100%,
OpisProducenta:
Kamizelka z kolekcji ENNY wykonana z 100% polskiego lnu. Przód wydłużony, układający się swobodnie.Tył gładki, możliwość wiązania zarówno z przodu jak i z tyłu. Idealny model na letnie dni.
Skład: 100% len.
Płeć: Kobieta Typ: Kamizelka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gladys Lobos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gladys Lobos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Kilański |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Kilański |
Język polski Między nami GIMN kl.3 podręcznik z multipodręcznikiem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Łuczak, Ewa Prylińska, Kamila Krzemieniewska-Kleban |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Łuczak, Ewa Prylińska, Kamila Krzemieniewska-Kleban |

