| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
Trixie Miska ceramiczna dla królika z motywem 240 ml
Wymiary: pojemność 240ml., średnica 13cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62953 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62953 |
Organizer/Ochraniacz na Fotel Samochodowy.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908773415159 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908773415159 |
Sukienka MOdel M461 Brown - Figl
- seksowna sukienka
- wykonana z zamszowego materiału
- luźna góra
- zapinana z tyłu na zamek
- pięknie prezentuje się na sylwetce
- boku zmysłowo wycięte
- propozycja idealna wyjątkowe okazje
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Bluzka bez rękawów GR1433 Mint - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Komplet Model Lorna Red - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model 341 Fuksja - Figl
- ciekawa bluzka damska dostępna w czterech kolorach
- długi rękaw
- wykonana z materiału pianki neoprenu
- dekolt wykończony półgolfem
- wkładana przez głowę
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
Aparat Fotograficzny z „Rentgenem”.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415566 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415566 |
Piżama Damska Model SAL-PY 1056 Mint - Rossli
Komfortowa piżama damska.
- dekolt okrągły
- modny luźny fason z lekko wydłużonym tyłem
- krótki rękaw typu kimono
- koszulka z subtelnym nadrukiem
- spodnie wzorzyste o długość 3/4
- w pasie wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
~Modal 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Zielony |
Ami Play Szelki N3 25-45/2cm czarne
rodzaj taśmy N - nylonowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sukienka Model MOE116 Grey - Moe
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 100 cm | 100 cm |
| M | 89 cm | 96 cm | 96 cm |
| S | 88 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 91 cm | 104 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
MOKASYNY DAMSKIE KLASYCZNE GRANATOWE 3145 BLUE / RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model K136 Yellow - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Żółty |
Bluza Damska Model B016 Grey - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Happy Cat DUO Kurczak i Jagnięcina 100g
Happy Cat DUO to zawsze dwa rodzaje mięsa lub ryby dla więszkej przyjemności. Idealne jako urozmaicenie menu kota. Wszystkie karmy HAPPY CAT DUO nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Zawartość minerałów i witamin to optymalne połącznie ze smakowitą karmą stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota.
Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści zawiera pierwiastki sladowe i witaminy,wspierające układ odpornościowy
Koty mieszkające w domach i mieszkaniach, ale także i te wychodzącenie wychodzące uwielbiają mokre kąski miesa. Dostarczają energię i odpowiednio zbilansowaną karmę. Smakowitość Happy Cat DUO zapewnia smakowity kurczak oraz delikatna dla układu pokarmowego jagnięcina. Dodatki witamin i pierwiasków oraz kwasów omega 3 i 6 wspomagają układ odpornościowy. Karma dla dorosłych kotów wyprodukowana jest z wysokiej jakości, mięsa w różnych kompozycjach (proporcja białka zwierzęcego do całkowitej masy białka wynosi co najmniej 90%).
dla kotów od 12 miesiąca odpowiednia dla wszystkich ras dla kotów wybrednych
dla kotów wrażliwych wspiera układ odpornościowy Skład:
mięso i produkty pochodzenia drobiowego 20%, mięso (jagnięcina) 8%, mięso i podroby ogółem: 90% (kurczak, wołowina), roślinne produkty uboczne 0,024%, suszone zioła
Składniki analityczne: białko surowe 10,2%, tłuszcz surowy 4,6%, włókno surowe 0,4%, popiół 2,1%, wilgotność 79,8%, omega-6 kwasy tłuszczowe, omega-3 kwasy tłuszczowe
Dodatki:
Witaminy / kg: witamina D3 250 IU, witamina E 100 mg, D (+) biotyny 100 µg,
Mikroelementy / kg: mangan 2mg, cynk 5 mg,
Aminokwasy / kg tauryna 450 mg
Opakowanie:
waga 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-2654 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-2654 |
Komplet Model Joy Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model M535 Wzór 59 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Czujnik Dymu/Ognia - Bezprzewodowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415488 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415488 |
Wiatrówka Pneumatyczna Hatsan Apachi 100X Na Śruty 6,35mm (z tradycyjnie łamaną lufą).
Śruty 6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620162 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620162 |
Komplet Model Blake Dirty Pink - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 85.5-88 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Różowy |
Ami Play obroża NX 34-55/2,5 cm fioletowe wzory
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |


_gottlieb_jajeczny.jpg)