Linia szamponów holenderskiej firmy Gottlieb cieszy się dobrymi opiniami użytkowników - dobra jakość i korzystna cena.
Sposób użycia: zwilżyć sierść, rozprowadzić szampon tak, aby dotarł do skóry, następnie spłukać ciepłą wodą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
Sukienka Model M450 Black - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
~Polamid 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Super Benek OPTIMUM ZIELONA HERBATA 5L
Skład: bentonit, soda, kompozycja zapachowa
Opakowanie: 5 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12634 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12634 |
Rurki Odblaskowe na Szprychy Rowerowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086211 |
Sukienka Model K368 Oliwka - Lenitif
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Zielony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model TB.9363 Blueberry - Dn-nightwear
Klasyczna koszulka nocna z linii Doctor Nap.
- rękaw o długości 3/4
- dekolt w serek
- przy dekolcie wstawka z dzianiny w paseczki
- prosty krój
- wygodny fason
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Różowy |
Pinokio Domek dla chomika syryjskiego 17x12,5x9 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P53 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P53 |
Kamizelka Damska Model 240035 Yellow - Enny
Modna kamizelka w kolorze musztardowym.
- model bez rękawa
- dekolt wykończony stójką
- z przodu kieszenie
- z przodu zapięcie na klamerkę
- prosty, swobodny fason
- kamizelka wykonana jest z wysokiej jakości, przyjemnej w dotyku dzianiny
- produkt polski
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 34 | 93 cm | 98 cm | 90 cm |
| 36 | 94.5 cm | 102 cm | 94 cm |
| 38 | 96 cm | 106 cm | 98 cm |
| 40 | 97.5 cm | 110 cm | 102 cm |
| 42 | 99 cm | 114 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Żółty |
Szlafrok Damski Model Paloma Black - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Eco-Bu Black - Wolbar
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Sukienka z tkaniny koszulowej GR1315 Dark Grey - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
Halka Model Klara Red - DKaren
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| XL | 105-110 cm |
| M | 85-90 cm |
| S | 80-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor |
Sukienka Model Fiesta Blue - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Kaja 3 Navy/Coral - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 84 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Aparat Fotograficzny z „Rentgenem”.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
Oryginalna tunika o wolnym kroju MM2068 Grey/Wiśniowy - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Petmex Ucho wieprzowe opakowanie 20 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194021 |
Sukienka Model K449 Wzór 85 - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 96-98 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Fantasia Black/Grey/Ecru - Lemoniade
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| M | 84 cm | 92 cm | 88 cm | 82 cm |
| S | 84 cm | 86 cm | 82 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Beżowy |


_szampon_szczeniak.jpg)