Twojego psa. Szampon posiada odświeżający sosnowy aromat, idealny dla ras krótkowłosych. Szampon o przyjemnym zapachu, gęstej konsystencji, bardzo wydajny.
Sposób użycia: zwilżyć sierść, rozprowadzić szampon tak, aby dotarł do skóry, następnie spłukać ciepłą wodą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
Sukienka Elegancka sukienka z kołnierzykiem ED10-1 Red - Ella Dora
Sukienka posiada bardzo uniwersalny fason, w związku z tym świetnie sprawdzi się na spotkaniu biznesowym , jak i na eleganckim przyjęciu.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 103 cm | 92 cm | 76 cm |
| 38 | 94 cm | 107 cm | 96 cm | 80 cm |
| 40 | 95 cm | 111 cm | 100 cm | 84 cm |
| 42 | 96 cm | 115 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 16-2 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| M | 82-102 cm |
| S | 78-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Rajstopy Model Miss 15 Den Code 104 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-86 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| 5-XL | 104-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Sukienka Model L012 Navy - Lou-Lou
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 112 cm | 100 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 113 cm | 104 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 114 cm | 108 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 115 cm | 112 cm | 98 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Granatowy |
Halka Model Glossy Dress Black - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 93-96 cm |
| M | 93-98 cm | 88-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 103-108 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-88 cm | 80-84 cm |
| XXL | 108-113 cm | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Sweter model 30040C Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 69 cm | 40 cm | Szer. na plasko:47 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Viola Navy - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
Sandał KLAPKI FLOWER POWER ZŁOTE AK04P GOLD - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
Kanapa głęboka XL - alcantara - blue
zamsz tapicerski / alcantara - materiał stosowany na obicia kanapowe,
mikrofibra - miękki i delikatny w dotyku materiał, antyalerginczy, stosowany do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
wełna syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem. Czyszczenie kanapy jest niezwykle proste. Drobne zabrudzenia mozna usunąć szczoteczką z płynem do prania. W razie potrzeby mozna wyprać w pralce. Wtedy wystarczy odsunąć umieszczony pod spodem kanapy suwak, aby wyjąć wszystkie umieszczone w nim poduszki i zdjąć pokrowiec. Prać można zarówno pokrowiec jak i poduszki wypełniające kanapę w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone: 90 x 70 cm Waga ok. 4,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KGXL-blu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KGXL-blu |
Dla małych zwierząt 1 kropla na 1 g masy ciała (butelka 50ml)
Skład: Olej z wątroby dorsza, tłuszcz, kwas linolenowy 43.65%, kwas gama linolenowy 0.83%, kwas eikozapentaenowy 3.46%, kwas dekozaheksanowy 3.72%, kwas arachidonowy 0.33%, kwas mirystynowy 4.2%, witamina E.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Materac próżniowy z pokrowcem 197×97×7cm cm
DANE TECHNICZNE:
- wymiary: 197×97×7cm cm
- waga: około 6 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Materac próżniowy z pokrowcem 197×97×7cm cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Materac próżniowy z pokrowcem 197×97×7cm cm |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier czaszki na czarnym tle
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sukienka Model M076 Grafit - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Stringi Model Greta Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L104 Fuksja - Lemoniade
- elegancka sukienka.
- dopasowana góra
- dół typu tulipan
- dekolt w serek
- rękaw o długości 3/4
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego ala piankowego materiału
- świetna propozycja do pracy jak i na wielkie wyjście
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 104 cm | 88 cm | 80 cm |
| M | 98 cm | 100 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 98 cm | 96 cm | 80 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Fioletowy |
Oryginalny Taktyczny Zegarek Smith&Wesson (USA) Skout Face White.
SCOUT FACE WHITE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718512051 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718512051 |
TRIXIE Obroża / opaska fosforyzująca XS 25 cm
Po włączeniu opaska zaczyna świecić, dzięki czemu pies jest doskonale widoczny z dużej odległości o zmierzchu i w ciemności. Długość: 25cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13390 |
| EAN | 4011905133904 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13390 |
| EAN | 4011905133904 |
Miseczka porcelanowa - Thanks! ...for service!
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. kolory:
beżowa, brązowa, fioletowa i zielona.
Wymiary/pojemność:
Ø 11cm / 0,3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24793 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24793 |
Sukienka kontrafałda ED02-6 Śliwka - Ella Dora
Spódnica posiada efektowne kontrafałdy. Dół wykończony został pasem nadającym lekkości całej sukience.
Góra posiada z przodu eleganckie zakładki. Sukienka zapinana z tyłu na zamek.
~Lycra 3 %
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 93 cm | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 94 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Fioletowy |


_szampon_sosnowy.jpg)