Soczyste płatki z pstrągiem poddano delikatnej obróbce, by zachować naturalne smaki górskiego potoku. W połączeniu z pełnym witamin szpinakiem sprawią, że Twój koci koneser będzie mruczał z zadowolenia. To nadzwyczajne doznanie smakowe oferowane przez Gourmet zachwyci intensywnością doznań każde kocie podniebienie.
Składniki:
mięso i produkty pochodzenie zwierzęcego ( w tym 4% pstrąga), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, warzywa, (4% szpinaku), składniki mineralne, cukry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Slipy Model Authentic Jeans - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 5XL | 112-118 cm |
| L | 94-98 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| XXXL | 102-106 cm |
| XXXXL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlotte Petunia M-495 Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Czapka Damska Model Estele Black - Kamea
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
Oprawa: miękka
Format: 210 x 290 mm
Ilość stron: 40
ISBN: 83-60159-23-1 Ten podręcznik nauki gry na gitarze nie jest kolejną porcją nudnych ćwiczeń, w których osoba, zaczynająca przygodę z muzyką, zazwyczaj nie odnajduje większego sensu. Tym razem autor książki uczy gry kilku zróżnicowanych stylistycznie utworów, które poprzedza seria ćwiczeń niezbędnych do opanowania danej kompozycji. W ten sposób pomoże Ci wybrać drogę, którą chciałbyś podążać w swoim muzycznym życiu. Możesz więc nauczyć się grać tak, by bawić ludzi przy ognisku, ale może to być także Twój pierwszy krok do wirtuozerii gitarowej. Podręcznik jest przeznaczony dla osób, które z gitarą nie miały jeszcze nic wspólnego oraz dla tych, którzy już trochę potrafią i chcieliby o grze na gitarze dowiedzieć się czegoś więcej. Książka została podzielona na lekcje w taki sposób, by dobre opanowanie lekcji wcześniejszej gwarantowało Ci sukces w opanowaniu następnej części materiału. Książka wraz z płytą CD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | gitara.o.p.+cd |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | gitara.o.p. cd |
Sum-Plast Miska II 0,60l. plastikowa
Pojemność: 0,6l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 119 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 119 |
Tropical BioRept W 250ml.- Wieloskładnikowe pałeczki dla żółwi wodnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Spódnica Model K279 Pink - Katrus
Elastan 5 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Figi REGGIA White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Sum-Plast Karmidło dla gryzoni prostokątne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Piżama Damska Model Danni 35831-03X Pink/Navy - Henderson
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Różowy |
BOTKI MARTENSIAKI DD32 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Filtr oleju New Holland nr. 84228488 / IVECO
Numery porównawcze : 4899417 72517840, B7327, 2854750, 285479,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84228488 |
| EAN | 84228488 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84228488 |
| EAN | 84228488 |
| Zastosowanie | Filtr oleju |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Komplet Model Reman Black/Red - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm | 72-80 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm | 62-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Tunika Model MOE356 Green - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 73 cm | 106 cm | 103 cm |
| M | 72.5 cm | 101 cm | 98 cm |
| S | 72 cm | 96 cm | 93 cm |
| XL | 73.5 cm | 111 cm | 106 cm |
| XXL | 74 cm | 116 cm | 111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Żarówki H4 Xenon H.I.D. 12V 60/55W.
Mijania + Drogowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414868 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414868 |
Sukienka z okrągłym dekoltem MM1094 Beige - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Model 644S Nina White - Gaia
Klasyczne szorty damskie. Wykonane z gładkiej, elastycznej dzianiny. Z przodu wstawka z haftu na siateczce.
Elastan 9 %
~Polamid 81 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Kombinezon Damski Model B038 Blue - BE
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Hantelek futbolowy 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3359 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3359 |


_perle_pstrag_szpinak.jpeg.jpeg)