SKŁAD: mięso i produkty pochodzenie zwierzęcego ( w tym 4% kurczaka i 4 % wołowiny), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, warzywa, składniki mineralne, cukry. Z barwnikiem z listy dodatków UE.
ANALIZA: Woda 79%, białko 14%, olej surowy 2,5%, popiół 2,2%, włókno 0,5%, siarczan miedzi 1,1 mg/kg, witamina A 1 100 IU/kg, witamina D3 140 IU/kg, witamina E 10mg/k
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Sarah Mirto M-494 Violet - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium z biustonoszem w kwiaty- wygląda słodko, romantycznie i bardzo kobieco
- miseczki usztywniane, profilowane i z dużym efektem push up
- push up wyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie unosi piersi i optycznie je powiększa
- posiada fiszbiny (dolne i boczne), które potęgują efekt modelowania biustu
- idealna na małe i średnie biusty
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi wiązane po bokach bioder
- gładkie, typu biodrówki
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Filtr Claro to produkt:
- wydajny, cichy i solidny,
- do akwariów morskich i słodkowodnych,
- posiadający regulację przepływu wody w zakresie do 600L/h,
- wyposażony w deszczownicę i komplet rurek,
- specjalnie zaprojektowany pojemnik filtracyjny; łatwy w demontażu i wygodny w utrzymaniu,
- zawierający wkład filtrujący (gąbka).
Rekomendowany maksymalny litraż akwarium dla tego filtra to 75L.
Specyfikacja Długość : 4 cm
Szerokość : 5 cm
Wysokość : 17 cm
Moc : 8 W
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Stringi Model Frida Black - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Kate |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Kate |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 80E,70B,70C,70D,70E,70F,70G,75D,80B,80C,75E,65D,65E,65F,65G,65C,65H,85D,75F,80D,80F,90D,85E,85G,95C,70H,80H,95E,75G,95D,80G,75H,90F,95F,85H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 80E,70B,70C,70D,70E,70F,70G,75D,80B,80C,75E,65D,65E,65F,65G,65C,65H,85D,75F,80D,80F,90D,85E,85G,95C,70H,80H,95E,75G,95D,80G,75H,90F,95F,85H |
Vitakraft Jod-Rapid-Perlen 20g- Perełki witaminowe z jodem dla papug
- zawierają pyszne proso
- wzbogacone w kluczowy pierwiastek: jod
- uzupełnione o witaminy i lecytynę
- zapewniają zdrowy układ krążenia, zapobiegając przed niedoborem jodu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21202 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21202 |
Bokserki Model High Emotion 508/78 Navy/Turkus - Cornette
Bokserki High Emotion to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysoko gatunkowej dzianiny bawełnianej z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- designerski wzór
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
BUTY SPORTOWE BIAŁE 16-515 WHITE/RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,6 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Zestaw do Cyfrowego Zapisu Rozmów Telef. Stacjonarnych 4GB (500h) + Współpraca z PC + VOX + MP3...
Telefonicznych Stacjonarnych (i nie tylko) - 500 godzin (4GB)...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416370 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416370 |
Celownik Laser. Combat Zone 22mm do Pistoletów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443052 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443052 |
Piżama Damska Model Molly 561 Light Pink - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Krótka sukienka typu t-shirt MM1020 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Damski Model MOE319 Black - Moe
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 147 cm | 76 cm |
| M | 143 cm | 72 cm |
| S | 140 cm | 68 cm |
| XL | 151 cm | 80 cm |
| XXL | 155 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Brazil 060 Beige - Ewana
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Beżowy |
Bodystocking Model Catriona White - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| XL/XXL | 105-117 cm | 97-104 cm | 79-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
VITAPOL Wapieńko pomarańczowe dla królików i gryzoni XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1067 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1067 |
Żakiet Model M114 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Vitapol Kolby dla kanarka- biszkoptowo-sezamowe 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Herbal Pets Gryzaczki melisowe dla gryzoni i królików 140 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |


_perle_kurczak_wolowina.jpeg.jpeg)