Szampon z dodatkiem olejku norkowego zapobiega przesuszaniu się włosa. Składniki szamponu zabezpieczają włos i skórę poprzez tworzenie specjalnej warstwy ochronnej, zatrzymującej odpowiednią ilość wody i tłuszczu.
Linia szamponów holenderskiej firmy Gottlieb cieszy się dobrymi opiniami użytkowników - dobra jakość i korzystna cena.
Sposób użycia: zwilżyć sierść, rozprowadzić szampon tak, aby dotarł do skóry, następnie spłukać ciepłą wodą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
T-shirt Model Art. 31458-90X Navy - Henderson
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| L | 99-102 cm |
| M | 95-98 cm |
| XL | 103-106 cm |
| XXL | 107-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
GF Dres szary CROWN/SKUL D16/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ELEGANCKIE CZÓŁENKA M263B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Juliette Pink/Grafit - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 94-98 cm | 90-93 cm |
| M | 90-94 cm | 86-89 cm |
| S | 86-90 cm | 82-85 cm |
| XL | 99-103 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | M,S |
SKŁAD MATERIAŁOWY:
wiskoza 30%
poliester 65%
lycra 5%
WYMIARY:
S - biust 35cm, talia 35cm, długość rękawa 46cm, dlugość 82cm
M - biust 37cm, talia 37cm, długość rękawa 47cm, długość 83cm
L - biust 39cm, talia 39cm, długość rękawa 48cm, długość 84cm
XL - biust 41cm, talia 41cm, długość rękawa 49cm, długość 85cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
Bluzka Model M415 Beige - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Main Motor FT010-5 Silnik Główny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-5 |
TRIXIE Toaleta narożna do klatki dla gryzoni duża
Wymiary:
bok - 36 cm x 21 cm x 30 cm ->wysokość
Różne kolory.
Posiada uchwyt do zamocowania w klatce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62551 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62551 |
POMPA HYDRAULICZNA DO KOPARKI HITACHI KFP3245CFMSS ,20130-68603
Numery do celów porównawczych:
KFP3245CFMSS ,20130-68603
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16614AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16614AE |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 1840 ,1845C ,26013 ,26013 RZA ,D135547
Numery do celów porównawczych;
26013 ,26013 RZA ,D135547
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 26013AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 26013AE |
Nóż/Bagnet (dł. 26cm) AK-47 CCCP (kałasznikow) + Skórzany Pokrowiec/Kabura z Mocowaniem do Pasa.
+ Skórzany Pokrowiec/Kabura z Mocowaniem do Pasa.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590757300708 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590757300708 |
Antyradar Whistler 560 (EURO).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303403927 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303403927 |
Żakiet Model S038 Green - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 47 cm | 47 cm | 88 cm |
| M | 47 cm | 47 cm | 86 cm |
| S | 47 cm | 47 cm | 82 cm |
| XL | 47 cm | 48 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
Dental Fresh - Preparat do higieny jamy ustnej i zębów 118 ml
Jedyny w swoim rodzaju preparat do higieny jamy ustnej dla zwierząt w płynie.
Usuwa nalot, kamień nazębny oraz nieświeży oddech. Pielęgnacja jamy ustnej jest równie ważna dla ludzi jak i zwierząt. Nie należy o tym zapominać. Zwierzę nie szczotkuje regularnie zębów, potrzebuje zatem oczyszczania u lekarza weterynarii. Pomiędzy wizytami należy stosować preparat Dental Fresh codziennie. Prawidłowa higiena jamy ustnej i zębów ma ogromny wpływ na ogólne zdrowie zwierząt.
Wskazówki: W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy stosować preparat codziennie, dodając jedną łyżeczkę do każdych 250 ml wody do picia. Bezpieczne dla psów i kotów.
Opakowanie - 118 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SynergyLabs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SynergyLabs |
MJX X400 X400-002 Osłona Wirnika ( 1 szt )
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-002 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Frederica Marbella-Luxury M-487 Morska Zieleń
Cechy kostiumu:
- Jednoczęściowy kostium monokini z dużym efektem push up (push up wyjmowany z modelu, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- idealny na małe i średnie biusty
- zjawiskowo unosi, modeluje i optycznie powiększa piersi
- fiszbiny dolne i boczne u podstaw miseczek
- wyjątkowo modna, wzorzysta tkanina inspirowana światowym wzornictwem
- obwód elastyczny, zapinany na klamerkę
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- włoska, elastyczna tkanina
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Eliza M-122 Green - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 90-94 cm | L | C |
| XL | 96-102 cm | XL | D |
| 3XL/2XL | 112-116 cm | 2XL | F |
| M | 84-86 cm | M | B |
| S | 78-80 cm | S | A |
| XXL | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |


_pudel_czarny.jpg)